Аватарна работилница

  • 78 098
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 255
Ама разбира се, че free transform!! Ех, че съм и аз! Златна си, Грийни! Благодаря ти!! bouquet Hug

# 586
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
И във ФШ е така, щях да ви пиша ама се отплеснах  Blush
Във ФШ като слагам гифт не се движи. За това и питам как става.
Благодаря ти Уоманче, ще пробвам с тази програма.

# 587
  • Мнения: 5 128
Оразмерих я в друга програма  Mr. Green Фотоскейпа ги променя.Но ме мързеше да обяснявам  Blush
И моите са готови с прозрачен фон.Не съм толкова навътре в нещата,за да  си ги правя.
Захарче, сподели поне това, което ти е ясно по въпроса с гифчетата  Peace

# 588
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Кари ето я програмата за оразмеряване на гифчета ЦЪК Мисля,че има още неща които могат да се правят,но не съм я разучила.

# 589
  • Мнения: 4 255
Някой може ли да ми каже как се комбинират картинки с ТАЗИ програма?

# 590
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Aз я ползвам много, но комбинирани ги качвам.

# 591
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И аз така  Peace

# 592
  • Мнения: 4 255
А как слагате ранко на всички картинки в комбинацията? Една по една ли?

# 593
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Не разбирам Дарче? Как една по една? На всичките общо слагам. Може би ако искаш всяка картинка да е с рамка отделна да ги качваш една по една и после да ги обединиш другаде.

едит: охооо то имало и за колаж. Виж горе даваш инструменти- колаж онлайн и после не browse,  а колаж което е  collage, последното и там има как да ги наредиш картинките . Разгледай там, сега нацъквам набързо да пробвам. Има да ги и редактираш една четка и отделно да им слагам рамки.


Виж какво направих, това ли имаше предвид как се правят заедно няколко с рамки

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 18:45 от Tiffany Aching

# 594
  • Мнения: 4 255
Да, точно това имам предвид. Рамка на всяка картинка, както ти си направила тук, а не на целия подпис, както в на моя сега. Ще разгледам утре как става. Видях, че могат да се правят колажи там, но не разбрах как да оразмеря картинката, защото, когато вече поставената в колажа картинка я оразмеря, се размазва. Пък рамка въобще не открих къде се слага.

# 595
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Като дадеш колаж си избираш да е с 4 картинки и има отдолу пропорция колко да е голям колажа с четирите. После на + зареждаш нормална картинка. Като се появи горе има една четка в десния ъгъл и даваш и ти отваря всички менюта все едно си отворила направо browse с всички опции. Там даваш adjustment и има там crop, resize да си я изрежеш както искаш, слагаш й рамка ала бала и я save и после другите по същия начин. Накрая даваш finish collage и вече целия се отваря с всички опции  Crazy

# 596
  • Мнения: 4 255
Много благодаря, Тифче! bouquet Hug

# 597
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Моля , много интересно ми се стори  Laughing И лесно като го разучиш и удобно

# 598
  • София
  • Мнения: 4 429
Скрит текст:
Оразмерих я в друга програма  Mr. Green Фотоскейпа ги променя.Но ме мързеше да обяснявам  Blush
И моите са готови с прозрачен фон.Не съм толкова навътре в нещата,за да  си ги правя.
Захарче, сподели поне това, което ти е ясно по въпроса с гифчетата  Peace

                   Здравейте  Hug

  Може би вече е късно и без значение, но ще се опитам да помогна за 
 за някои опции в 

   Ако искате да направите цялата си комбинация - да поставите и съберете всички картинки, и добавяте ефекти върху тях, при влизането в програмата изберете опцията ,,създай платно'' и задайте размерите на  платното(подписа)




  Ако ще оразмерявате или добавяте GIF към вече направена с друга програма картинка със сянка или  цял сглобен PNG подпис, на които да добавите GIF или други ефекти и елементи, само качете изображението, без да избирате ,,КОНВЕРТИРАНЕ'' при КАЧВАНЕТО

____________________________________________________

_______________________________________________________________

_______________________________________________________________



   В това ВИДЕО
съм показала, как добавих ГИФЧЕТО върху подписа




***************************************************************   
  

Поиграх си и с другите ефекти, дъжд и сняг, но запазих само светещите



  ето и
 ВИДЕОТО



__________________________________________________________________________________



 Тук изтрих(направих прозрачни) части от картинката и добавих светещите ефекти

 




     оразмеряване, като запазиш цялото изображение   и по избор, избираш дали да запазиш съотношението на размерите на картинката или да зададеш собствени



     и изрязване част от картинката  



 ТОВА е СПИСЪК  за всичко, което може да се направи в този сайт
и като кликнете на това което ви интересува, има подробни обяснения

# 599
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Много благодаря!

За на моя подпис- с лъва, жената с огън глава.. както си направила и аз открих в друг сайт така да правя, но не ми харесваше. Запаметявам този сайт

Общи условия

Активация на акаунт