Впечатлена съм от е-магазин Пакостник

  • 3 764
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 723
Миналата седмица се счупи на Гого играчката над леглото ( от тези дето пеят и се въртат), оказа се че не можем да я оправим и трябва да купим нова.
Вчера към 5 часа се сетих, да поръчам, харесах си една в пакостник и си я поръчах.
Донесоха ми я в 8 часа на същия ден, тъкмо бяхме изкъпали малкия.
Останах много приятно изненадана  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 640
аз принципно съм впечатлена от тях отдавна Hug

# 2
  • Мнения: 959
А за много обичам да пазарувам от Пакостник и почети всичко за Вики е купено от там, само едната продавачка се държи малко троснато, но какво да се прави все пак сме в БГ. Затова когато тя е на смяна избягвам да влизам вътре. Чакам следващата смяна и така.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
 :hug:color]

# 4
  • Мнения: 498
а къде се намират иначе магазините им, защото аз съм ги гледала само в нета и ми направи впечатление, че цените са доста добри Grinning

# 5
  • Мнения: 7 640
има само на едно място- РУМ-а в Овча Купел

# 6
  • Мнения: 1 756
аз съм поръ4вала само 1 път също съм доволна

# 7
  • Мнения: 1 881
Аз също съм много доволна от 'Пакостник", поръчвах он лайн, много са любезни и точни Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 926
Днес в 12 поръчах една играчка и мия донесоха в 3. Супер са Peace Аз по принцип пазарувам от тях , но на място. Вече ще ми доставят нещата вкъщи щом са толкова бързи Wink

# 9
  • Мнения: 577
Кажете сайта де,да поръчваме и ние Laughing

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Кажете сайта де,да поръчваме и ние Laughing
http://pakostnik.com/

# 11
  • Мнения: 388
Наистина са страхотни,на единия ден поръчвам,почти веднага се обаждат да потвърдим заявката и на другия ден ми носят това,което съм поръчала(до Пловдив),а от дугите ел.магазини съм чакала седмици,докато ми пристигне заявката.Много са точни и бързи от "Пакостник"!

# 12
  • Мнения: 5 255
По-добрият магазин  Sunglasses.

# 13
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Убедихте ме,ще поръчам да видя как са с доставките в провинцията.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 701
Аз също съм доволна от обслужването в Пакостник,но на място в магазина!Обаче ми е интересно,поръчвате ли дрехи на децата си от онлаин магазина и ако установите несъответствие на размера какво правите.Това ме спира да пазарувам онлаин.

Общи условия

Активация на акаунт