Очна линия за начинаещи

  • 9 520
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 904
Много ми харесва, но така и не се научих да си я поставям сама.
Изгледах хиляда клипчета разбира се, но въпросът ми е, кой тип е най- удачен като за начало? С четка, с твърд писец, дори не знам какви още има. Може и конкретни марки и модели да препоръчвате  Peace

# 1
  • Мнения: 52
Аз лично се научих с твърд писец .. Мисля, че е много по-удобно като за начало ..  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 17 904
Аз лично се научих с твърд писец .. Мисля, че е много по-удобно като за начало ..  Simple Smile

А нещо конкретно би ли препоръчала? Предолагам има по- сухи,  по- течни...какъвто съм каръм ще уцеля най- неподходящата и пак ще се откажа, а искам да се науча.
Поставя ли се основа някаква?

# 3
  • Мнения: 52
Ами в началото си взимах най-обикновени na Golden Rose i Impala .. после си взимах от орифлейм .. и сега ползвам една на Essence .. С нея съм от години вече .. http://beautyshop.bg/product/289/essence-eyeliner-pen-ochna-linia-moliv.html ето я .. и съм много доволна .. трайна е .. не поставям никаква основа .. даже се маха трудно .. Но  нея можеш да я купиш след като се научиш , защото наистина се трие трудно , а в началото доста ще бъркаш .. започни с нещо по-обикновено, защото аз лично докато се научих изхабих 1 шишенце и половина .. И имай търпение , ще ти трябва време докато свикнеш да я слагаш както трябва .. Успех! Дано съм била полезна..

# 4
  • Мнения: 17 904
Много си ми полезна, ама ме съкруши- шишенце и половина  Crazy
Да не се мотам ами да почвам  Wink

# 5
  • Мнения: 410
здравей ,

аз също съм от начинаещите , винаги съм изпитвала афинитет към този грим - страшно женствен ми е и сега започнах да опитвам и взе да ми се получава малко по-малко Blush

Тази очна линия , която аз си купих и ми е много удобна като начинаещ е L'Oreal Paris Super Liner Perfect Slim
много е удобна , лесно се чисти и не се размазва.
Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 140
Аз лично се научих с твърд писец .. Мисля, че е много по-удобно като за начало ..  Simple Smile
Да, с твърд писец е по- удобно наистина. Смених няколко очни, но ето тази на ГР обожавам

Трайна, наситено черна, бързо засъхва.. страхотна е. Пробвала съм и дадената по- горе писалка на Есенс, но за мен тя е пълна противоположност на ГР.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
В гримовата тема хвалят ето тази:



Аз съм ползвала подобна на Орифлейм, която ми беше първата и се справих с нея без проблем. Аз винаги слагам сенки и база преди очната линия.

Имам и тази на Мейбълин:



Тя си има четчица вътре и с нея е лесно и удобно.

# 8
  • Мнения: 4 148
На Голдън Роуз е много лесна за нанасяне, наистина.
Да допълня и с още една, която се слага супер лесно:

Писалакта на Есенс е неудобна, защото не пуска достатъчно количество очна линия.
Гел очните линии с отделна четчица като цяло са по-трайни и наситени, но за начинаещи ще е по-трудно нанасянето.  Peace

# 9
  • Мнения: 6 834
здравей ,

аз също съм от начинаещите , винаги съм изпитвала афинитет към този грим - страшно женствен ми е и сега започнах да опитвам и взе да ми се получава малко по-малко Blush

Тази очна линия , която аз си купих и ми е много удобна като начинаещ е L'Oreal Paris Super Liner Perfect Slim
много е удобна , лесно се чисти и не се размазва.
Успех  bouquet


Подкрепям, чудесна е.

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз предпочитам четка, с писец ми е гадно, разтегля клепача и дере.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Купи си с твърд писец,показаната на Голдън Роуз е прекрасна.Направи много малки точки в основата на миглите и после ги свържи,никак не е трудно.
Показаната писалка на Есенс при мен не се държи добре,спира да пише,не прави плътна линия,а пробвах какво ли не,държа я с писеца надолу,издърпвам и обръщам писеца...Но е възможно само моята да е дефектна,чета хубави мнения и точно затова си я купих.Ползвам я за малки корекции и е много удобна за целта.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм, на мен тези като флумастер очни линии не ми харесват. По-трудно ми е с тях. Предпочитам да е с истинска тънка четчица или да си правя очната линия от наситено тъмни сенки с навалжненеа четчица. А от очната линия на Голдън роуз ми падат миглите.

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Да, Пролет, добре ми напомни, че по-мек вариант на очна линия се прави с насители сенки и тънка четка. Удобно е за по-ненатрапчив грим, а също за експерименти с цветове.  Peace

# 14
  • Мнения: 272
Купи си тънка скосена четка и гел очна линия, според мен е най-лесния вариант - скосената четка много помага за оформяне на опашката.
Но ако това не ти допадне, не се отказвай, поради изобилието на пазара, може да не уцелиш твоя продукт от раз. И, разбира се, с практиката става все по-лесно. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт