Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 045
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 071
Другите са ти писали за Досев и Елис Ге. Аз ще ти препоръчам един магазин на ул. Ген Колев, на ъгъла преди Санита (забравих името на магазина). Има страхотни неща от Испания - зареждат от същите заводи като Мартинели, а цените са по-ниски. Имат също страхотни шкафове за баня и душ-кабини.

# 16
  • Мнения: 2 784
Голям ремонт не предстои и на нас това лято, така че ще следя темата с интерес. А съм чувала от един приятел за някакъв завод, ама в Нови Пазар ли беше, в Преслав ли, правли плочки за износ за Италия, а оттам после родните магазини зареждали същите на двойни цени. Към завода имало фирмен магазин, където плочките били доста по-евтини, ама ще трябва да го попитам допълнително.

# 17
  • Мнения: 544
за "добрите"магазини вече са ти писали мога само да добявя,че плочките за коридора и кухнята ни са от Доминант М-страхотно качество и коректност,банята и тоалета от Досев-отлично качество и цени.А шкафа ни за баня е от въпросното магазинче до Санита/мисля че се казваше Дейзи/направиха ни го по одобрен от нас проект и изпълниха в срок,цена също добра 1000лв/мивка с горен и долен шкаф 2цвята и голямо огледало/

# 18
  • Мнения: 1 449
Ооо! Супер! Точно за това ровя и аз, понеже ще ставам варненка, живо ме интересува темата. Аз имам едно идея за травертин, но се чудя  дали няма да се хлъзгаме по това чудо...

# 19
  • Мнения: 2 839
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

# 20
  • Мнения: 953
Голям ремонт не предстои и на нас това лято, така че ще следя темата с интерес. А съм чувала от един приятел за някакъв завод, ама в Нови Пазар ли беше, в Преслав ли, правли плочки за износ за Италия, а оттам после родните магазини зареждали същите на двойни цени. Към завода имало фирмен магазин, където плочките били доста по-евтини, ама ще трябва да го попитам допълнително.

Виж на Хан Аспарух и Хан Омуртаг заводите са така.Работят с перфектно качество.поинтересувай се.пък и в нета имат /www.kai.bg/.Може да видиш и какво точно произвеждат.Има всичко по нашите магазини и кач.е пърфект

# 21
  • Мнения: 1 290
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Давай Виетнамчето на сам, че както е тръгнало, скоро няма да мога да си вързвам обувките, тоест идеите ми за спестяване откъм труд за теракота - отпада  Mr. Green



Благодаря на всички момичета и чакам за уточнителната информация на някой от вас Simple Smile

# 22
  • Мнения: 182
Хубави плочки има и в "Керамик маркет"-на светофара преди Метро.Цените са доста сносни.Същия магазин(и склад е там)го има и след Практикер,по пътя за магистралата към София.

# 23
  • Мнения: 4 187
Магазин *ЛиКрис*
 ул. Райко Жинзиков № 40

Испанска теракота, цялостно обзавеждане за баня, аксесоари !

# 24
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз съм с много добри впечатление от Елиг Ге - сега ЕЛЕ Дизайн център (до Мерцедес).
За съжаление строителят, който ни строи новото жилище работи с Досев. Аз съм супер разочарована от тях - нямат един дизайнер, продавачките са супер некомпететни, асортимента е изключително ограничен, покрай испанското продават и китайско. И за капак строителя работи само с тях и щем не щем трябва да избираме от тях.  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 6 039
Аз съм с много добри впечатление от Елиг Ге - сега ЕЛЕ Дизайн център (до Мерцедес).
За съжаление строителят, който ни строи новото жилище работи с Досев. Аз съм супер разочарована от тях - нямат един дизайнер, продавачките са супер некомпететни, асортимента е изключително ограничен, покрай испанското продават и китайско. И за капак строителя работи само с тях и щем не щем трябва да избираме от тях.  #2gunfire


Подкрепам мнението ти, тъй като професията ми е такава, че съм се сблъскала със всички фирми във Варна по този повод...
Никъде не видях обаче мнения за Хикови. Те са генерални вносители на много от извесните фирми по света. Шоурумът им се намира на ул.Опълческа, между Хепи и у-ще Кирил и Методий.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз също искам да насоча внимание към "Хикови", макар да не съм се обзавеждала от тях.
Иди ги провери, чувам хубави работи за там.

Жълтуринът, за Poca ли става въпрос? Виждала съм рюклами по пътищата на тази фирма...

# 27
  • Мнения: 2 784
Ха, сега де.... newsm78 Крайно време е  да попитам, може и Роса да са.

# 28
  • Мнения: 1 312
http://911.bg/a2/offers.asp?p=430242&id=2287&m=29

http://hib.multimedia.bg/hib_web.dll/FirmShow?Firm=3905

http://parmakov.dir.bg/contacts.htm

http://www.kai.bg/index.php?nAction=100030

http://www.sanex.bg/contacts.html

Също така магазин "Сима" до Техномаркет и "Санекс"под "Валентина",бившата "Аврам Гачев"

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 14:10 от Hakiba

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ооо! Супер! Точно за това ровя и аз, понеже ще ставам варненка, живо ме интересува темата. Аз имам едно идея за травертин, но се чудя  дали няма да се хлъзгаме по това чудо...

Привет значи, аз от година вече станах варненка  Flutter

Иначе по темата, ние преди месец си купихме апартамент и сега ремонтираме, плочки и всичко за банята и тоалетната взехме от магазин Геотех, складовата база е в Кайсиева градина, а магазин имат и на Радецки 78

Общи условия

Активация на акаунт