болка по време полов акт вече 6 години

  • 7 004
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте скъпи дами, ето че най-после се усмелих да споделя и моя проблем.

На 25 години съм. Имам сериозен приятел от 6 години, всъщност той ми е единствения мъж с който съм имала полов контакт. По време на полов акт обаче изпитвам голям дискомфорт, болезнено усещане на триене, или просто нищо, а след това болка на входа на влагалището. Този проблем продължада вече 6 години. Това внася напрежение във отношенията ни, и след толкова време вече правим секс веднъж месечно и то след дълго настояване от моя страна. При консултация с гинеколог са ми препоръчвали да ползвам лубриканти, който обаче не помагат изобщо, да пробвам еди коя си поза, или пък да сменя партньора, което е абсрдно изказване.

Бих се радвала ако ми препоръчате гинеколог в София, който според вас няма да омаловажи проблема ми.
Ще се радвам и на всеки съвет и мнение.  Hug

# 1
  • бургас
  • Мнения: 2
Леле и аз имам такъв проблем,само че моята болка е от лявата страна на корема и то при определена поза.Теб  винаги ли те боли или както при мен в определена поза, но моето е от скоро твоето е от доста време по -добре отивай веднага да те видят. Sad #Crazy

# 2
  • Мнения: 475
Здравейте,
Аз също имах болки не само при секс, ами и при гинекологичен преглед. Всички си мислеха, че се лигавя.
Оказа се, че десният яйчник не е бил на мястото си, а се е свлякъл зад матката. Наложи се операция по друг повод, та го наместиха и сега е различно усещането.
 
Успех с откриването на причината!

# 3
  • Мнения: 13
Мен винаги ме боли, но болката не е като от пробождане в котема или яйчника. Усещането е като от протъркване, и се засилва докато не стане непоносима и трябва да спрем.  Sad Случвало се е и приятелят ми да не може да го вкара...
И аз много искам да отида да ме видят, но още търся подходящ специалист. Този при който ходих от години ми каза, че нищо ми няма. Напоследък имам чувството, че при какъвто и лекар да отидя само гътат ли гълтат пари.
divata kalinka много се радвам за теб. Като чета в интернет и рядко намирам хора които са се избавили от подобни проблеми.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравей,имах подобен проблем - с първия си приятел във връзка,продължила 17 години. Протъркване,непрекъснато парене и болки, гъбички /от протъркването/, болка при всяка поза. Не съм споделяла с гинеколог, освен един, той предположи вагинизъм /не беше/. Прости бях прекалено тясна, а партньора ми много надарен /и  ширина, а и в дължина/. Дори и след първото ми дете/зашиха ме добре/, проблема не бе отстранен. При нас се реши точно със смяна на партньора. Съжалявам, и аз така реагирах като теб в началото, но когато правиш секс без болка, разбиташ,че това е нещо,от което няма да се лишаваш цял  живот. На теб пожелаван успех!

# 5
  • Мнения: 1 765
Така както го описваш прилича на протриване. Вероятно се стягаш само при мисълта, че ще те боли и не можеш да се отпуснеш. И вероятно не се овлажняваш достатъчно. Успяваш ли да се възбудиш преди акта?

# 6
  • Мнения: 13
Повечето пъти много се възбуждам, но няколко минути след като почнем същинската част сякаш възбудата се изпарява и почва да ме боли. Или обратното, първо почва да ме боли и после възбудата изчезва.

# 7
  • Мнения: 1 765
Имам какво да кажа по темата, но ми е неудобно да пиша такива неща. Според мен съвета за промяна на позата има основание. Освен това пишеш, че лубриканта не ти е помогнал. Възможно е да не сте го използвали правилно или да не е бил с добро качество. Тук намерих някаква стара тема за лубриканти, можеш да я прегледаш. За съжаление не мога да препоръчам гинеколог, защото не съм от София. Но е добре да се провери дали не става въпрос за някаква инфекция.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382674;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт