Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 52 040
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
В новия тарговски център на ЕЛИС-ГЕ ....ЕЛЕ център има страхотни неща...плочи за баня  от Италия и Испания....на няколко ценови нива.....от 12 лв до 20 лв.......от 20лв до 30 лв....от 30 до 45лв  и над 45лв...голямо разнообразие .....промоций отстаки до 35% !!!!Никаде в града не сам видял нещо подобно Абе супер....правят и безплатни проекти. На втория етаж има италиански мебели и кухни. Имат още и Китаиски плочки и гранитогрес, смесители на много добри цени.....от там си купих всичко, направиха ми безплатни проекти и получих допалнителна отстапка:)  тела е 052/ 500 555

# 31
  • Варна
  • Мнения: 154
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

# 32
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

Имам чувството, че някои работят на комисион за Елис Ге, за да им правят реклама!
Трябва да се има в предвид, че лъскавата фасада не е всичко!


# 33
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

Az pak sam s mnogo dobri vpechatlenia ot Dossev Impex. Ne sluchaino vsichki stroitelni firmi rabotiat s tiah, zashoto imat nalichnosti na sklad, a ne da chakash s meseci dostavka na plochi i da te motaiat. Laskavite fasadi na niakoi magazini ne sa vsichko.
Tochno v Elis Ge poluchih mnogo naduto obslujvane i granitogresa ni beshe s ujasno kachestvo - neznam koe si !!! #2gunfire

# 34
  • Варна
  • Мнения: 567
Нашите баня и тоалетна са от Сима, която е до Метро. Като видях там изложената баня просто се влюбих.
Уточнявам от там са фаянса и теракотата (зелени)  - бяха на съвсем сносни цени, огледалото за банята, ваната и шкафче за тоалетната. Иначе тоалетната седалка, и двете мивки, които също са свежо зелени са купувани от Практикер и Мосю Бриколаж. А батериите са китайски, ефтини  и засега работят без проблем.

Не знам как да прикача снимки  Sad
Задължително ли трябва да ги има в нет-а , или може да само на компа ми?

# 35
  • Мнения: 1 449
Май от компа ще стане...

# 36
  • Мнения: 386
Много пари за фаянс и теракот, малко за фугиращи, залепващи смеси, това направих => яд ме е всеки път! Внимавай си и за подробностите.

# 37
  • Мнения: 23
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?

# 38
  • Мнения: 2 784
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

# 39
  • Мнения: 13 512
В новия тарговски център на ЕЛИС-ГЕ ....ЕЛЕ център има страхотни неща...плочи за баня  от Италия и Испания....на няколко ценови нива.....от 12 лв до 20 лв.......от 20лв до 30 лв....от 30 до 45лв  и над 45лв...голямо разнообразие .....промоций отстаки до 35% !!!!Никаде в града не сам видял нещо подобно Абе супер....правят и безплатни проекти. На втория етаж има италиански мебели и кухни. Имат още и Китаиски плочки и гранитогрес, смесители на много добри цени.....от там си купих всичко, направиха ми безплатни проекти и получих допалнителна отстапка:)  тела е 052/ 500 555
:naughty:Elis G -не! Книга мога да напиша за това колко некоректни са-бавят с поръчките,мотаят, а плочките от 15-20 лева са 6237649023837-то качество и не стават за нищо!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.

# 41
  • Мнения: 2 784
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

САМЪР
ОФИС И МАГАЗИН
Варна, бул. "Вл. Варненчик" № 267, 052/ 505 121,2, 3 ф.052/ 500 689 - това е бившия завод Вамо, след Шел. От бензиностанцията, не се качваш на булеварда а тръгваш по помощния път към Технополис
МАГАЗИНИ
Варна, ул. "Габрово" № 37, тел. 052/ 630 381

СИМА
бул."Цар Освободител"
Търговски център "Сима" (052) 571620- до Техномаркет Европа

# 43
  • Мнения: 2 784
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

САМЪР
ОФИС И МАГАЗИН
Варна, бул. "Вл. Варненчик" № 267, 052/ 505 121,2, 3 ф.052/ 500 689 - това е бившия завод Вамо, след Шел. От бензиностанцията, не се качваш на булеварда а тръгваш по помощния път към Технополис
МАГАЗИНИ
Варна, ул. "Габрово" № 37, тел. 052/ 630 381

СИМА
бул."Цар Освободител"
Търговски център "Сима" (052) 571620- до Техномаркет Европа
Тенкю!  bouquet

# 44
 Hug Re: Обзавеждане за баня - гр. Варна

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:31 от csu

Общи условия

Активация на акаунт