Спешно - лекарство Zentel

  • 88 691
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Накой  имали свободни опаковки от което и да е лекарство? Моля пишете ми на лично .
Аз звънях в онази аптека , която приготвя  аналог , Но ми искат много  висока сума над 100лв. , защото  трябвало цялото сем.да пием .
В Гърция дали има нещо подобно ?

# 16
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Веднъж годишно правя профилактичен курс на децата, но от 2-3 години сагата с лекарства против глисти е отвратителна. Не разбирам нито причините за отказа им от внос, нито липсата на българска алтернатива. Тези експериментални формули от сайтове изобщо не са опция за мен, още по-малко за децата ми.

# 17
  • Мнения: 194
Накой  имали свободни опаковки от което и да е лекарство? Моля пишете ми на лично .
Аз звънях в онази аптека , която приготвя  аналог , Но ми искат много  висока сума над 100лв. , защото  трябвало цялото сем.да пием .
В Гърция дали има нещо подобно ?
Мадам тиква, вчера купих последните две опаковки от аптека Марешки на Гладстон и последните две опаковки Зентел от аптека Пулс в Изгрев 168бл, но там ми казаха, че имат аптека и в Славейков и че там имат повече бройки.

# 18
  • На село
  • Мнения: 873
Имам един въпрос относно приема на Зентел. Три поредни дни по 1 таблетка и след 10 дни още по една таблетка в продължение на 3 последователни дни, т.е. общо 6 таблетки. Това не е ли твърде висока доза?

# 19
  • Мнения: 3 495
И на моето дете изписаха зентел или вермокс. Има острици. Но зентел е само една таблетка. А дозата за вермокс е 2 през 14 дни. Днес ще ги търся да ги купя. И се притесних за дозата. Маринова, ако е удобно на вас за същия проблем ли е тази висока доза? Ако има значение моето дете е 15 кг, 7 год. И към приемалите тези лекарства- имаше ли странични ефекти при вашите деца, че доста тежки ми се сториха в описанията. И накрая за тиквените семки - на гладно, белени, или не, счукани, или да се дъвчат? Извенете за многото въпроси, че пък съм и с трудна първокласничка

# 20
  • Мнения: 2 290
laurentin,дозата за за зентела  при тези килограми е една таблетка.
За странични ефекти досега не съм чувала при никое детенце, а в нашето обкръжение доста деца минаха през тези гадинки.
А що се касае до тиквените семки - трябва да са сурови и белени.
Хубаво е да се хапват на гладно, но вече тук зависи дали ще се харесат на детето.Може да ги смелиш или счукаш , а също така вариант е да ги смесиш с мед.
Можеш успоредно с това да даваш три пъти на ден по 5 капки изстискан чесън в малко прясно мляко .
И пери долното бельо на висока температура като после задължително гладиш.
Имай предвид, че гадинките са упорити и след месец е хубаво да се повтори лечението.
А и си прецени дали всички вкъщи да не минете курса на лечение.

# 21
  • Мнения: 3 495
Не мога редактирам и пиша отново. Казаха, ни че е много голяма вероятността и ние да се заразим. Възможен ли е тогава прием на зентел профилактично, не само семки?

# 22
  • София
  • Мнения: 135
Няма го от 2 години на пазара, поне не редовно. Ползвайте сурово тиквено семе смляно, заедно с кисело мляко и мед. Приема се сутрина за закуска, на гладно. Има противопаразитно действие. Може да се дава Тройчатка. Тя е противопаразитна, но зависи колко е голямо детето. По толкова капки, колкото е възрастта. Моля консултирайте с педиатъра. Успех.

# 23
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Здравейте, случайно на някой да му е останала опаковка Зентел.Благодаря!

# 24
  • Мнения: 2 290
В аптеката до нас преди дни имаше доста .

# 25
  • Дубай
  • Мнения: 3 683
В аптеката до нас преди дни имаше доста .
Усмивка, ще Ви помоля ако все още има на аптеката до вас да ми вземете ще Ви го платя.Моля Ни в безизходица съм.Сина ми е хванал от някъде и съм се видяла в чудо да търся,но то няма абсолютно никъде в нашия град
Моля ако друг  има да помага

# 26
  • Мнения: 2 290
Разбира се, след малко ще отскоча до аптеката и ще пиша.

# 27
  • Мнения: 2 290
Ходих до кварталната аптека и ми казаха, че от миналата седмица и при тях вече е  свършил.

Ивве, напълно съм съгласна с теб, не мога да се начудя как лекарство за нещо толкова срещано, и то при децата , е  толкова кът, та трябва хората да си го набавят от чужбина, с връзки и тем подобни.
Направо безобразие и безхаберие.

# 28
  • Дубай
  • Мнения: 3 683
Ходих до кварталната аптека и ми казаха, че от миналата седмица и при тях вече е  свършил.

Ивве, напълно съм съгласна с теб, не мога да се начудя как лекарство за нещо толкова срещано, и то при децата , е  толкова кът, та трябва хората да си го набавят от чужбина, с връзки и тем подобни.
Направо безобразие и безхаберие.
Усмивка, Благодаря за отзивчивоста!Надявам се другата дама да ми услужи!
Пък за лекарствата  Зентел, Вермокс и прочее просто съм крайно разочарована.Толкова важно лекарство да го спрат и да няма заместител. ...

# 29
  • Мнения: 1
Случайно някой да има повече лекарства Зентел или Вермокс спешно се нуждая от тях благодаря предварително ако някой ми помогне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт