Кърмите ли навън, на разходка и въобще на открито?

  • 3 167
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 663
Кърмя навсякъде,когато детенцето ми има нужда и смятам това за АБСОЛЮТНО нормално и естествено!Било то в зеведение, в парка,в колата!!!!Много ме изнервят въпроси от типа-"ама сега тука ли","ама как" и т.н и за мен само това ,че може човек да пита подобно неща го изпраща в графата -ограничен с комплекси!
Та какво по красиво от майка хранеща детенцето си?!?

# 76
  • Мнения: 124
Ние сме на кърма само сутрин и вечер затова не ми се е налагало да кърмя навън.

# 77
  • Мнения: 3 926
Ей сега се връщам от Бургас и мога да се похваля с кърмене в един бар на центъра Mr. Green На всичкото отгоре успях с това поведение да скандализирам приятелки, с които се знаем от повече от 12 години и на висок глас обясних точно кое му е естественото на кърменето Mr. Green Разбира се на доста хора им се прииска, ама цица не успяха да видят hahaha

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък рядко кърмя навън...и си търся по-усамотени пейки. На главната определено не мога да се пльосна да кърмя, пък и обикновено я храня преди излизане, да не ми се налага навън.

# 79
  • Мнения: 4 242
Да, навсякъде и всякак, седнали, легнали, прави и полегнали, клекнали, вървейки, на опашка на каса или пазарувайки, в градския транспорт където ти дойде (или не подозираш) на акъла. Grinning

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 193
Досега не ми се е случвало,но сега в това хубаво време със сигурност ще ни случи да се накърмим HugИ наистина-виждала съм как майка кърми детето си-много красива и мила гледка  bouquet

# 81
  • Мнения: 2 274
Да, миналото лято се кърмехме навън...че и по-студено като е било пак - бебо като си поиска...
Много бяха възмутени, но какво да се прави!

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Не ми се вярваше, че и на мен ще се случи, но фактът е налице - регистрирахме първото кърмене навън миналата седмица.
Нямаше друг начин, по който да усмиря малкия звяр! И като тръгна така, вчера пак "се наложи". Да не би да  му е харесало на открито?! Laughing

# 83
  • Мнения: 2 282
Да не би да  му е харесало на открито?! Laughing
Няма начин да не му е харесало  Grinning Пък и с това затопляне, разходките ще стават все по-дълги, та и кърмещите навън ще се увеличават.

# 84
  • Мнения: 218
Да,  налагало ми се е много пъти и даже на пейките пред "черно море" във Варна съм я кърмила  Laughing Laughing Една баба гледа-гледа... ама нищо не каза накрая.

Преди седмица се наложи да я кърмя в самолета - това вече беше трудно Embarassed беше претъпкан, а и тя голяма вече и се върти, покривах се с разни кърпи и якета, но то бяха ритници и ревове, всички се въртяха да видят какво става (и после бързо-бързо се обръщаха пак напред Mr. Green)

# 85
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да кърмя и ще продължавам!

# 86
  • Мнения: 453
Кърмила съм няколко пъти вече навън. Проблемът при нас е, че сме свикнали да се кърмим легнали. Аз съм доста висока и ми е трудно да се свивам на четири, Мини също е дългичка (вече чукна 70 см) и много стърчи Laughing. Когато е много гладна и съм сама или в неизнервяща компания нещата се получават.
Нямам идея дали скандализирам минувачите. По принцип аз не заглеждам непознатите (късогледа съм, а и не ме интересуват), затова очаквам и мен да не заглеждат.

Общи условия

Активация на акаунт