До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама

  • 70 279
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
и ние сме без име ,а не остана  време. Вече трябва да вземем решение , но много се колебаем между Адриана и Антония .Вчера бях на лекар и моя лекар ми каза че няма да издържа до термина ми ще бъде юлско бебе.  За щастие не ме гледа за разкритие  щом му казах че нямам контракции не сметна за нужно .

# 31
  • Мнения: 1 304
И аз не й говоря , дори се упреквам как може такова нещо, всички казват, че тр да се говори и мислих , че съм единствена. Аз също не мога да избера име и всеки път различно , но вече реших от известно време да е Антония, понеже ние с ММ мислехме , че ще имаме момче и преди да забременея дори си казахме, че ще е Антон на моя татко Тони и на неговия Антон , и реших след като е момиче ще е Антония Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Ха-ха-ха! Моят мъж дори не смее да пипне когато рита. Казва, че го е страх Simple Smile. Камо ли да говори на корем Simple Smile

# 33
  • Мнения: 376
И аз не му говоря , някой път се присещам да пея преспивна песен уж да заспива по лесно после като я пея, но най- много 3 пъти да съм се сещала . Доста е трудно като не ги виждаме все едно сами си говорим , а моят мъж самп го целува и помилва

# 34
  • Мнения: 1 304
За косата е от бременността, особено сега към края и моята е суха и не се омазнява, преди трябваше през ден да я мия ако не и всеки ден , а сега може и веднъж в седмицата както гледам, няма да е от шампоан, защото аз постоянно ги сменям а косата си е все суха

# 35
  • Мнения: 786
И моята спря да се омазнява. Преди на три дни трябваше да мия, сега може по една седмица да издържи. спря и да ми капе косата. Много съм доволна. Преди събирах по една топка косми, след всяко къпане и сушене. Сега нак- много 10 косъма да кма по гребена.

# 36
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Косата ще си навакса с падането след раждането. Приготви се психически, защото  си е малко стряскащо.

# 37
  • Мнения: 825
Моята коса е адски суха още от началото на бременността и никакви кристали, маски и балсами не помагат.

Днес бях на преглед, консултации с анестезиолог, кардиолог и т.н., успяха да ми спукат и една вена, сега съм като наркоманче синя по цялата ръка.  Confused
Иначе вече втвърдяванията на корема са ми придружени с болка, дори както си ходех имам чувството, че имам балонче, което всеки момент ще се спука и ще изтече вода. Толкова ниско го усещам и бебето от броени дни насам, пък може и по-рано да се роди. Доки каза, че е готово бебе, може да излиза, когато си пожелае. Плацентата си е към трета степен вече на зрялост, тааа като нищо средата на август може и да не изчака. Grinning

Тъпото е, че много хора започнаха да ми досаждат. Къде съзнателно, къде не. Или ще ме питат какво правя, само и само да видят дали ще им отговоря, или директно си питат какво става. Ми какво да става....  #2gunfire

Честно да ви кажа повече ме изнервя това, отколкото мисълта за раждането и притесненията покрай него дори не са толкова, колкото се моля никой да не разбира като тръгна да раждам. Та май ще се залоствам вкъщи.  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 786
Косата ще си навакса с падането след раждането. Приготви се психически, защото  си е малко стряскащо.

Да, видях какво се случи с косата на моя приятелка след две раждания през 11 месеца. Беше останала почти без коса. След година се оправи чак. А тя имаше наистина много хубава коса оше преди бременостите. Та запозната съм какво ме очаква с косата.Simple Smile

# 39
  • Мнения: 161
а при мен е обратното-беше ми суха ,а сега взе да се омазнява....
нo не се оплаквам ,защото и доста се згъсти  Simple Smile

# 40
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074

Тъпото е, че много хора започнаха да ми досаждат. Къде съзнателно, къде не. Или ще ме питат какво правя, само и само да видят дали ще им отговоря, или директно си питат какво става. Ми какво да става....  #2gunfire


Ако не са почнали още с изречението " Айде бе, ти още ли не си родила", значи всичко е под контрол.  Laughing

При мен все още е на дневен ред куцо и сакато да идва да ми обяснява колко ми е тежко (?!?!), което ме побърква. Как точно са стигнали до това заключение - не знам. При положение, че в момента съм в по-добра форма от въпросните особи, които не са бременни.   newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз на всички съм казала по-предна дата за секциото, така че дотогава никой няма да ме тормози и (живот и здраве!) ще родя без телефонни обаждания Simple Smile

# 42
  • Мнения: 376
А мен вече си ме питат няма ли да излизал - еми ще излезе когато си иска ! Не съм само аз значи където се дразни

# 43
  • Мнения: 825
Дааа, и никой не вярва как мога да се оправям сама, как си чистя, шетам, навеждам се, върша си всичко без проблеми, просто се съобразявам да не вдигам повече от 2кг.
Но като реши някой - седни, тежко ти е. Бе, какво ми е тежко? Аз въобще нищо не усещам, просто на обем съм по-голяма, какво толкова. Имам чувството, че и много жени преувеличават. Отидат на лекар, почнат да пуфтят, пъшкат, подават им ръка да станат, мале...ми това правило не важи при всички.

Astarte1, не, не си само ти. Но не съм вярвала колко досадно може да е. Принципно съм адски търпелив човек, но вече ми идва в повече.

# 44
  • Мнения: 376
Хаха да и на мен в началото още ме започнаха да ме подготвят как последния месец е най- тежко е не тежи, обаче всъщност вече не мога да вървя дълго заболяват ме мускулите на краката като при мускулна треска явно те усещат тежеста .

Общи условия

Активация на акаунт