Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юли 2016, 20:26 ч.

Спешно - лекарство Zentel

• 23 923
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
Накой  имали свободни опаковки от което и да е лекарство? Моля пишете ми на лично .
Аз звънях в онази аптека , която приготвя  аналог , Но ми искат много  висока сума над 100лв. , защото  трябвало цялото сем.да пием .
В Гърция дали има нещо подобно ?

# 16
  • На морето!
Веднъж годишно правя профилактичен курс на децата, но от 2-3 години сагата с лекарства против глисти е отвратителна. Не разбирам нито причините за отказа им от внос, нито липсата на българска алтернатива. Тези експериментални формули от сайтове изобщо не са опция за мен, още по-малко за децата ми.

# 17
Накой  имали свободни опаковки от което и да е лекарство? Моля пишете ми на лично .
Аз звънях в онази аптека , която приготвя  аналог , Но ми искат много  висока сума над 100лв. , защото  трябвало цялото сем.да пием .
В Гърция дали има нещо подобно ?
Мадам тиква, вчера купих последните две опаковки от аптека Марешки на Гладстон и последните две опаковки Зентел от аптека Пулс в Изгрев 168бл, но там ми казаха, че имат аптека и в Славейков и че там имат повече бройки.

# 18
  • На село
Имам един въпрос относно приема на Зентел. Три поредни дни по 1 таблетка и след 10 дни още по една таблетка в продължение на 3 последователни дни, т.е. общо 6 таблетки. Това не е ли твърде висока доза?

# 19
И на моето дете изписаха зентел или вермокс. Има острици. Но зентел е само една таблетка. А дозата за вермокс е 2 през 14 дни. Днес ще ги търся да ги купя. И се притесних за дозата. Маринова, ако е удобно на вас за същия проблем ли е тази висока доза? Ако има значение моето дете е 15 кг, 7 год. И към приемалите тези лекарства- имаше ли странични ефекти при вашите деца, че доста тежки ми се сториха в описанията. И накрая за тиквените семки - на гладно, белени, или не, счукани, или да се дъвчат? Извенете за многото въпроси, че пък съм и с трудна първокласничка

# 20
laurentin,дозата за за зентела  при тези килограми е една таблетка.
За странични ефекти досега не съм чувала при никое детенце, а в нашето обкръжение доста деца минаха през тези гадинки.
А що се касае до тиквените семки - трябва да са сурови и белени.
Хубаво е да се хапват на гладно, но вече тук зависи дали ще се харесат на детето.Може да ги смелиш или счукаш , а също така вариант е да ги смесиш с мед.
Можеш успоредно с това да даваш три пъти на ден по 5 капки изстискан чесън в малко прясно мляко .
И пери долното бельо на висока температура като после задължително гладиш.
Имай предвид, че гадинките са упорити и след месец е хубаво да се повтори лечението.
А и си прецени дали всички вкъщи да не минете курса на лечение.

# 21
Не мога редактирам и пиша отново. Казаха, ни че е много голяма вероятността и ние да се заразим. Възможен ли е тогава прием на зентел профилактично, не само семки?

# 22
  • София
Няма го от 2 години на пазара, поне не редовно. Ползвайте сурово тиквено семе смляно, заедно с кисело мляко и мед. Приема се сутрина за закуска, на гладно. Има противопаразитно действие. Може да се дава Тройчатка. Тя е противопаразитна, но зависи колко е голямо детето. По толкова капки, колкото е възрастта. Моля консултирайте с педиатъра. Успех.

# 23
  • варна-на плажа
Здравейте, случайно на някой да му е останала опаковка Зентел.Благодаря!

# 24
В аптеката до нас преди дни имаше доста .

# 25
  • Дубай
В аптеката до нас преди дни имаше доста .
Усмивка, ще Ви помоля ако все още има на аптеката до вас да ми вземете ще Ви го платя.Моля Ни в безизходица съм.Сина ми е хванал от някъде и съм се видяла в чудо да търся,но то няма абсолютно никъде в нашия град
Моля ако друг  има да помага

# 26
Разбира се, след малко ще отскоча до аптеката и ще пиша.

# 27
Ходих до кварталната аптека и ми казаха, че от миналата седмица и при тях вече е  свършил.

Ивве, напълно съм съгласна с теб, не мога да се начудя как лекарство за нещо толкова срещано, и то при децата , е  толкова кът, та трябва хората да си го набавят от чужбина, с връзки и тем подобни.
Направо безобразие и безхаберие.

# 28
  • Дубай
Ходих до кварталната аптека и ми казаха, че от миналата седмица и при тях вече е  свършил.

Ивве, напълно съм съгласна с теб, не мога да се начудя как лекарство за нещо толкова срещано, и то при децата , е  толкова кът, та трябва хората да си го набавят от чужбина, с връзки и тем подобни.
Направо безобразие и безхаберие.
Усмивка, Благодаря за отзивчивоста!Надявам се другата дама да ми услужи!
Пък за лекарствата  Зентел, Вермокс и прочее просто съм крайно разочарована.Толкова важно лекарство да го спрат и да няма заместител. ...

# 29
Случайно някой да има повече лекарства Зентел или Вермокс спешно се нуждая от тях благодаря предварително ако някой ми помогне Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт