до мамите от Бургас

  • 2 495
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Здравейте съгражданки! Мислим да пътуваме към село Медвен.Подготвила съм за детския дом малко обувчици и дрешки.Когато говорих с дома казаха,че всичко би им било от полза:
детски колички
обувчици,чехли,пантовки
ношнички,анцунзи,чорапогашници и др.
чаршафи
децата са 3-18 годишни но изглеждали по малки
Може би ще пътуваме другата седмица,ако имате желание да дарите нещичко пишете.

# 1
  • Мнения: 252
а памперси за колко кила 4ар6афи за еднократна употреба ли

# 2
  • Мнения: 472
pampersi 15-30kg
4ar6afi ne za ednokratna upotreba

# 3
  • Мнения: 5 539
Ще видя какво мога да пратя. Може след Великден да организираме среща, ако искат и други майки от Бургас да дадат, каквото могат.

# 4
  • Мнения: 652
След Великден би било идеално. СТава ли да направим среща тогава?

# 5
  • Мнения: 472
Съгласна съм да се видим след Велик ден.Пишете кога и къде.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мога да дам доста неща - основно дрехи за по-големите деца. Кажете кога ще е срещата, само нека да е в почивни дни, защото иначе съм на работа!

# 7
  • Мнения: 649
Миналата седмица бях в Медвен за събота и неделя. Често ходим там, но не съм се сещала, че може да допринесем нещо за дечицата, които живеят там. Всъщност едва нтази седмица разбрах, че там има такъв дом Embarassed
Ще се включа в срещата и ще подготвя някои неща
Браво Дорета
Очаквам да се чуем за срещата след празниците

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 272
имам предложение ако сте съгласни да съберем пари и да купим нещо за всички деца,зощото сега прочетох и другата тема и видях,че децата са 50 и някак си ми се струва ,че не става да дадем примерно 5 чаршафа , 2 чифта обувки и т.н , а пък отделно всеки да си даде каквото има

# 9
  • София
  • Мнения: 39 741
doreta пиши ми на лични, ще ти дам КЮ номера на една жена от Сливен, която беше ходила до дома, преди нашата акция. С една журналистка от Сливенски новини писаха статия.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
искам само да ви кажа,че миналата седмица им дадохме доста почистващи препарати-прах,сапуни,препарати за под и фаянс.
Казвам го за да знаете  Wink

Чаршафите,обувките и памперсите са най най....И доста играчки имаха допреди 1 месец.

# 11
  • Мнения: 1 264
Купила съм памперси на кой да ги дам , защото на среща няма да мога да дойда няма да съм в Бургас ?

# 12
  • Мнения: 5 539
Дорета, кажи кога и къде ти е удобно за среща

# 13
  • Мнения: 1 264
pampersi 15-30kg
4ar6afi ne za ednokratna upotreba
Утре ще ти се обадя да се видим и да ти ги дам  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 472
Поради лошото време отложихме пътуването за другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт