Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2016, 23:17 ч.

Списания с подаръци - 8

• 93 693
  • 554
  •   1
Отговори

Анкета

Искате ли в темата да се обсъждат и други списания с подаръци?

Опции:

• Край морето... при пясъка и сините вълни
Тема, в която се обсъждат основно подаръците в Списание Grazia  Mr. Green

Предходна тема - цък

И вместо "Запис"
Доволни ли сте от чантите към списанието?

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 19:08 от bubanka

# 1
  • Бургас
Днес видях лаковете. Бяха черен и един с металически нюанс. Като цяло 8 лв за два лака не бих дала.

# 2
Доволна съм от чантите, имам една много стара плажна, дето още не се е скъсала Simple Smile Обаче това масло за коса се оказа наистина прекрасно, май трябваше да се запася...
Лаковете не ме влекат, а за чантата другия месец ще мисля като я видя на живо.

# 3
Мерси за темата  Hug
Никога не съм им харесвала чантите  Naughty

# 4
Не ми харесват лаковете.

# 5
  • София
Преди доста години си бях взела една тюркоазена голяма плажна чанта и е страхотна. Още е здрава. Имаше я и в цикламено и беше голям хит тогава, масово я виждах на плажа Laughing Laughing

# 6
Погледнах на няколко места лаковете, но все светло и тъмно син имаха. Не ми харесаха. Пропускам. Като гледам чантите май и следващия месец няма да купувам списанието

# 7
Мерси за новата тема.
Чанта не съм взимала, и като цяло отдавна нищо не ме е заинтригувало, за жалост.

# 8
  • София
Лаковете, които аз гледах бяха зелен и едно като розово, ама не баш.
Пропускам чантата..

# 9
Погледнах на няколко места лаковете, но все светло и тъмно син имаха. Не ми харесаха.
Аз разгледах няколко комбинации на лаковете , но не ми харесаха цветовете : бял с черен , тъмно син с червено-цикламен и светло и тъмно розов .
 За плажната чанта другия месец ще преценя като я видя на живо. Иначе искам да споделя с вас , че има подарък плажна чанта с комплект списания , едно от които е космополитън , ако съм видяла правилно  Peace На една бензиностанция го видях , но нямах време да го огледам добре.

# 10
И аз не съм убедена за тази чанта , но виж списанието с олио ако го видя някъде веднага ще се запася с още 1 .

# 11
  • Пловдив
Записвам се да ви чета. Дано скоро пуснат отново качествена козметика Peace

# 12
Запис да чета. Със сигурност съм пас на лакове и чанти.  Tired

Ех, как ми липсват времената на Декльор в Грация...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
И аз не харесвам чантите  Confused Но пък козметиката на Декльор която подаряваха ми доставяше голяма радост.Иначе относно лаковете,видях бял+лилав.

# 14
Сестра ми си носи една чанта доста време. Доволна беше. Аз не съм вземала,като го пуснат ще преценя дали да взема.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт