Супермаркети Европа...................

  • 37 788
  • 248
  •   1
Отговори
# 105
Кажете нещо ,искам да чуя мнението ви за супермаркети "Европа".

# 106
  • Мнения: 439
Аз съм доволна,има доста голямо разнообразие,но плодовете и зеленчуците са newsm11.Що се отнася до касиерките никога не съм попадала на една и съща(явно условията са кофти)има голямо текучество-сигурно за това са  Weary smile3513 smile3507

# 107
Не съм съгласна с теб!Няма от какво да си доволна!Аз лично не харесвам нито един магазин от веригата Европа,най-вече този в младост 1

# 108
  • Мнения: 1 881
Не съм съгласна с теб!Няма от какво да си доволна!

Това изказване ме разби Joy
И аз не съм доволна от този магазин, но все пак малко толерантност към чуждото мнение никога не е излишна Stop

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Момичето май има лични предразсъдъци към шефа на охраната и затова така

# 110
  • Мнения: 2 242
Момичето май има лични предразсъдъци към шефа на охраната и затова така
аха  Mr. Green или пак някоя мама се е заскучала  Joy и гледайте сеир  Wink Mr. Green
(като намекнеш на този вид 'гости' че по IP им хващат дирите изчезват като дим hahaha)

# 111
Prosto vi preduprejdavam-na nikogo ne iskam da navredq taka 4e ne me e strah 4e mogat da razberat koq sum!a i to e qsno koq sum-kazvam se Djulia i pazaruvam v evropa mladost!

# 112
ползвам единствено Европата в Дружба 1. Честно казано съм много доволна. Наистина обслужването не е много на ниво (говоря за касиерките),иначе зеленчуците са ужастни. За сметка на това месото и другите продукти съм наистина ужасно доволна. Само от зеленчуците мога да се оплача

# 113
  • София
  • Мнения: 1 444
Какво става тук? Аз в магазин Европа ходя да пазарувам, не на сгледа да търся разбивачи на сърцето ми.
Нещо недоумявам какъв е този дълъг монолог, по-точно момичето си предупреждава и си отговаря дори.........................Явно този шеф на охраната е толкова неустоим, че не е възможно да го подминеш, без да се сгодиш преди това............ 1dating
Иначе харесвам магазина в Зона Б-5, всичко има на едно место, доволна съм, приятно ми е да пазарувам там и вместо под нас да вляза в 2-3 магазина и да купя всичко, паля колата и с малката ходиме до зоната.Тя също обича, един вид разходка с автомобил и пазар.Зеленчуците и там са скапани, не стават за нищо newsm11

# 114
  • Мнения: 634
ОООООООооо #Cussing out Поредната глупост!!!!! #2gunfire
Надписване на сметки.
Европата на Младост 1 с прочутия шеф на охраната.Между другото не знам, кой от всички е толкова неустоим-но един да хванеш,друг да удариш-ТА....
Случи ми се да ми надпишат сметката #Crazy
Една руса касиерка, пазарувам си аз и тръгвайки от касата-поглеждам, маркиран моя хляб на първо място, но на последно-маркиран още някакъв хляб,дори беше на друга фирма Shocked И се върнах и й обясних с леко повишен тон, че ако иска да си пазарува от магазина на моя сметка,просто не е познала.
Моля ви се, гледайте си сметките, защото на разсеяните маркират нещо допълнително и на края на смяната си го взимат за вкъщи!! Споделих с позната-и тя каза, че е "пазарувала" по 2 хляба #2gunfire

# 115
HaHa!Koi e tozi 4ovek za koio govori tova momi4e?trqbava da go vidim nqkoi put.ne mislite li?da se uverim v tva koeto kazva vuprosnata Djulia

# 116
НЕ ПЛЮЙТЕ ПО БАТЕ КОСЬО,само това ще Ви кажа!Той е пич,много му се кефя!Тая е откачена нек`ва луда жена!!!!

# 117
:lol:Abe verno kva e taq?I az go znam 6efa na ohranata-svesten mi izglejda.Govorili sme nqkolko pyti i e mn dobronameren.tova 6e vi kaja Grinning

# 118
  • Мнения: 46 484
Микаела, Иван, Vampito, на бас, че пишете от едно IP  Mr. Green

# 119
Да,от едно Ip пишем и сме на едно мнение!В момента сме у Иван и решихме да защитим Косьо!

Общи условия

Активация на акаунт