На 25ти ,по Великден, влизаме в болница...(ВУР)

  • 6 400
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
Стискам палци и се моля всико да мине по-леко. Praynig
Ще се справиш и издържиш и най-важното е ,че детенце ще ти помогне за това. Дацата по някакъв начин разбират и са по-спокойни отколкото родителите си мислят ,че ще бъдат.
Ние влизахме 3 пъти в Пирогов и 2 пъти в Правителствена всеки път изтръпвах как ще държа малката гладна ноща преди операцията и после как ще я паз, да не издърпа катетрите , а тя се спави отлично.
Вярвам , че всичко ще мине успешто. Стегти се и повярвай ,че ще се справиш.

# 31
  • Мнения: 798
Много сили ще ти трябват. Знам и ние сме лежали в болница..И тези абокати, ..той милия пищи вътре, аз от вънка рева с глас... Ще се моля за Вас, всичко да е наред, да мине бързо и по-леко. Честито Возкресение! Дано Господ да е с вас.  Praynig

# 32
  • Мнения: 60
Благодаря на всички вас! Ако не бяхте вие, отдавна да съм се побъркала  Sad. Давате ми кураж и сила и вяра, че ще се справим добре ) БЛАГОДАРЯ!

# 33
  • Мнения: 1 193
Аз само да пожелоя успех.

# 34
  • Мнения: 60
Мерси Praynig! Вече си приготвяме багажа. Започнах да треперя още от сега  Embarassed. Иска ми се всичко вече да е минало ,но то тепърва предстои  Sad ...
Бъдете здрави!

# 35
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Късмет, стискам палци и пожелавам да мине бързо и да Ви бъде последното влизане в болница.  Hug

# 36
  • Мнения: 1 710
Роси, ще ви чакаме с добри новини!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 462
Роси, стискам палци операцията да мине успешно!  Praynig

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Роска, много, много сили и късмет от утре!  Hug
  И като се приберете вкъщи, да ни зарадваш с добри новини!

   Peace

# 39
  • Мнения: 2 543
Успех!  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 743
Роси, стискам палци и се моля за вас Praynig

# 41
  • Мнения: 60
Майчета, здравейте  Simple Smile. Днес отидохме в Пирогов, приеха ни и ни пуснаха в отпуск . Ще отидем в четвъртък да вземат кръв на Бобо и пак ще се приберем . Ще постъпим за операция на 1ви май . До тогава ще чета и препрочитам какво сте ми писали и ще събирам кураж !
 БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!! Hug

# 42
  • Мнения: 4 414
с вас сме! пазете се здрави! newsm10 newsm51

# 43
  • Мнения: 462
Роси, стискам палци да сте здравички до 1ви май! А сили и кураж съм сигурна, че имаш! Ти вече си минала много така че... Simple Smile Но мисля че винаги е хубаво да знаеш, че макар и само духовно имаш хора зад гърба си! Ето защо ти казвам, че и нашето семейство сме с вас Simple Smile

# 44
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,малкият голям герой Бобо е добре Simple SmileОперацията е минала много добре по думите на Роси Simple SmileПовече от нея като се върне.Нека се помолим за бързото и успешно възстановяване на малкия Praynig
Много късмет и здраве ВИ желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт