Говорим си за свръхестественото

  • 108 313
  • 766
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 36 482
Информацията за монадите е много интересна, но на мен лично не ми допада - не искам да еволюирам нито като планета, нито като нещо по-голямо... Винаги съм харесвала Будизма, заради концепцията за пълно освобождаване от глупостите на света.. За съжаление така и не успях да се науча да медитирам истински.

# 466
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Попи, смъртта наистина е Края. След нея няма бъдеще. За Попи. Повече няма да те има, няма да вършиш всичко, което сега правиш. Още по-лошо, Попи няма да я има никога повече, тук си само веднъж. Това, което ще се появи, ще бъде много различно. И ако го видиш, няма да го познаеш, няма да СЕ познаеш. Целта не е да живеем вечно такива, каквито сме. Целта е да бъдем всякакви.
Ън, много тъжно звучи!

# 467
  • Мнения: 2 689
А дали е вярно, че в седващия си живот отново ще срещнем свои близки от сегашния живот? И дали това е задължително? Или се случва само когато имаме да доразвием отношенията си с тях? И дали имаме възможност да направим избор да ги срещнем отново или то се случва независимо от желанието ни? )(Имам предвид да го изберем още преди да се преродим, докато сме там, където и да е това там).

За удебеленото - да. Съдя от регресията ми. За останалото не знам.

# 468
  • Мнения: 7 006


Исках да добавя нещо от себе си за "другарската помощ" - всевъзможните там духовни съветници, наставници, водачи и тъй нататък. Все сме ние. Духовният ти водач си пак ти, просто друго въплъщение на собствената ти духовна същност, Висш Аз или както и да му викат.

Не винаги и тъкмо там е проблемът..


Информацията за монадите е много интересна, но на мен лично не ми допада - не искам да еволюирам нито като планета, нито като нещо по-голямо... Винаги съм харесвала Будизма, заради концепцията за пълно освобождаване от глупостите на света.. За съжаление така и не успях да се науча да медитирам истински.

Ами то никой не те задължава с нищо.
8-цата е именно това състояние,когато "изкатерили" 7те нива и в 8 сем си в състояние на покой или  съществуване,каквото си избереш ти.
"Да бъдеш или да не бъдеш?- това е въпросът.."
И ако решиш да бъдеш,излизаш от 8 и ставаш 9
9 ката е напълно самоосъзната 0,преминала орез всички цифрови етапи на съществуване,излъчваща свой собствен лъч мисъл (Творец)
 

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 17:43 от Какво?

# 469
  • Мнения: 18
Цитат на: Ън в сб, 11 авг 2018, 15:35


Исках да добавя нещо от себе си за "другарската помощ" - всевъзможните там духовни съветници, наставници, водачи и тъй нататък. Все сме ние. Духовният ти водач си пак ти, просто друго въплъщение на собствената ти духовна същност, Висш Аз или както и да му викат.

Духовният водач може да е всеки от нашето близко обкръжение там горе. Може да е и същество от по-високо енергийно ниво.

 Момичета влезте в този форум. http://xcombg.net/

# 470
  • Мнения: 8 803


Исках да добавя нещо от себе си за "другарската помощ" - всевъзможните там духовни съветници, наставници, водачи и тъй нататък. Все сме ние. Духовният ти водач си пак ти, просто друго въплъщение на собствената ти духовна същност, Висш Аз или както и да му викат.

Не винаги и тъкмо там е проблемът..



Нямам го тоя проблем и затова забравих ,че може да попаднеш и на кофти същност. Не вярвам обаче да ти се лепне за постоянно. Rolling Eyes

Попи, не виждам нищо тъжно, даже напротив. Дава ти си невероятна възможност да опиташ от всичко, което съществуването в тяло позволява. Намирам го за страхотно Heart Eyes Heart Eyes Пък и целта, която преследваме, бидейки тук и не само тук, си заслужава. Може да ти изглежда тъжно, ако гледаш на личността си(сбор от тяло и характер) като на крайна инстанция, но ако промениш гледната точка, ще видиш възможности отвъд фантазиите дори. Продължаваме. По друг начин, но точно там е хубавото. На мен лично ми харесва.

Пси, на бас, че никой не разбра какво значи да бъдеш осмица и още по-малко да бъдеш деветка. Айде пак разбираемо:
Като минеш всички етапи или нива в израстването, стигаш до 8-мо ниво. На това ниво решаваш ти и само ти каква да бъдеш и какво да правиш, защото си достатъчно силна енергийна същност, за да можеш да си го позволиш. Кеф ти е да стоиш във вечен покой? Добре, така ще бъде! Не обичаш покоя, искаш да бъдеш като твоя творец, да бъдеш и ти Бог? Няма проблем. Излизаш от 8-ца и ставаш 9-ка, тоест 9-то ниво, това на Създателя. Ти сама ставаш Създател, Творец. Защото(да го кажем пак) си толкова силна енергийна единица(благодарение на усилията ти до нивото на осмицата), че можеш да излъчваш свой собствен лъч-мисъл и твориш всичко, каквото пожелаеш само с мисъл. Като Бог. Той така твори светове. Значи можеш да сътвориш свои светове. Да бъдеш Бог. Това е крайната цел на цялото катерене нагоре по нивата. Само че не става за няколкостотин години. нито за няколко хиляди. Даже не и за милиони години. За много повече. Почти безкрайно.
Ние сме тук, значи сме съвсем в началото. Забравете края, прекалено е далече.

# 471
  • Мнения: 7 006


 Момичета влезте в този форум. http://xcombg.net/

Форумът отдавна го затворихме и обявихме създаването на новата платформа AA както в xcombg,така и в xnetbg

http://xcombg.net/index.php?topic=2520.0

https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=21631.0

Това е новият сайт.Apocryphal Academy
http://apocryphal-academy.com/index.php?board=4.0



Пси, на бас, че никой не разбра какво значи да бъдеш осмица и още по-малко да бъдеш деветка. Айде пак разбираемо:
Като минеш всички етапи или нива в израстването, стигаш до 8-мо ниво. На това ниво решаваш ти и само ти каква да бъдеш и какво да правиш, защото си достатъчно силна енергийна същност, за да можеш да си го позволиш. Кеф ти е да стоиш във вечен покой? Добре, така ще бъде! Не обичаш покоя, искаш да бъдеш като твоя творец, да бъдеш и ти Бог? Няма проблем. Излизаш от 8-ца и ставаш 9-ка, тоест 9-то ниво, това на Създателя. Ти сама ставаш Създател, Творец. Защото(да го кажем пак) си толкова силна енергийна единица(благодарение на усилията ти до нивото на осмицата), че можеш да излъчваш свой собствен лъч-мисъл и твориш всичко, каквото пожелаеш само с мисъл. Като Бог. Той така твори светове. Значи можеш да сътвориш свои светове. Да бъдеш Бог. Това е крайната цел на цялото катерене нагоре по нивата. Само че не става за няколкостотин години. нито за няколко хиляди. Даже не и за милиони години. За много повече. Почти безкрайно.
Ние сме тук, значи сме съвсем в началото. Забравете края, прекалено е далече.

Exactly Hug Hug Hug

# 472
  • Мнения: 578


Исках да добавя нещо от себе си за "другарската помощ" - всевъзможните там духовни съветници, наставници, водачи и тъй нататък. Все сме ние. Духовният ти водач си пак ти, просто друго въплъщение на собствената ти духовна същност, Висш Аз или както и да му викат.

Не винаги и тъкмо там е проблемът..



Нямам го тоя проблем и затова забравих ,че може да попаднеш и на кофти същност. Не вярвам обаче да ти се лепне за постоянно. Rolling Eyes

Попи, не виждам нищо тъжно, даже напротив. Дава ти си невероятна възможност да опиташ от всичко, което съществуването в тяло позволява. Намирам го за страхотно Heart Eyes Heart Eyes Пък и целта, която преследваме, бидейки тук и не само тук, си заслужава. Може да ти изглежда тъжно, ако гледаш на личността си(сбор от тяло и характер) като на крайна инстанция, но ако промениш гледната точка, ще видиш възможности отвъд фантазиите дори. Продължаваме. По друг начин, но точно там е хубавото. На мен лично ми харесва.

Пси, на бас, че никой не разбра какво значи да бъдеш осмица и още по-малко да бъдеш деветка. Айде пак разбираемо:
Като минеш всички етапи или нива в израстването, стигаш до 8-мо ниво. На това ниво решаваш ти и само ти каква да бъдеш и какво да правиш, защото си достатъчно силна енергийна същност, за да можеш да си го позволиш. Кеф ти е да стоиш във вечен покой? Добре, така ще бъде! Не обичаш покоя, искаш да бъдеш като твоя творец, да бъдеш и ти Бог? Няма проблем. Излизаш от 8-ца и ставаш 9-ка, тоест 9-то ниво, това на Създателя. Ти сама ставаш Създател, Творец. Защото(да го кажем пак) си толкова силна енергийна единица(благодарение на усилията ти до нивото на осмицата), че можеш да излъчваш свой собствен лъч-мисъл и твориш всичко, каквото пожелаеш само с мисъл. Като Бог. Той така твори светове. Значи можеш да сътвориш свои светове. Да бъдеш Бог. Това е крайната цел на цялото катерене нагоре по нивата. Само че не става за няколкостотин години. нито за няколко хиляди. Даже не и за милиони години. За много повече. Почти безкрайно.
Ние сме тук, значи сме съвсем в началото. Забравете края, прекалено е далече.
А ако ти се лепне кофти същност, решението какво е? Да го чакаш да си отиде ли? Как може сам да се защитиш?

# 473
  • Мнения: 8 803
Ох, какъв щекотлив въпрос.... Confused А сега, де....
Ми....не знам как да избягаш, обаче....лепва ти се това, което привличаш. Привличаш това, което излъчваш.  Mr. Green
Сериозно сега.....
Ако е лъжливо, ще се залуташ и ще се изгубиш за много дълго време. После ще трябва пак да се връщаш назад, много назад. Ще ти отнеме много ценно време. И като се има предвид, че винаги става въпрос за стотици и хиляди години, наистина е много. Хубавото е, че все някога ще стигнеш, закъдето си се запътил.

# 474
  • Мнения: 15 313
Според мен, тези стотици хиляди години ни се виждат много, на нас, заради и според нашето понятие за време. Мисля, че само за нас, на Земята, като човеци, усещането ни за време е такова. Иначе по скоро говорим за понятия като безвремие, вечност, безкрайност.

Преди няколко дни, пътувайки в автобуса, до мен седна една приятна женичка на възраст и като наближи да слизам, се обърна към мен с усмивка и думите: "Имате много позитивна аура."
Да си призная, стана ми особено приятно. И сега се усмихвам като се сетя.

# 475
  • София
  • Мнения: 9 534
А дали има някаква предопределеност в това да се срещаме с определени хора в тозци си живот отново и отново? Как мислите? Например познаваш някого, отношенията ви се преплитат и в един момент тръгвате в разрлични посоки, но след години случайно или не, отново се срещате. Имам такива случаи в моя личен живот и един от тях определено беше със съдбовно значение за живота ми в онзи момент. После контактите ми с конкретната личност отново секнаха - тя се премести в чужбина и само във фейсбук си лайкваме публикациите. Но имам и други такива случаи, в които поне засега не се е случило нещо съдобвно или аз не го приемам като такова.

# 476
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Препоръчва тази книга

Има др. подобни по действителен случай

# 477
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:

# 478
  • Мнения: 724

Това какво означава? Всяка душа се преражда във всички зодии и във всяка една зодия с всички възможни асцеденти, т.е. всички възможни комбинации.

# 479
  • Мнения: 36 482
И аз това щях да питам - ще се прераждам само в собствената си зодия и само лунният знак ще се сменя, или?

Общи условия

Активация на акаунт