ОСМИ клас

  • 108 254
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Да попитам, какво става, ако детето не бъде прието на трето класиране там ,където е посочило в заявлението?В смисъл,ако никъде не бъде прието?

# 31
  • София
  • Мнения: 18 025
Да попитам, какво става, ако детето не бъде прието на трето класиране там ,където е посочило в заявлението?В смисъл,ако никъде не бъде прието?

Отива на директорското, 4-то. Peace

# 32
  • Мнения: 113
Благодаря!Много е рисково все пак, аз не събрах кураж да пробваме.

# 33
  • Мнения: 2 190
Да попитам, какво става, ако детето не бъде прието на трето класиране там ,където е посочило в заявлението?В смисъл,ако никъде не бъде прието?

Отива на директорското, 4-то. Peace
ТЦ, пропусна нещо. Преди това пращат майката в бг-мамма на другарски съд - да обясни защо е написала малко желания.  Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 18 025
Сърбеше ме клавиатурата да го напиша, ама се въздържах, biborana.. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 83
Момче с бал 30.71т. Искаме във Втора АЕГ. На второ класиране минималния бал там беше 31.43т. Дано падне.. Има 7 свободни  места за трето класиране.
Дали има шанс?

Делят ви около 300 места в сборната статистика. Но това е 3-то класиране.
И шансът е огромен (над 90%). Успех

Благодаря!

# 36
  • София
  • Мнения: 196
Много късмет и от мен за третото класиране! Петя,  Dreamer9, аз ще се радвам да споделите как е минало. Междувременно стискам палци на всички!
Благодаря за темата отново!
Радвам се, че ви има:-)

# 37
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Да попитам, какво става, ако детето не бъде прието на трето класиране там ,където е посочило в заявлението?В смисъл,ако никъде не бъде прието?

Отива на директорското, 4-то. Peace
ТЦ, пропусна нещо. Преди това пращат майката в бг-мамма на другарски съд - да обясни защо е написала малко желания.  Embarassed

 Joy Joy


А това директорско класиране зависи от конкретното училище, в смисъл може и да не се проведе..

# 38
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема! bouquet

Весела ваканция и УСПЕХ на участниците в трето класиране! Hug

# 39
  • Мнения: 642
Ала пустото дяволче, което се обажда и посява зрънцето на съмнението  Twisted Evil
Е, открих си душичката ....
Искрено желая успех на всички мами и младежи и девойки, отиващи на трето класиране bouquet

Нека продължа в същия дух:

Аз - майка на завършил вече 8 клас младеж, пълна със съмнения добре ли постъпихме след 7 клас при избора на у-ще. Той убеден, че това иска.  Аз - струваше ли си усилията, понеже се премести да живее в друг град.

Докато прибираше и разчистваше учебниците в края на уч. година, въздъхна: "Това беше една невероятна година! Запознах се с много нови хора, които ще ми липсват през лятото. Колко време съм прекарал в писане на домашни и учене на думи! С колко много неща се справих сам!"
Повярвайте ми това ме просълзи. Видях един голям (не само на ръст) младеж. Не учи в никое от най-цитираните елитни училища, но е в първите 10-тина добри. Това са си неговите лични успехи. И макар да не е  в 91 НЕГ или в 73-СОУ, се справи много добре.

Желая на всички успех!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
elly7002, няма здравомислещ директор, който да не направи опит да запълни незаетите места в училището си.  Peace
Поне така аз мисля.

# 41
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Детето е записано по първо желание и съмнения засега нямаме. Ако имаше са след година.
Но ми стана интересно, как така децата пазят позицията си от второ класиране. Тя не се ли запълва на трето?

Ако е така, наистина шансът е голям за всякакви промени, а рискът минимален. тъй като на директорското могат да са обратно по позицията от второ.

Поздравление за уверените младежи! Да имаш позиция и да я отстояваш е по-важно от това да си в най-хваленото училище. В крайна сметка де Simple Smile

За излизането - не е лесно да излизат децата - деца извън града, деца по курсове, такива дето тренират. Нагласянето на програмите с децата, които са наоколо не е лесна работа.

# 42
  • Мнения: 113
Да попитам, какво става, ако детето не бъде прието на трето класиране там ,където е посочило в заявлението?В смисъл,ако никъде не бъде прието?

Отива на директорското, 4-то. Peace
ТЦ, пропусна нещо. Преди това пращат майката в бг-мамма на другарски съд - да обясни защо е написала малко желания.  Embarassed
Това не е вярно ,не съм написала малко желания, заяждането не е уместно.

# 43
  • Мнения: 4 967
Аз имам новини от лагера, които не ме радват. Снощи се черпили с водка. Не знам колко да се притеснявам. Моето си каза, че опитал малко водка с кола. Не се карах, само обясних, че ще завърши в някое спешно отделение, пък мен ще ме дават по телевизора и ще ме викат по съдилищата да обяснявам защо на 13 се е натровил. Правили сме го и ние - опитвали сме цигари и алкохол. Е, аз малко по-късно, но не съм критерий. Пък сега децата по-рано... Хубаво е, че сам ми каза, не скри и вероятно наистина малко количество е приел - по думите му, половин пластмасова чашка, като е било разредено и с кола. Нищо му няма, което доказва, че не се е напил и потвърждава количеството. Но... Според сестра ми, дори да информирам учителите, децата ако искат ще намерят начин да пият. Тук пък една колежка ме успокоява, че децата трябва да минат по своя си път, да се научат, да опитват. Другият вариант е да го затворя вкъщи, но това вече...  Tired

# 44
  • Мнения: 95
Успех на децата, участващи в трето класиране и от мен. Ние се записахме след второ класиране. Но чисто информативно ме интересува, дали ще излязат някъде свободни места ако има след третото класиране.

Общи условия

Активация на акаунт