Супермаркети Европа...................

  • 37 812
  • 248
  •   1
Отговори
# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях им клиент в магазина, който беше в Деница. Но откакто го затвориха не съм ходила там.
Излъгах се да отида в магазините в Младост 1 и Младост 4, но останах ужасена от условията- работното време е от 7 сутринта до 11 вечерта #Crazy При заплащане няма и 400 лв. ooooh!

# 76
  • Мнения: 2 242
о останах ужасена от условията- работното време е от 7 сутринта до 11 вечерта #Crazy При заплащане няма и 400 лв. ooooh!
сигурно работят на смени  newsm78 иначе ми е трудно да си представя примерно касиерка да работи с пари 16 часа?!?

# 77
  • Мнения: 4 428
Аз не съм доволна от тази верига.
Близо до работата ми има Фантастико и Европа и през седмицата пазарумав от там основно за бебето. Еми в Европа има точно три вида пюрета и едни памперси. Иначе за другите щандове са гору-долу. Но Фантастико определено е по-добре. И по при положение, че и Фантастико не са ми от любимите магазини.

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
о останах ужасена от условията- работното време е от 7 сутринта до 11 вечерта #Crazy При заплащане няма и 400 лв. ooooh!
сигурно работят на смени  newsm78 иначе ми е трудно да си представя примерно касиерка да работи с пари 16 часа?!?
Не е на смени- 2 дни се работи и 2 се почива. Заплатата е 380 лв., но обикновено взимат по-малко заради липси в магазина Crazy

# 79
  • Мнения: 2 242
о останах ужасена от условията- работното време е от 7 сутринта до 11 вечерта #Crazy При заплащане няма и 400 лв. ooooh!
сигурно работят на смени  newsm78 иначе ми е трудно да си представя примерно касиерка да работи с пари 16 часа?!?
Не е на смени- 2 дни се работи и 2 се почива. Заплатата е 380 лв., но обикновено взимат по-малко заради липси в магазина Crazy
НЯМАМ ДУМИ  #Crazy

# 80
  • Мнения: 7 640
.............
 И НАПОСЛЕДЪК МИ ПИСНА ОТ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ПОЯВИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ОБСЪЖДАНИТЕ ТУК ФИРМИ, КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА НИ УВЕРЯТ В НАШАТА НЕПРАВОТА. АКО БЯХТЕ ТОЛКОВА ДОБРИ, НЯМАШЕ ДА ИМА НЕДОВОЛНИ. НАУЧЕТЕ СЕ ДА ПРИЕМАТЕ КРИТИКИ. ИНАЧЕ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ ВСЕ ТАКА ПОСРЕДСТВЕНИ.   Naughty

и много бързо надушват темите, нали Laughing

# 81
Естествено, че са на смени!!!
От 7 до 23 има по 3 смени на всеки един сектор в магазина. А и само за инфо заплатите са далеч по-високи от 400 лв.

# 82
о останах ужасена от условията- работното време е от 7 сутринта до 11 вечерта #Crazy При заплащане няма и 400 лв. ooooh!
сигурно работят на смени  newsm78 иначе ми е трудно да си представя примерно касиерка да работи с пари 16 часа?!?
Не е на смени- 2 дни се работи и 2 се почива. Заплатата е 380 лв., но обикновено взимат по-малко заради липси в магазина Crazy
НЯМАМ ДУМИ  #Crazy
Стига с тези глупости за смените и заплатите. Няма нищо вярно от споменатото до сега!!!
Магазина работи от 7:00 до 23:00. През този период от време на всеки сектор има по три смени. Това с "2 дена се работи и 2 дена се почива" са единични случаи. А и заплащането пак ще се повторя - няма нищо общо с 300-380 или 400. Заплата под 400 лв в Европа няма!!!

# 83
.............
 И НАПОСЛЕДЪК МИ ПИСНА ОТ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ПОЯВИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ОБСЪЖДАНИТЕ ТУК ФИРМИ, КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА НИ УВЕРЯТ В НАШАТА НЕПРАВОТА. АКО БЯХТЕ ТОЛКОВА ДОБРИ, НЯМАШЕ ДА ИМА НЕДОВОЛНИ. НАУЧЕТЕ СЕ ДА ПРИЕМАТЕ КРИТИКИ. ИНАЧЕ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ ВСЕ ТАКА ПОСРЕДСТВЕНИ.   Naughty

и много бързо надушват темите, нали Laughing

Явно написалите това визират мен. Тъй като друг представител на ТВ Европа във този форум няма. Само държа да поясня, че не съм влязал тук за да опорвам критиката, дори и я приемам. Това ще видите ако прочете по-внимателно първия ми цитат във форума. Ако има някаква причина да продължавам да участвам във този форум е да внеса малко яснота защо лошите неща във Европа са лоши, на какво се дължат пропуските и ако е възможно да ги поправим. Това, че изразявам мнение на някои апсурди, които чета е нормално. Съгласете се, че не мога да чета как колегите "работели по 16 часа за 300 лв" и да не изразя мнение. Определено недостатъците на Веригата са много, но те със сигурност не се дължат на малките заплати. Просто исках да Ви насоча да търсите причините другаде.  Naughty

# 84
  • Мнения: 14 654
Идва ли някоя верига от изброените може да се похвали с асортимент от 470 вида колбаси например. Така, че много моля следващите критики за Търговска Верига Европа във този форум да бъдат малко по градивни и по-умерени, защото идеални неща в този свят няма.

така е, няма идеални неща, сигурно прокисналите маслини и продавачката, която изпусна на земята парче свински гърди, после ги вдигна и ги сложи на витрината сякаш нищо не е станало, са част от несъвършената  част - случват се такива неща- какво толкова
и това, че блокче за рисуване, което струва 23 стотинки - на касата ми се маркира като гауда за 8лв и нещо- също, грубата жена с нагъл поглед и ужасен дъх, която сигурно е охрана и по цял ден се чуди какво да прави, всеки път намира за какво да направи забележка (неоснователна)и отказва да повика мениджъра, когато настоявам, че не е права.... но човек не бива да издребнява, не си заслужава да се хващаме за тези неща- дреболия, обикновено нещо

# 85
  • Мнения: 108
За мен това са магазини под всякаква критика smile3513

# 86
  • София
  • Мнения: 861
Брей отдавна не съм ходила в този магазин, но явно не е голям пропуск  Tired

# 87
  • Мнения: 40
Незнам ,но цените на памперсите Pampers jumbo пакета са супер 33 лв Whistling

# 88
  • Мнения: 7 640
Незнам ,но цените на памперсите Pampers jumbo пакета са супер 33 лв Whistling

при това пише Промоция Laughing

# 89
  • Мнения: 2 849
Цени -не помня .Не ми харесва ,тясно е за количката ,все се бутам в нещо и винаги ме преследва цивилна охрана . ShockedКакво си мислят ,че ще набутам в количката при детето ? Рядко пазарувам там ,предпочитам Билла и Хит .

Общи условия

Активация на акаунт