Супермаркети Европа...................

  • 37 793
  • 248
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 700
Не съм чела всичко изписано, но се разписвам в графа БИВШИ клиенти на Европа (въпреки, че ми е квартален магазин). Побеснявам от непрекъснатото дебнене на персонала на магазина - инвстирайте в камери или в датчици, пък може и да не ви крадат (ако въобще се краде). Пазваните са повече от продавачите и касиерите. Аз съм отишла да си оставя парите в магазина, а зад гърба ми непрекъснато по някой да ме гледа в ръцете. Благодаря!

# 91
  • Мнения: 2 849
Побеснявам от непрекъснатото дебнене на персонала на магазина - инвстирайте в камери или в датчици, пък може и да не ви крадат (ако въобще се краде).
Абсолютно .Полудявам да ме дебне някой .

# 92
  • София
  • Мнения: 245
Няколко пъти попадам на несъответствие между цената на стилажите и сумата, която трябва да платя на касата. Последният път вдигнах скандал, върнаха ми парите и повече не стъпих там, а и нямяам намерение.

P.P. Яд ме е само, че на най-харесвания от мен магазин (Била) му се срути покрива (късмет  ooooh!) и вече няколко месеца е със затворени врати (чудя се дали някога ще ги отворят отново   newsm78)

# 93
  • Мнения: 1 809
А тук всеки посетил ТВ Европа знае, че тям асортимента е повече от "голям". Идва ли някоя верига от изброените може да се похвали с асортимент от 470 вида колбаси например. Така, че много моля следващите критики за Търговска Верига Европа във този форум да бъдат малко по градивни и по-умерени, защото идеални неща в този свят няма.
Ами аз съм от Бургас и мога да кажа,че почти всеки път от 3 закупени неща едното е развалено.Пражка шунка...10лв кг...ами на другия ден лепне и посинява.Замразени зеленчуци...3 пъти купувам...2-та пъти се наложи да ги хвърля.Прясно мляко...редовно до другия ден вкиснато.И т.н,и т.н.Да не говоря ,че голяма част от персонала са грубовати и неучтиви.Вечно е разхвърлено и вечно има някакви колички между рафтовете,пълни с продукти които явно трябва да се наредят...но те просто си стоят и пречат..разстоянието е достатъчно малко...Не работят всички каси в най-пиковите часове и се оформят едни опашки...само да имаш време да чакаш...Ами съжалявам,но не мога да кажа нищо добро за Европа.Ясно е,че всичко не може да е перфектно,но в случая преобладават недостатъците...А и относно асортимента...не бих казала,че е особено голям...А да не говоря ,че готвените неща и изобщо всичко на топлия щанд има ужасно гнусен вид....

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 16:29 от MALVINA

# 94
# 95
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Два пъти купувам мляко, което на другия ден изхвърлям прокиснало. Ужасно лепкава луканка и паста за зъби, която ми маркират като прах за пране. На въпроса ми, се отговори грубо "Е защо не си вземете прах, утре и без това ще Ви трябва, то не се хвърля" Shocked. Да, ама прах не ми трябва в момента. "Европа" за мен са най отвратителната и гнусна верига магазини! Не знам как някой още влиза там. Кофичките кисело мляко са мръсни, все едно са мазани с кал!
 Close Close Close Close Close Close Close Close Close Close

# 96
  • София
  • Мнения: 1 802
Мда, в нашата Европа и аз си ходя с опашка  Mr. Green Рекох веднъж да си поговориме, така и така си вървиме заедно, но нямах успех  Mr. Green
Отношението към служители и клиенти е фрапантно нагло и арогантно  Close
Пазарувам рядко с единствената причина, че ми е квартален магазин.

# 97
  • Мнения: 634
Мда, нямам по-различно мнение от изброените до сега .
аз пазарувам в европата в младост 1 и там ама няма една цена да отговаря на продукта, до който е сложена. много пъти съм случвала на стоки с изтекъл срок на годност, а тая "охрана" не може да ме дразни повече-разглеждам си аз продуктите-а те ми се правят на случайни граждани и дебнат все едно съм най-големия престипник.ужасно е неприятно. да не говорим, че не поддържат асортимента-тъкмо си харесам някоя марка от даден продукт-и като свърши-заредат от друга марка съшия продукт.
на касата, подвижните плотове са си ги направили неподвижни, защото са наредили дъвки и бонбонки върху тях, и като си наредя стоката и мина от другата страна,за да започвам да си ги слагам по торбичките-изнервената продавачка се обажда-а мое ли да ми подаде и другите неща-до които не може да стигне от столчето си.
днес станах свидетел как един старец беше за пореден път излъган за цената на яйцата-на етикета една-на касата друга Outta Joint
вчера направих предложение вече да ходим по-рядко,но за повече продукти до билата, макар да е малко по-далеч и предложението бе прието Peace, така че и аз скоро ще забравя европата Whistling

# 98
  • София
  • Мнения: 1 802
Това с различните цени и етикети може спокойно да се нарече феномена м-ни Европа! Той е продукт на некомпетентните шефове, които променят цените по няколко пъти на ден, а операторки, продавачки, касиерки по цял ден изрязват, лепят нови етикети  Crazy

# 99
  • Мнения: 391
Отвратителен е супермаркет "Европа" в Зона Б5. Такова отвращение ме гони ,че предпочитам да ходя по-далеч ,но не и да пазарувам от там . Предпочитам място,където да ми е приятно да пазарувам.

# 100
Iskam da kaja samo edno ne6to:v magazin evropa v mladost 1 ima edin 4ovek koito nari4a sebe si 6ef na ohranata!kazva se konstantin iliev!nikoga po  nikakav povod ne se zagovarqite s nego-6e sajalqvate cql jivot 6e vi go sasipe!!!!!!!!!

# 101
  • Мнения: 7 803
дай повече инфо по въпроса

# 102
СЪВЕТ:АКО НЯКОГА ПО НЯКАКЪВ ПОВОД ВЛЕЗНЕТЕ В МАГАЗИНА В МЛАДОСТ 1 ДО БЛОК 45-НЕЕЕЕЕЕЕ СЕ ЗАГОВАРЯЙТЕ С ШЕФА НА ОХРАНАТА-КОНСТАНТИН ИЛИЕВ,ЗАЩОТО Е МНОГО ЖЕСТОК И ПО-ДОБРЕ НИКОГА ДА НЕ СЕ УВЕРИТЕ В ТОВА САМИ!

# 103
МИ КВО ДА ТИ КАЖА-ПРОСТО СЪВЕТ!ИЗБЯГВАЙ ТОЗИ ЧОВЕК И НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ!

# 104
Може в началото да го помислиш за най-великия човек на света,а истината е ,че е най-жестокият!но ,ако се забъркаш с него-край с живота ти-пропиляваш го!и най-лошото е,че в него има много силно излъчване и магнетизъм,веднага се влюбваш в тях и в начина,по който ти говори...и може би след около 1-2 години осъзнаваш,че това е човекът който само те е използвал!!!!но е мн късно-ти вече си безумно влюбена и сърцето ще кърви цял живот!ЗАТОВА ТИ КАЗВАМ-ПАЗИ СЕ ОТ ШЕФА НА ОХРАНАТА В ЕВРОПА МЛАДОСТ 1!

Общи условия

Активация на акаунт