Противозачатъчни и килограми

  • 76 277
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
От Диане35 определено напълнях,но пък за сметка на това ми се оправи акнето и косата ми се омазняваше по-бавно.

# 61
  • Мнения: 1 813
Миналата зима пиех YASMIN и тогава качих 5кг. Реших,че е от това. Но не е. В момента от лятото насам пак точно толкова съм качила,а не пия нищо  #Cussing out

# 62
Повече от 3 години пиех противозачатъчни но не качих килограми.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 109
Не пия противозачатъчни вече повече от шест месеца и за съжаление не съм свалила от това никакви килограми, дори напротив.   Sad

# 64
  • Мнения: 117
Аз пиех Логест около 1 година и половина и не е имало никакво напълняване - доеи напротив  Simple Smile Чувствах се прекрасно - гърдите ми бяха малко по-големи ( или поне аз така си мислех)  Blush
Освен това времето, в което бях в цикъл дори не съм го усещала - слабо, няма болка - въобще минаваше без да го усетя. Няма да ви обяснявам без Логеста какви болки са - направо ми причернява, по-обилно е  Sad - ужас.

ОБАЧЕ - какво се случи - преди 3 месеца бях при една очна лекарка, която трябваше само да види какъв ми е диоптъра. Жената обаче видя не само това, а и някакви образувания по ирисите. Направиха ми ново изследване и се оказа, че от хормоните на Логеста имам кисти в ирисите. И трябваше просто да ги спра. Честно казано малко съжалявах, защото се върнаха гадостите около цикъла, но пък другата алтернатива също не е добра.

Преди няколко месеца гинеколожката, при която ходя ми препоръча едни лепенки "Евра" се казват. Около 20-25лв. са - една лепенка се залепя на определени място по тялото (има 4 възможни такива зони ) и трябва да издържи 1седмица. Не била падала при къпане и пр. - не се вижда. В опаковка имало по 3 лепенки, които стигат за 21 дни (както и при Логеста). Тя ми ги препоръча тогава, защото цялата химия на хапчето не минава през черния дроб и намалява опасността от това да пропусна хапчето намалява (което при мен беше проблема). Не ги пробвах тогава, ама в последно време се замислям.

# 65
  • Мнения: 131
Аз също пих Ясмин и отслабнах с няколко килограма. Ефекта върху кожа, коса, и нокти беше много добър. Може да се пие и по няколко месеца без почивка за да си изместиш цикъла в удобно време. Няма странични ефекти от това. Изпробвала съм го върху себе си. Четох, че американките го пиели по няколко месеца, без прекъсване и така им идвало по два пъти в годината.

# 66
  • Мнения: 619
Аз също на своя глава си купих Марвелон ... пих ги 9 месеца.И напълнях накъдя 6 7 килограма,което за дребния ми ръст е ДОСТА.
Сега пак се замислям,но ще е само с консултация вече.Simple Smile

# 67
  • Мнения: 649
az pia tri regol ve4e 2 godini, svalih 10 kg i se 4ustvam mnogo dobre. edinstvenoto mi opasenie e sled kato se piat dalgo dali 6te imam zatrudnenie sas zabremeniavaneto sled vreme. molia uspokoite me, za6toto ne iskam da gi spiram.

# 68
  • Мнения: 385
По принцип съм слаба и не съм склонна към напълняване, преди година и половина ми изписаха Регулон за регулиране на мес. цикъл трябваше да го пия 9 месеца, след 3-тия месец бях качила 6кг. #Crazy направо неможех да повярвам на очите си и веднага го спрях!Да не казвам,че според лекаря не би трябвало да има такъв страничен ефект.

# 69
  • Мнения: 478
Много интересна тема LaughingЩе следя темата с интерес Laughing
Аз пих Ясмин 5 месеца и се чуствах добре Peace Докторката ме посъветва да ги пия вечер че дори и да ми става кофти да е през ноща Wink Точно по това време бях започнала и диета че ми бяха много килцата BlushИ диетата ми вървеше без проблем LaughingОт юни месец съм ги спряла и сега този месец пак ще ги почвам  WinkДано и сега нямам проблеми Praynig

# 70
  • Мнения: 2 956
Имам в "архива " си Утрогестан, Регулон, Ясмин и още няколко препарата. Никога не съм напълнявала от тях. Може и да е имало толеранс +/- 1,5кг,но не съм усещала. Ясмина го дават уж като най-пречистен и с отводняващ ефект,при което е възможно да се свалят кг-ми. Моят проблем беше продължителният цикъл (30-40 дни).
Сега отново почнах Регулон (за да не се оциклям 3-4 пъти в месеца  ooooh! ) пък да видим.

# 71
  • Мнения: 478
Ясмина го дават уж като най-пречистен и с отводняващ ефект,при което е възможно да се свалят кг-ми. Така ми каза и моята докторка LaughingЗащото я бях предупредила че съм започнала диета и не искам да се провалям Laughing

# 72
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
моят гинеколог ми изписа ясмин. с първата опаковка свалих 6кг. беше ми зле, не ядях, повръщах Rolling Eyes
после ми изписа Баланка, с тях съм по-добре. пия ги вече 7 месеца. качих си 3кг. от загубените.т.е. все още съм на минус Wink
коремът не ми се подуваше при ядене.

сега обаче ще си направя почивка Wink

пия ги, защото трябва, хич не искам да ги пия повече Stop

# 73
kajete ne6to za janin,molq vi,izpisaha mi go,za6toto pomolih lekarq mi da smeni dianeto,stanah 65kg!!!

# 74
  • Мнения: 478
От тази вечер пак си започвам Ясмина Wink
Дано всичко си е пак наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт