най-подходящото кафе на бременни в 3 месец

  • 4 838
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Може ли да ми препоръчате кафе което е подходящо за бременна жена в 3 месец , една приятелка ми сподели че е бременна и й бещах да й помогна .......и скъпо да е но да не вреди на плода

# 1
  • Мнения: 1 892
 Rolling Eyes
За пръв път чувам да има кафе, подходящо за бременни и такова, което не е  Rolling Eyes
Като бременна си пиех най-обикновено кафе, еспресо, без захар и подобни...Едно на ден, само дето му доливах малко топла вода, да стане по-дълго, че ми идваше силно.
Сега, като кърмачка- пак така, без водата, оправи ми се бъгът  Crazy

# 2
  • Мнения: 9 463
Ако си е пила кафе-организмът ѝ, си е свикнал на дозата кофеин..така, че не е драма да продължи да си пие кафето Peace
Лично аз пиех всяка сутрин и през двеете си бременности по 2 дълги лаваци с кока-кола (както и по време на кърменето де, което беше по 3г с всяко хлапе).

# 3
  • Мнения: 2 532
И аз си пиех еспресо и с двете бременности. В началните месеци избягвах, че ми ставаше малко зле, но после си пиех. Сега  с кърменето карам на безкофеиново, че и без това ми е ревличка и не искам да я превъзбуждам Crazy

# 4
  • Мнения: 9 463
И аз си пиех еспресо и с двете бременности. В началните месеци избягвах, че ми ставаше малко зле, но после си пиех. Сега  с кърменето карам на безкофеиново, че и без това ми е ревличка и не искам да я превъзбуждам Crazy

В безкофеиновото има доста повече вредна химия, заради процеса на извличане на кофеина..та по-добре си пий с кофеин
  Peace

# 5
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
инка  Mr. Green най-безопасно е Peace

# 6
  • Мнения: 330
Безкофейново ли е?

# 7
  • Мнения: X
БезкофеЙново е, да  Joy. "Инка" не се прави от кафе.

# 8
  • Мнения: 2 532
То си е цикория това.

# 9
  • Мнения: 330
Щв помоля да ми дадете тема специално за темата за бъдещи майки  bouquet

# 10
  • Мнения: 11 234
Тя не е болна или увредена като е бременна  Laughing

Може да си пие всичко и кафе и алкохол, просто да не прекалява.

# 11
  • Мнения: 2 532
Не бих давала препоръка на бременна жена да пие алкохол Naughty Особено в първите три месеца пък.

# 12
  • Мнения: 11 234
Не бих давала препоръка на бременна жена да пие алкохол Naughty Особено в първите три месеца пък.

И кво ще стане ако пие алкохол? Или кафе?

# 13
  • Мнения: 368
Инка си е супер, ако нямате зверска умора и просто обичате да си пийвате кафе.
Аз се мъча с по 1 кафе, но напоследък пия още 1 следобяд, че направо съм парцал.  Tired
А за алкохола - много съм доволна - пробвах различни безалкохолни бири и най-после попаднах на Бекс. Почти няма разлика с оригиналната и сега в жегата ми идва идеално и си пиеме с ММ  cheers

# 14
  • София
  • Мнения: 974
Не бих давала препоръка на бременна жена да пие алкохол Naughty Особено в първите три месеца пък.

И кво ще стане ако пие алкохол? Или кафе?
Въпросът за алкохола е шега, нали?

Общи условия

Активация на акаунт