Списания с подаръци - 8

  • 159 340
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 934
Каква материя е?

# 46
  • Мнения: 3 929

Отвън е от плат, а вътре е гумирана.

# 47
  • Мнения: 17 934

Отвън е от плат, а вътре е гумирана.

Супер, само дето аз не мога да я открия  Confused

# 48
  • Мнения: 4 872
Чантата е хубава и става не само за плаж. Аз съм я купувала като подарък преди години със списание Грация и я ползвах и това лято дори.
 raja_nikol , дано успееш да си я купиш. Опитай на посочените в темата места  Peace  Успех!

# 49
  • Мнения: 17 934
В нашия град имаме само Лафка, сещам се че може да проверя по бензиностанциите  като тръгнем за морето Peace

# 50
  • Мнения: 2 045
От Грация са пуснали анкета с награди и един от въпросите е какви подаръци искаме  Mr. Green Та понеже скоро се коментираше темата  - сега е момента, пък и самата анкета е настроена да си подобрят изданието, което според мен има страхотна нужда от това Peace
Скрит текст:
Скъпи читателки, можете да попълните анкетата ни само за няколко минути онлайн на този линк: https://www.surveymonkey.com/r/5272GSW. Споделете ни какво харесвате и какво искате да подобрим в сп. GRAZIA, а ние сме ви подготвили чудесни награди от La Prairie

# 51
  • София
  • Мнения: 489
Веднага взех участие Grinning Какво трябва да се промени в списанието - рекламите, които са 99% от цялото му съдържание  Laughing Laughing Laughing

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
La Prairie-еха,много добре. Laughing

# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Чанта имам една плажна от няколко години,доста издържлива се оказа в сравнение с други ,които съм взимала.
Лакове си взех зимата ,мисля че вървяха с февруарския брой,три бяха в лилаво-розовата гама,но никак не ми харесаха.Миришеха много гадно и бързо се лющеха след нанасяне...

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
Ми дано се вслушат в анкетата  Mr. Green
От сто години не съм купувала списанието, нищо не ми харесва.

# 55
  • София
  • Мнения: 681
И аз се отчетох в анкетата Simple Smile Чакаме резултати.

# 56
  • Мнения: 2 561
Линка нещо не отваря анкетата  newsm78

# 57
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
И аз направих анкетата  Mr. Green

В момента какъв е подаръкът към Грация- лак или чанта, че не разбрах?

# 58
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
В броя след 5-6 август ще е чанта.Сега са лакове.

Някой във Варна да е виждал чантата бяло и червено в Космото, че само на другата попадам и се дразня  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 20
Някой все пак взе ли чанта? И какво ще има през Септември?

Общи условия

Активация на акаунт