Мнения за д-р Станков от Шейново?

  • 8 779
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Момичета, наложително е моя близка в най-скоро време да се оперира от миома и полипи Sad - отишла е в Шейново, там я е прегледал д-р Станков и другата седмица иска да я оперира. Затова се надявам да получа отзиви за него колкото може по-скоро. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 900
Впечатленията ми са, че много си разбира от работата. Само с един поглед установи неща, които поне 5 лекари не бяха видяли преди това през годините.

# 2
Az sum razdala pri nego s fortzeps. Mnogo dobre se spravi, bez problem za deteto i men. Mnogo surdechen i otzivchiv. I 5-te dena v bolnitzata beshe pokrai men

# 3
  • Мнения: 4 978
д-р Станков ме оперира (секцио при отлепена плацента) по спешност декември миналата година, без да се познаваме, без предварителни уговорки.
Много съм доволна и от операцията и от отношението му след това.
Без да е длъжен ме посети няколко пъти за престоя ми от 10 дни, интересуваше се от състоянието ми, а не просто отбиване на номера.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
аз съм много благодарна на д-р Станков. При мен ситуацията изискваше по-скоро човешко отношрние, а не професионализъм, но ако небеше той сигурно щях да свърша зле! Въпреки забраните от шефове и пеавила в Шейново той ми помогна! Освен много добър лекар е и страхотен ЧОВЕК, което рядко се случва! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
Днес бях на консултация при него /искам да го ангажирам за раждането/. Мога само да го хваля безкрайно, беше ми препоръчан неслучайно, но и ВСИЧКИ, които са попаднали на него и без уговорки са очаровани. Много добър лекар, страхотен специалист и ЧОВЕК, умее да те предразположи, НЕ е алчен, направо душичка. Кара ме да си спомням приказката за добрия доктор ОХ-боли, като го видя.  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 210
Аз пък да се оплача. Точно от липса и аз на не знам какво.
Преди седмица лежах в Шейново за задържане. Той беше дежурен в събота и мина на вечерна визитация в патологията. Въобще не обърна внимание на оплакванията ми - само каза бездушно на акушерката - "Сложи й един спазмалгон в 22". А дефакто можеше да ми спести "раждането" на мъртъв ембрион в понеделник сутрин. Да наистина си го "родих" - не преувеличавам. Просто няма кой да ми върне пропилените нерви от това "бебето" ми да замине безславно в тоалетната.

А с предишната бременност и аз останах с впечатление, че е много добър и човечен. Попадах няколко пъти на него в ЖК и наистина беше много внимателен.

Ами това е от мен. Иначе и аз съм чувала само хубави отзиви за него.

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 00:26 от Anichka

Общи условия

Активация на акаунт