Как предпазвате децата си,когато вие сте болни?

  • 1 273
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 39 755
Когато Дияна беше по-малка слагах маска. Сега не и давам много, много да се вре по мен, да ме гушка, и да ме целува.
Мога смело да кажа, че аз никога не съм я заразявала, но пък онратното става винаги. Прикачам всичкки градински вируси, който Дияна ми донесе у нас.

# 17
  • Мнения: 2 220
В началото на зимата си сложих противогрипна ваксина и не съм се разболявала. Само бях настинала леко, но не съм го пазила по никакъв начин (освен с кърмене). Не съм го заразила, само 2 пъти имаше сополи.

# 18
  • Мнения: 8 917
Досега се е случвало 2-3 пъти дасъм болна, но не съм успявала да я предпазя Embarassed Sad

# 19
  • Мнения: 4 406
няма начин да предпазя околните- винаги има скрит период на разнасяне на заразата

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не се лигавим много-много, но нищо повече.
Понякога прихващат, друг път не...а понякога аз прихващам от тях:)

# 21
  • Мнения: 9 990
Нищо не правя.С маска не мога цял ден да ходя-направо ще се задуша в нея.Не слагам.Спим на едно легло двете, тя е гушлива много-не мога да я пъдя да не я гушкам.Това е.На късмет.Не давам други неща превантивно.

# 22
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Нищо особено не правя. Просто гледам аз да се възстановя по-бързо.Рядко боледувам и нямам случай, при който децата ми да се заразявали от мен. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 183
Мога смело да кажа, че аз никога не съм я заразявала, но пък онратното става винаги. Прикачам всичкки градински вируси, който Дияна ми донесе у нас.

И при нас е така.

# 24
  • тук-там
  • Мнения: 5 687
Откакто се е родила малката, не сме боледували (и тримата) ... но не я пазя тенденциозно от болести, сега гради имунитет и не смятам, че ще и се разминат всички вируси наоколо. А и не мисля, че е нужно. В здравния имаше подобна тема, голям спор се развихри. Май повечето мамчета тук смятат хермата за голяма беда. Тъй като не споделям това мнение, не се престаравам в предпазването и не изпадам в паника от всеки сопол около нас.

# 25
  • Мнения: 2 910
Слагам маска и избягвам да я гушкам и целувам.

# 26
  • София
  • Мнения: 505
Не го предпазвам по никакъв начин!
Най-интересното е, че от нас не се е заразявал, но аз от него почти винага!

# 27
  • Мнения: 135
Prez zimata i dvamata sys sypruga mi se razbolqhme - toj po-tejko. Izolirahme go pri roditelite mu, a az bqh denono6tno s maska (kak se spi - ne pitaj, no...), a na bebka davah vit. C, usporedno s plodovete (osn. citrusovi).. Nqma6e miluvki i pregrydki - golqma myka! Uspqhme da q opazim! V krajna smetka 6tom tova e celta, vsi4ko ostanalo nqma zna4enie, nali?!

# 28
  • Мнения: 1 237
Много благодаря на всички за отговорите!

# 29
  • Мнения: 8 505
Не давам нищо.Ако кихам/кашлям,си слагам маска на устата и носа.

Общи условия

Активация на акаунт