ПОМОЩ за казус за ЗАКУПЕНО паркомясто!

  • 4 453
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 786
За съжаление няма как да се сложи нещо бетонно, твърде на гъсто са паркоместата. А за антипаркинг колчетата, по над 150 лв са тези, които се завинтват за земята и не могат да се местят. Искаше ми се да си спестя излишни разходи, с оглед на предстоящия огромен ремонт, плюс, че ми трябва разрешение от собствениците на съседните 2 паркоместа... Абе разправии безумни и излишни. Стига да си имаш работа с интелигентни хора, но уви, вече са такава рядкост, че вероятно са вписани като защитен вид!


Този, който спира на половината от вашето място не е ли някой от съседите!? Едва ли човек, който не живее в този комплекс ще влезе да паркира там.
Единствения вариант е да си сложиш от двете страни в границите на вашето място анти паркинг скоби. Така поне ще си решите проблема.

Или по-височки декоративни камъни, саксии...

# 16
  • Мнения: 553
Сложи си анти паркинг скоби със катинари, това място си е твое - можеш да си правиш каквото искаш !

# 17
  • Мнения: 18
Потресена съм, хора!!! Сложих бележка на скобата, че паркомястото се използва и да не спират така! Ефект имаше точно 2 дни!
Сложихме антипаркинг колчета - изкъртени са! Току що ми звънна кумеца (който ни е съсед) и каза, че пак има паркирана кола там! Просто съм потресена до безкрай! Мислех да пускам жалби в районното, но може ли всеки ден да ходя там за поредната жалба за поредния селяндур-терикат?! Явно като липсва мозък и възпитание, не бележки и колчета, ами светещ билборд да сложим, все тая... Просто съм безсилна да се справя с хорската наглост! Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 16 170
Потресена съм, хора!!! Сложих бележка на скобата, че паркомястото се използва и да не спират така! Ефект имаше точно 2 дни!
Сложихме антипаркинг колчета - изкъртени са! Току що ми звънна кумеца (който ни е съсед) и каза, че пак има паркирана кола там! Просто съм потресена до безкрай! Мислех да пускам жалби в районното, но може ли всеки ден да ходя там за поредната жалба за поредния селяндур-терикат?! Явно като липсва мозък и възпитание, не бележки и колчета, ами светещ билборд да сложим, все тая... Просто съм безсилна да се справя с хорската наглост! Sad
Можете. Като ги търсят всеки ден от МВР (а и се водят под отчет там) ще им  мине мерака да паркират. Но не се надявайте само да се окултурят...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 848
Потресена съм, хора!!! Сложих бележка на скобата, че паркомястото се използва и да не спират така! Ефект имаше точно 2 дни!
Сложихме антипаркинг колчета - изкъртени са! Току що ми звънна кумеца (който ни е съсед) и каза, че пак има паркирана кола там! Просто съм потресена до безкрай! Мислех да пускам жалби в районното, но може ли всеки ден да ходя там за поредната жалба за поредния селяндур-терикат?! Явно като липсва мозък и възпитание, не бележки и колчета, ами светещ билборд да сложим, все тая... Просто съм безсилна да се справя с хорската наглост! Sad

Тогава спускай гуми, драскай със спрей или пирон, има толкова много номера за коли......

# 20
  • Мнения: 1 235
Това с гумите и аз си го мислех, ама след това могат да си го върнат на тяхната кола, което е лошото.
Аз съм възмутена от тази наглост. Всеки път една и съща кола ли е? Нямате ли възможност да ги изчакате веднъж и да видите кой слиза/качва се на колата.

# 21
  • Мнения: 18
Това с гумите и аз си го мислех, ама след това могат да си го върнат на тяхната кола, което е лошото.
Аз съм възмутена от тази наглост. Всеки път една и съща кола ли е? Нямате ли възможност да ги изчакате веднъж и да видите кой слиза/качва се на колата.
Всеки път е различен! Имаше един, който няколко дни поред спираше там. Всеки път му оставях бележка на чистачката, че паркомястото се използва. И когато за пореден път трябваше да пиша, го предупредих, че следващия път ще купува гуми и от тогава спря. Но други започнаха... Не искам да правя "мизерии" по колите, защото ще отмъстят на нашата след това... Абе луда работа! Вече започнах да се забавлявам с тези случки. То какво друго ми остава Grinning
Онзи ден сгащих един, който тъкмо си влизаше в колата и му направих забележка, че не е редно да спира на чуждо място, при все че е оставена бележка... Дори не се извини! Как са ги възпитавали, къде са расли... Загадка е за мен! И то възрастни хора! После младите сме били лоши...

Общи условия

Активация на акаунт