Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юли 2016, 20:26 ч.

Спешно - лекарство Zentel

• 23 941
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
Спешно ми трябва Зентел таблетки, в Ст. Загора няма. Моля, ако някой има или може да купи и да ми изпрати, да ми пише на ЛС.

# 31
  • Варна
Здравейте момичета, каква е тази драма с тези лекарства - направо съм възмутена. От няколко седмици търся във Варна Зентел или Веромокс - от една аптека ми дадоха сироп Лепарацид - спазихме схемата- давах два пъти еднократно, след две седмици пак и снощи пак плака детето и виждам, че не е изчистен. Гладя бельо, сменям, мием дупето сутрин и вечер и няма и няма изчистване ...
Много ми е мъчно за детенце и вече почвам да се притеснявам да не увредим други органи Sad Sad Sad
Много моля някой ако има лекарството или ако има информация откъде мога да го закупя да се свърже с мен - в безизходица съм и ми се плаче от гняв вече!!!
0887552898 - Петя

# 32
Здравейте, някой да има Вермокс или Зентел против острици? Педиатърката ни изписа  Лепарацид, но след месец и половина пак има.
Не се намират в аптеките във Велико Търново .

# 33
Моля, ако някой има Зентел или Вермокс, да ми пише! Трябват ни спешно. Ще съм безкрайно благодарна!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт