Говорим си за свръхестественото

  • 108 313
  • 766
  •   2
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 909
Здравейте момичета,
темата ми е изключително интересна и полезна.
в момента чета книгата на Е. Мулдашев "От кого сме произлезли" и там попаднах на информация, че Амин произлиза от SoHm, което от своя страна е последното послание на предходната цивилизация (атлантите) и означава "Реализирайте се сами". Ето и един цитат от книгата:

"— Мога да добавя — започна свами Дарам, — че SoHm е говор посредством носа — вдишването е So, издишването — Hm. Тази особеност произлиза от предишната цивилизация, всъщност те са разговаряли чрез носа си. Ролята на SoHm е голяма — SoHm е звукът на носа, звукът на живота и смъртта. Когато детето се ражда, то е „човек-растение“, при първото вдишване душата влиза в тялото на детето, т.е. вдишването (So) е животът. Когато човек умира, душата излита от тялото заедно с последния дъх — издишването (Нт) е смъртта. Вдишването означава живот, издишването — смърт. Принципът SoHm символизира безкрайността и единството на живота и смъртта и че основното е там — отвъд пределите на земния живот. Амин и другите подобни думи в различните религии са отражение на SoHm.

— Защо наричат SoHm последното послание?

— Защото то е предупреждение за необходимостта от самореализация на всеки човек в добра посока, разбира се, в пределите на неговия живот на Земята. За съжаление предишната цивилизация на атлантите се е реализирала не само в добра, но и в лоша насока. Атлантите са умеели лесно да влизат във Висшия разум (във Всеобщото информационно пространство — Е.М.) и са използвали знанията, получени оттам, не само за добри, но и за лоши цели. Посланието SoHm означава, че следващата цивилизация — нашата, няма да бъде допусната до Вселенската банка от знания, защото няма гаранция, че тези знания ще бъдат използвани само за добри цели. SoHm означава „реализирайте се сами“ в периода между първото вдишване и последното издишване или в периода на живот на Земята. " (стр. 109,110, Мулдашев Е., От кого сме произлезли, С. 2003)

Давам и още един цитат Simple Smile

"— SoHm са велики думи — започна майсторът. — Правилно е да се чете не So (coy), a Sa (са) и не Hm (хм), a OuHm (ъхм). So означава „Аз съм този“, Hm — „Това съм самият аз“. А общият смисъл на SoHm е — „РЕАЛИЗИРАЙТЕ СЕ САМИ“! " (стр. 93 от същата книга)

след като прочетох тази книга си дадох отговори на много въпроси, също така вътре се споменава и за елена блаватская.

Ън много ми е приятно да те чета и научих някои книги от тебе, благодаря  Hug bouquet

# 271
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187


ПС: Чувството, когато навлезнете в състояние на "астрална проекция" реално ли е или е като в сън?

Зависи дали си с отворени или затворени очи.
Какво значи, ако си с отворени очи? Аз вече пътувам с отворени очи, виждам всичко.

# 272
  • Мнения: 8 803
Скрит текст:


ПС: Чувството, когато навлезнете в състояние на "астрална проекция" реално ли е или е като в сън?

Зависи дали си с отворени или затворени очи.
Какво значи, ако си с отворени очи? Аз вече пътувам с отворени очи, виждам всичко.

Значи, че си напред с материала, така да се каже Laughing Аз още не мога, по-назад съм с тази материя.  По-лесно ми е "навътре", отколкото "навън". Ако си виждала вече астралното си тяло, ще те помоля да споделиш, ако не възразяваш. Simple Smile И аз ще се реванширам, ако ти е интересно.

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:02 от bubanka

# 273
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Значи, че си напред с материала, така да се каже Laughing Аз още не мога, по-назад съм с тази материя.  По-лесно ми е "навътре", отколкото "навън". Ако си виждала вече астралното си тяло, ще те помоля да споделиш, ако не възразяваш. Simple Smile И аз ще се реванширам, ако ти е интересно.
На мен ми е много интересно. Не знам обаче как да го обясня точно. Аз съзнателно отварям очите си, като изпадна в това състояние и започвам да виждам всичко около себе си. Знаци, картини, случки... Рядко мога да си ги обясня. Не мога да обясня точно и самото отваряне на очи. Защото то не е физическо отваряне на очите, те са си затврени, но някак се отварят и започвам да виждам. Не мога точно да кажа как става това. А за астралното тяло не знам какво представлява и дали съм го виждала. Един път, като бях дете се видях как спя и аурата си - много синя. Бая се уплаших тгава.

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:05 от bubanka

# 274
  • Мнения: 8 803
Скрит текст:
На мен ми е много интересно. Не знам обаче как да го обясня точно. Аз съзнателно отварям очите си, като изпадна в това състояние и започвам да виждам всичко около себе си. Знаци, картини, случки... Рядко мога да си ги обясня. Не мога да обясня точно и самото отваряне на очи. Защото то не е физическо отваряне на очите, те са си затврени, но някак се отварят и започвам да виждам. Не мога точно да кажа как става това. А за астралното тяло не знам какво представлява и дали съм го виждала. Един път, като бях дете се видях как спя и аурата си - много синя. Бая се уплаших тгава.
А, колко бързо отговори, мерси! Simple Smile
Ми, астралното тяло казват ,че прилича на физическото, но е.....без кости, изглежда като желе. Моето обаче....оф, беше....безформено, като дрипа някаква Confused Sad Не знам защо е такова грубо, или аз го видях така, но се разстроих доста.
Аурата ти е синя, чудесно! Значи си почти на финала, както и мислех Sunglasses Затова можеш с отворени очи. Сигурно можеш и други неща, но още не знаеш. Навътре можеш ли? Била ли си "вътре"?

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:05 от bubanka

# 275
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Скрит текст:
А, колко бързо отговори, мерси! Simple Smile
Ми, астралното тяло казват ,че прилича на физическото, но е.....без кости, изглежда като желе. Моето обаче....оф, беше....безформено, като дрипа някаква Confused Sad Не знам защо е такова грубо, или аз го видях така, но се разстроих доста.
Аурата ти е синя, чудесно! Значи си почти на финала, както и мислех Sunglasses Затова можеш с отворени очи. Сигурно можеш и други неща, но още не знаеш. Навътре можеш ли? Била ли си "вътре"?
Не знам какво визираш под навътре, но преди се движех като в тунел, сякаш имаше някакви граници, докато сега е по-свободно. Просто ми се дава да виждам неща, вече започнах и да питам - какво ще ми покажеш този път. И последния път видях много ясно буквата М. После и тази стая в Испания. Живяла съм там и го свързам с това, че непосредствено преди да видя всичко това в реалността ме потърси много скъп за мен човек от там. Човек, с когото съм свързана кармично, аз така го усещам. Голямата любов на живота ми, както и аз на неговия, но напълно невъзможно да сме заедно в този живот. Може би в следващия :Simple Smile)

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:05 от bubanka

# 276
  • Мнения: 5 380
Много интересно ми става, като ви чета. Аз все се страхувам, че ако пробвам с ОИТ няма да ми се получи и ще се разочаровам от себе си.
Малко по-нетърпелива съм и все искам всичко от първия път да стане Sad

# 277
  • Мнения: 8 803
Скрит текст:
Не знам какво визираш под навътре, но преди се движех като в тунел, сякаш имаше някакви граници, докато сега е по-свободно. Просто ми се дава да виждам неща, вече започнах и да питам - какво ще ми покажеш този път. И последния път видях много ясно буквата М. После и тази стая в Испания. Живяла съм там и го свързам с това, че непосредствено преди да видя всичко това в реалността ме потърси много скъп за мен човек от там. Човек, с когото съм свързана кармично, аз така го усещам. Голямата любов на живота ми, както и аз на неговия, но напълно невъзможно да сме заедно в този живот. Може би в следващия :Simple Smile)

Добре, разбрах те. Simple Smile Била си вътре. Под вътре имам предвид в монадата. Тези неща, за които пишеш, можеш само там да ги научиш. Не виждаш никого, но някой ти дава информация, която няма откъде да знаеш. Това е твоето свръхсъзнание, Аз-ът ти. Той е в монадата. Щом се е активизирал и се е свързал със съзнанието ти, то е за да ти предаде информация, тъй като навлизаш в последния етап тук. Пъзелът трябва да го наредиш, преди да приключиш, затова виждаш предишни животи и души, с които си свързана.
ПП Много ми е интересно да говоря с някого, който е доста пред мен. Правя си сметка какво ми предстои. Вижда ми се...забавно Simple Smile

Ще стане, когато трябва. За ОИТ говоря. Няма причини за разочарование, трябва да е готов човек, с усилия само не става.

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:07 от bubanka

# 278
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Скрит текст:
Добре, разбрах те. Simple Smile Била си вътре. Под вътре имам предвид в монадата. Тези неща, за които пишеш, можеш само там да ги научиш. Не виждаш никого, но някой ти дава информация, която няма откъде да знаеш. Това е твоето свръхсъзнание, Аз-ът ти. Той е в монадата. Щом се е активизирал и се е свързал със съзнанието ти, то е за да ти предаде информация, тъй като навлизаш в последния етап тук. Пъзелът трябва да го наредиш, преди да приключиш, затова виждаш предишни животи и души, с които си свързана.
ПП Много ми е интересно да говоря с някого, който е доста пред мен. Правя си сметка какво ми предстои. Вижда ми се...забавно Simple Smile

Ще стане, когато трябва. За ОИТ говоря. Няма причини за разочарование, трябва да е готов човек, с усилия само не става.
Оооо Ън, ти си по-напред от мен. Аз от теб толкова много неща научих. Ама искам поне още един живот, че се ми харесва... А и да си изживея тая любов, че иначе с отворени очи ще остана. Освен пък, ако не я изживея някак си в този живот.

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:07 от bubanka

# 279
  • Мнения: 8 803
ООО, нямам предвид изобщо, че ти е последен живот. Laughing Към края въобще не означава последен. Просто...по-малко са ти останали, отколкото са минали. Аурата ти светло синя ли беше? Simple Smile Очаквам да е била още в светлия спектър. Rolling Eyes Преди да се преместиш, ще изгориш кармата тук, не се тревожи. Wink А и душите около теб пак ще са до теб, те са от твоя грозд, значи ще се приберат с теб в твоята монада Sunglasses

Скрит текст:
Чакай да те питам и още нещо, че ми е интересно. Когато беше в открития Космос, имаше ли усещане, че там е у дома, или приемаше Земята за "дома"?

# 280
  • Мнения: 5 380
Момичета, извинявам се ако досаждам, защото в сравнение с вас съм като “първолак” в материята. Ще се радвам ако ми препоръчате литература по темата?
Аз както казах, съм чела само информативно, но главно писанки в инъернет.
Мисля, че ще ми е нужно по-задълбочено проучване преди да почна да се пробвам. Simple Smile

# 281
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
ООО, нямам предвид изобщо, че ти е последен живот. Laughing Към края въобще не означава последен. Просто...по-малко са ти останали, отколкото са минали. Аурата ти светло синя ли беше? Simple Smile Очаквам да е била още в светлия спектър. Rolling Eyes Преди да се преместиш, ще изгориш кармата тук, не се тревожи. Wink А и душите около теб пак ще са до теб, те са от твоя грозд, значи ще се приберат с теб в твоята монада Sunglasses

Скрит текст:
Чакай да те питам и още нещо, че ми е интересно. Когато беше в открития Космос, имаше ли усещане, че там е у дома, или приемаше Земята за "дома"?

По-скоро това за мен е сякаш паралелен свят. Нещо, което го има някъде около нас. Просто минавам през пространствата. Сякаш няма минало и бъдеще, всичко е на едно. Все едно някъде сега е 17 век, другаде се води първата световна примерно. Усещане за дом не съм имала, нито тук, нито там. По-скоро имам усещане за минало, което не е от този  живот. Проблясъци имам от предишното. Защото знам, че не всичко е започнало през септември 1975.

# 282
  • София
  • Мнения: 9 534
Ех, момичета, продължавайте да разказвате! Много ми е интересно!
Това с прибирането на всички души в една монада ми дойде успокояващо. И ми даде обяснение за доста лични ситуации. Също и някаква надежда, че не всичко е свършено и ще имам шанс да се реванширам на мои починали близки, към които чувствам вина.

# 283
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Много ви благодаря! Непременно ще опитам.
Връщам се да чета. Hug

# 284
  • Мнения: 8 803
Скрит текст:
ООО, нямам предвид изобщо, че ти е последен живот. Laughing Към края въобще не означава последен. Просто...по-малко са ти останали, отколкото са минали. Аурата ти светло синя ли беше? Simple Smile Очаквам да е била още в светлия спектър. Rolling Eyes Преди да се преместиш, ще изгориш кармата тук, не се тревожи. Wink А и душите около теб пак ще са до теб, те са от твоя грозд, значи ще се приберат с теб в твоята монада Sunglasses

Скрит текст:
Чакай да те питам и още нещо, че ми е интересно. Когато беше в открития Космос, имаше ли усещане, че там е у дома, или приемаше Земята за "дома"?

По-скоро това за мен е сякаш паралелен свят. Нещо, което го има някъде около нас. Просто минавам през пространствата. Сякаш няма минало и бъдеще, всичко е на едно. Все едно някъде сега е 17 век, другаде се води първата световна примерно. Усещане за дом не съм имала, нито тук, нито там. По-скоро имам усещане за минало, което не е от този  живот. Проблясъци имам от предишното. Защото знам, че не всичко е започнало през септември 1975.

Оф, да не вземеш да напуснеш форума и да не мога вече да те намеря, чу ли? Laughing
Да, ориентирала си се направо чудесно. И най-важното потвърждаваш това, което съм чувала, но не мога да го проверя, нямам пауър за тази работа. Обаче...истина било! Heart Eyes
Значи....това, което разказват напредналите/а аз не знаех дали е истина/ е, че животите ни не вървят един след друг, както си мислим ние, а паралелно. Тоест: живееш едновременно както сега, в 21 век, така и в Испания, там някъде през 17-ти. Това се извършва в паралелни вселени. Всяка инкарнация не знае за другите. Мислиш, че си само ти и че си живяла преди....Не е точно преди обаче, а е сега. Но в друго паралелно пространство. Затова, когато минаваш през пространството, там няма усещане за време.
И да, сега някъде е 17-ти век и ти живееш сега в този 17-ти век. И си успяла не знам как да надникнеш там. А усещането за минало, което е като проблясъци от предишното, идва от изострените ти сетива и способностите ти в надсетивното, които със сигурност развиваш в някоя друга паралелна вселена. Точно поради тази причина виждаме предишните си животи, виждаме себе си каквито сме били. Всъщност не сме били, сега сме такива, но другаде Wink
 Когато всяка инкарнация си свърши работата, заедно ще се завърнем откъдето сме дошли, в монадата. После заедно ще се преместим в по-високо ниво.
Трудно е да се проумее, много време ми трябваше да се съглася вътре в себе си с идеята, че живея в различни епохи. Има хора, които могат целенасочено да минават от една паралелна вселена в друга и да виждат как живеят в други светове, ама аз дори не мога да го побера в ума си, къде да го направя. Crazy
Ох, добре че се заговорихме за тези неща, отдавна исках да питам някой неизкушен от прочетеното, за да ми го каже със свои думи. Най-после си постигнах целта! Party

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 13:09 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт