Добър психолог в Пловдив

  • 4 878
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Момичета, дайте ми координати на добър психолог в Пловдив. Ако може да кажете колко време отнема и калко струва посещението . Много ще съм ви благодарна !!  newsm17

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравей! Мога да ти препоръчам Анелия Петкова и Петя Стойчева.
Поздрави!

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте! Много ще ви бъда благодарна ако ми предложите добър психолог в Пловдив.Аз съм само на 18 години,но през последните месеци нещо стана с мен и имам страх от смъртта и от загубата на близки хора.Искам наистина да намеря човек който ще ми помогне да се справя с това,защото не искам винаги когато нещо хубаво ми се случи аз да не мога да се зарадвам напълно,защото се сещам,че няма да е вечно.Преди никога не съм била така,било ми е гадна тема,но никога до такава степен.Може би има общо с това,че имах тежко детско и ми е слаба психиката,но наистина искам да го преодолея и ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет при кой да ида и по възможност да не е много скъпо,благодаря ви предварително!Целувки!

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,

Мога да Ви дам координати на Петя Тухлева - 08960290729. Беше в ДКЦ 2, сега май има частен кабинет. За нея ми каза моя приятелка. След време ми се наложи да я посетя. С малко срещи успя да ми помогне много. Страхотна е и много си разбира от работата. Аз преодолях страховете си с нейна помощ.

# 4
  • Мнения: 146
Малко късно виждам, но аз пък да кажа съм доволна от Ана Маркова, има кабинет в София, но доколкото знам има дни, в които идва и в Пловдив. страшно ми помогна, но мога да дам само имейл ---filtered9723--

# 5
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Иван Власев - има и интернет сайт.
Петя Тухлева - https://www.petyatuhleva-psiholog.com/

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 20:22 от docsi

# 6
  • Мнения: 5
Здравейте, някой може ли да ми каже мнение за д-р Олга Димитрова, детски психолог в Център за психично здраве Пловдив. Налага се със синът ми да я посетим, но не откривам никъде отзиви за нея. Благодаря

# 7
  • Мнения: 610
Малко късно виждам, но аз пък да кажа съм доволна от Ана Маркова, има кабинет в София, но доколкото знам има дни, в които идва и в Пловдив. страшно ми помогна, но мога да дам само имейл ---filtered9723--
Може ли адрес в София?

# 8
  • Мнения: 146
Не го знам Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4
дравейте, търся психолог относно депресия, черни мисли, постоянно напрежение и чувство че нещо лошо ще се случи. В допълнение имам паник атаки, лесно се стряскам дори от най-дребното и незначително нещо. Имам фобии, като най-притеснителната е социалната. Кажете ми към кого да се обърна, четох доста мнения за Десислава Стефанова, но не съм сигурна дали се занимава точно с такива случаи като моя.

# 10
  • Мнения: 146
Малко късно виждам, но аз пък да кажа съм доволна от Ана Маркова, има кабинет в София, но доколкото знам има дни, в които идва и в Пловдив. страшно ми помогна, но мога да дам само имейл ---filtered9723--
Може ли адрес в София?
Ходих преди доста времв и нямам други координати Sad

Общи условия

Активация на акаунт