Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2016, 20:57 ч.

Плуване!

• 18 926
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
Здравейте,
Има ли някъде в София място, където учат възрастни на плуване?
Аз ходех в Спартак заедно с детето и ползвах неговия инструктор. Имаше някаква комбинирана карта дете и родител с инструктор - беше 132 лв. (по спомен).

# 61
Здравейте,
Има ли някъде в София място, където учат възрастни на плуване?

Силвър сити .

# 62
Здравейте.
Някой знае ли какви са условията за басейна на училище Хенри Форд в София - месечна карта и треньор?
Дали има в Западните квартали други басейни, където може да плува 11-годишно дете с треньор по възможност - поне в някои от дните?
Басейн "Кристал" в Обеля.

# 63
  • София
+1 за Спартак
Аз ходя там 3-4 пъти седмично. Първо бях с инструктор, а сега вече сама. Когато почнах да ходя през февруари 2018 - можех единствено да стоя като шамандура, сега смея да твърдя, че плувам добре всички стилове.

# 64
  • София
На 30 години и аз се научих да плувам в Спартак - барабар с дечицата в коридора, даже не бях единствената възрастна ученичка. Много бързо се напредва обаче и бързо те изстрелват в по-скоростните коридори, макар и под наставление или наблюдение на инструктора.

# 65
  • София
При кои инструктори сте били и в кой басейн - 25 или 50-метровия. Ние с младежа бяхме в 25-метровия и не са ми показвали толкова често нови неща, т.е. сравнително бавно напредвах със стиловете, което не е непременно лошо, защото и без друго си ми трябваше време да ги усетя нещата.

# 66
  • София
Научих се в 50 метровия. Моят инструктор беше Стоян. Може би няма какво толкова ново да се показва - отработване на самите движения (къде с дъска, къде без, с плавници или пък не), координация и от човек си зависи, че трябва да се научи да издишва напълно въздуха под водата.
На 6 посещение плувах по гръб (но аз нямам проблем с отпускането във водата и не ме е било страх), а постепенно и другите стилове - първо свободен стил, а след това и бруст.
Все пак има какво да се желае - така и не се научих да плувам бътерфлай, имам едно паразитно и неправилно движение при свободен стил с една от ръцете и не плувам никак бързо.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт