Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички

Срещала съм някъде, че се използваха тези бонбони, но за какво беше точно? Нещо за тортата-гърди ли, или не беше това?

Имам такива бонбони и ми идва нанагорно да ги изям всичките(никой друг, освен мен не ги яде  Rolling Eyes), та ако има нещо, в което да ги използвам, ще се радвам.

# 1
Разгледай,може да си харесаш нещо-http://www.good-cook.ru/forum/index.php?showtopic=1802 #Crazy

# 2

Благодаря..ама там има ли нещо с Маршмелоуз все пак? Аз не видях. Верно гледах по диагонал, щото толкова много за четене не е замоите нерви и търпение, но така и не видях някъде да пише Маршмелоуз...

А с тези бонбони само украса ли може да се прави?МАй не стават за нищо друго  Close Моите са във форма на патки ли, зайци ли..нещо такова

# 3
# 4
Бубе, като глазура на торта предимно се ползват.Мисля, че се разтапяха в МВ с няколко капки лим.сок и после се "замесва" тесто с пудра захар.

# 5
Да, видях. Но това не е за мен за съжаление. Твърде сложно ми се види  Rolling Eyes КАто видях торатата на ЛУЛУТО, но тя казва, че се е озорила..за мен какво остава    Embarassed

Мислих, че ще има нещо по-простичко като приговяне и  няма да изисква чак такива кулинарни умения. Аз един ориз го загарям редовно, направо ме е страх да се пробвам какво би станало с Маршмелоус-а  Embarassed

# 6
може би не е това, което търсиш, но маршмелоус ние използваме като си правим барберкю - след като сме си хапнали пържолките сядаме около огъня и започваме да ги надяваме на пръчка и да ги печем на огъня. хващат хубава коричка, а отвътре стават мекички и така........... 

# 7
  • варненка от София
Един сладкиш правят баща ми, който го е научил съответно от брат ми в Америка.

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит

# 8

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит

Ухааа..нещо такова търсех сякаш!

Много благодаря! Че и е толкова лесно  smile3508

# 9
  • Севлиево
Простете невежеството ми, но какви са тези бонбони. За пръв път ги чувам  Embarassed
Да не са нещо като "Лакта"?

# 10
  • София
Не,това са едни гумени бонбони,малко по - меки от тези целираните.Пусни си търсачката,има доста изписано за тях!  bouquet

# 11
  • Пловдив
Като стана дума за бонбони Лакта, някой виждал ли е такива по магазините?

# 12

Успех и приятен апетит

Е,то се подразбира,че трябва да ни почерпиш после.Такива лиги проточих за тази силно ароматна и хрупкава вафла...Марулке,бива ли така ,такива сочни обяснения... #2gunfire

# 13
  • варненка от София

Успех и приятен апетит

Е,то се подразбира,че трябва да ни почерпиш после.Такива лиги проточих за тази силно ароматна и хрупкава вафла...Марулке,бива ли така ,такива сочни обяснения... #2gunfire

Embarassed не се трая и аз кви ги пиша! Само да споделя, че имаш ама мнооооого сладурчесто бебе, с тези снимки ми е сред фаворитие, да ти е живо и здравичко. Не е тук мястото да го кажа, ама видяхме нашта мома в събота на 4Д и е само две големи бузи  Laughing дано не се запъне с тия бузи при раждането   newsm47

# 14
  • Пловдив
А от къде ги купувате тези бонбони "Маршмелоус"? В БИЛА или МЕТРО има ли ги?  Grinning Горе долу колко струват и на вкус като бонбоните ЛАКТА ли са?  Simple Smile

# 15
  • Пловдив
А от къде ги купувате тези бонбони "Маршмелоус"? В БИЛА или МЕТРО има ли ги?  Grinning Горе долу колко струват и на вкус като бонбоните ЛАКТА ли са?  Simple Smile
Ти що поне не прочете какво са писали по-горе? Съвсем различни са и като вкус и като консистенция.

# 16
  • варненка от София
Приличат на дунапрен, може да са бели, розови, жълти, различни комбинации и в посочените от теб магазини мога да се купят.

# 17
  • sofia

Има в Била. Преди 3 дни си купих от там.

# 18
  • Пловдив
 Simple Smile Благодаря за имформацията......още днес ще мина през БИЛА-та.  Grinning Запалихте ме с този сладкиш приличащ на вафла..... Hug
Благодаря!!!

# 19

Моите са от Метро. 2.50 някъде струваха. Не са евтини де..И аз не знам защо са толкова скъпи в същност  newsm78

# 20

В същност, някой да дежури в темата, че като взема да топя Маршмелус-а, да не сатне някой фал, че веднага ще тичам тук за справка..някак ме плаши това разстопяване и задължителното ползване на тефлонов тиган..че моите са вече стари и не знам до колко им е читав тефлона  ooooh!

# 21
  • Пловдив
хахахахаха
 Laughing Laughing LaughingЗаради твоето питане и аз се запалих......
След малко ще отида в Била-та да си ги купя. То мани другото, ми ще трябва си купувам и Корнфлейкс. Heart Eyes Но какво да се прави - запалих се.
А за тефлоновия тиган не се притеснявай. Разтапянето на маслото е затова - да не ти залепнат разтопените бонбони. Успех...
Аз ще направя така. Ще разтеля сместа/готовата в намазнено фолио. Така гледах да го правят в предаването : "Вкусотиите на Оливър".

# 22
  • София
После пишете какво е станало,ако може и със снимка . Blush
Аз сега пека едни сладки - пак по форумска рецепта и не мога да захващам вафлата, въпреки че звучи вкусна  Simple Smile

# 23
  • Пловдив

Има в Била. Преди 3 дни си купих от там.
Отивам утре веднагически до Билла! Ще си лапна аз един бонбон въпреки, че съм на диетаааааа Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт