Моля ви за спешно инфо - става дума за секти или....???

  • 4 666
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 849
Абе няма благородна лъжа, аз лично бих го направила това с чата, а ако ми кажеш ника и канала може и ние с мъжът да си побъбрим с него-можеш да ми ги пратиш на ЛС то, ако искаш разбира се.

# 106
  • Мнения: 2 575
Абе няма благородна лъжа, аз лично бих го направила това с чата, а ако ми кажеш ника и канала може и ние с мъжът да си побъбрим с него-можеш да ми ги пратиш на ЛС то, ако искаш разбира се.

ок, но ще трябва да ги взема от майка ми - аз не ги знам Sad

# 107
  • Мнения: 809


А, забравих да спомена може би най-важното - Идеята на брат ми е основана на това, че той просто иска да ИЗЧЕЗНЕ - все едно не съществува за близки и приятели.  Weary
Асинка, и аз, когато бях в 11 клас исках да изчезна за определено време и да се появя по-късно отново.  Ама да изчезна в смисъл да ме няма, да съм в небитието. Embarassed Не говоря за самоубийство, а просто да изчезна, което, разбира се, няма как да стане. Просто всичко ми изглеждаше сиво и безлично. Спомням си, че го споделих с една приятелка, която ме изгледа доста старнно. После "мечтаех" да стана овчарка Embarassed Embarassed Embarassed, за да съм сама, сред природата ит.н. Православна християнка съм, откакто се познавам. Никога не съм се увличала в секти, слава Богу. Явно беше някакво състояние, може би от това, че ми предстоят промени, студентство и навлизане в живота.  Де да знам или може би някакво неудовлетворение съм изпитвала, имаше и несбъдната любов, естествено. Надявам се и при брат ти да е така. Но не приемай думите ми като успокоение. Бъдете нащрек и проучете внимателно нещата.

# 108
  • Мнения: 2 818
Знам, че единствената позволена е Обединената Божия църква

 Shocked Аз пък знам, че има свобода на вероизповеданието!

Асинка, да ти кажа може и сам да си ги е измислил нещата наистина. Помня, че когато бях на 16-19г си ги мислих едни, които после, като учих философия и ги пишеше по книгите.... Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 860
А ти, Асинка, пробвала ли си да влезеш в чата като някой друг и да си чатиш с него? Може и да мине номера, просто една идея...Защото с непознати, понякога се говори по-лесно, още повече, ако пуснеш в обръщение няколко идеи на Анастасия или Петър Дънов. Знам, че е кофти да се лъже по този начин, но ми се струва благородна лъжа.
абсолютно съм за тъй като това не е проблем на момчето а на цялото семейство и ако той иска да играе по собствените си правила то нека всеки го направи

# 110
  • софия
  • Мнения: 4 985
адрвей,пиша ти относно притесненията за брат ти,не прочетох цялата тема но това което прочетох ме подразни защото всъщност не си обяснила много а, веднага са се намерили крайни отговори,иска ми се само да се вгледате повече в нещата защото едно кайно заклеймено отношение към пътя на брат ти ( не казвам дали е правилен или не-говоря принципно)би могло да спре изобщо общуването ви.В крайна сметка на мен не ми звучи толкова страшно-все пак той е в една важна възраст където на порасналият вече ( в неговите очи) младеж светът е ясен и виждаш ли той преоткрива че в нашето ежедневие има твърде много суета и т.н.     .......................аз бих те посъветвала да запазите високо внимание и да го наблюдавате без той да чувства че сте притеснени,за да можете да запазите контакта си.Не забравяй че по лесният начин да знаеш всичко което той мисли е той сам да споделя за което вие ще трябва да го предраположите да говори и да споделя своите нови възгледи за живота.....ако искаш може да се срещнем и да поговорим,имам опит с тези неща защото аз самата на същата възраст срещнах много интересни хора които моите родители приеха защото бяха достатъчно разумни за да бъдат деликатни и търпеливи.Човек се учи непрестанно и всяко нещо което идва в живота ни не е случйно.
Само трябва да сте сигурни че няма да лепнете етикет на брат- заобиколен от сектанти-(дори в скрит текст) защото предполагам знаеш че това може още по силно да го тластне към тези хора и съответно да го отдалечи от вас.Бъди му нещо като довереник,все едно и на теб ти е интересно,и не забравяй че например хората в тибет имат различен от нашия живот но той все пак ги е довел до едни и същи истини за живота-мился че е важно брат ти да разбере че съществуват различни пътища за истините в живота и не е необходимо ничие отрицание защото те са еднакви нявсякъде-обърнете  нещата философски и просто разговаряйте защотото това е начина,скоро всичко ще отмине и ще ти е смешно, но ще разбереш че дори и ти жашите родители сте обогатили безкрайно много своя мироглед.Иначе аз отдавна да не съм нормален човек, а сега имам хубаво семейство с две прекрасни дъщери и съпруг които работи в БНБ,.радвам се че Господ (или както там искаш го наричай) ме е  дал на такива добри родители които винаги са имали сили и знания да ме направят здраво мислещ човек което дами помага при опбщуването с най разлинчи хора.радвам се че съм възпитана в духа на толерантност и свобода при срещата на избора с друг различен от мен  човек.
сега сестра ми живее в китай,преди това живя в турция ,племеницата ми е изключително интелигентно дете което също е възпитано да уважава различията, а пък аз много се радвам защото смятам че е крайно време светът да разбере че всичко от което се нуждаем е повече обич и добрина към другия,което обаче (кажи го брат си)не пречи да имащ пове от другия защото винаги можеш да дадеш от своето.Отивайки в гората  не е решение за проблемите на света-няма да нахрани гладния защото брат ще има своята кифла но няма да има с кой да я сподели.......
ами това е от мен,дано не съм те отегчила.............
с удовослтвие бих пил,а кафе с теб за да си поговорим,може и сбрат да се запозная    и т.н
просто това е тема която постоянно поставя въпроси и е трудно -поне за мен да споделя своите възгледи....

Общи условия

Активация на акаунт