Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Синът ми ще бъде в 3 клас и искам тази година да купя раница за училище,която да издържи здрава цялата година, да е голяма,удобна и широка вътре, да е качествена. Бихте ли ме насочили къде да търся,марка и друго. Вчера гледах в книжарница Ориндж, но ми се стори прекалено 200 лв. за раница.

# 1
Синът ми ще бъде в 3 клас и искам тази година да купя раница за училище,която да издържи здрава цялата година, да е голяма,удобна и широка вътре, да е качествена. Бихте ли ме насочили къде да търся,марка и друго. Вчера гледах в книжарница Ориндж, но ми се стори прекалено 200 лв. за раница.

http://www.moliv.bg/pulse
Нашата е такава,2 години е гаранцията на циповете.Няма забележки изобщо изкара 1 и 2 клас с нея и още е здрава.

# 2
  • Майна Сити
От една томбола спечелих раница Gabol Flow. Очаквах да е нещо менте, но в интерес на истината още е жива, въпреки почти всекидневното натоварване (но не съм ученичка де). Реалната цена е около 80лв. На цвят е ужасна, но на харизан кон...та мисълта ми е разгледай раниците на Габол, може да ти грабне окото нещо. Даже ако ги намериш на живо някъде ще е още по-добре Simple Smile

Ето да видиш моята, но пак казвам - не е първа красота  Laughing
Скрит текст:

# 3
На Ташев ученическите раници са много издържливи и леки. Нашата вече четвърта година ще се ползва и е като нова. Цената е около 75-80 лв.

# 4
  • На дивана, под юргана

Какъв е определения бюджет? Имайте предвид, че децата вече се влияят повече от другите деца в класа и може много да си харесват раницата сега, но след няколко месеца да не я искат по много причини - ясно предимно на тях. В момента все още има раници на Венгер в Кауфланд за 60 лв - и това е вариант. Синът ми цяла година ходи с една такава в 4-ти клас, след което я смени с друга, но раницата си беше ОК след цялата година използване.

# 5
  • София
Не търсете по книжарниците, а по спортните магазини. Децата са по-големи, не искат картинки, а учебниците са много тежки.

# 6
Купихме от спорт депо раница dakine преди 2 години. Преди 3 месеца купихме нова пак тази марка и сега ще използва и двете, защото старата не е мръднала грам. Прала съм я многократно в пералнята. Не бих я сменила с друга марка.

# 7
  • София
Вече три години синът ми ползва точно от тези раници на Венгер от Кауфланд. Взехме я с точки за около 40 лв. Само леко са се поизтрили ъглите на дъното, но реално в училище я слага на земята, защото няма къде другаде. Циповете и катарамите не са мръднали. Ще си я ползва и догодина.

# 8
  • München, Deutschland
Eastpak са здрави, тук често ходят и с някакви на марката Dakine.
За цени не мога да те ориентирам, слава Богу, отдавна отминах тоя период.

П.С. Сега видях, че са писали и преди мен за Dakine. Peace

# 9
  • Русе
ние си харесахме раница от дайхман, качествени ли са?

# 10
  • Sofia
Нашите са Belmil, купени от книжарници Ориндж. Страхотно качество. Цяла година ги носиха, не мръднаха. Изглеждат точно както първия ден. С ергономичен гръб, омекотени презрамки, твърдо дъно, достатъчно прегради и джобове. Има избор на десени. Наистина са много качествени. Дори не се и цапат. Струваха около 100 лв едната.
Ето
http://www.parvolache.com/product.php?id_product=4146

# 11
  • В средата на времето
Aз съм страшно доволна от ученическите раници на Ташев. За 4 годни не мръдна, не се прокъса никъде, цип не се развали. Ето такава е:

http://www.tashev.bg/shop/product_info.php?idarticles=873

Детето ще бъде 5-ти клас тази година и ще му взема друга раница, защото искам да бъде по-голяма. Спряла съм се на Gabol. Дано да се окаже също толкова добра.

# 12
  • Sofia
Аз имам горчив опит с Габол. Скъса се една платнена преграда още на 16.09. при първото слагане на учебниците. И то се скъса така, че беше трудно за зашиване - плата се разнищи.

# 13
  • Sofia
http://www.moliv.bg/pulse
Нашата е такава,2 години е гаранцията на циповете.Няма забележки изобщо изкара 1 и 2 клас с нея и още е здрава.
И аз да дам глас за раница PULSE. Нашата (щерката (8г.) я ползва от миналата година) е такъв модел - http://www.moliv.bg/bg/index/pulse/anatomic. Когато се наложи смяна, смятам пак на PULSE да се доверя.

# 14
И на раницата на дъщеря ми се скъса преградата първата година. Същ е на Габол. След втората година е с протрити ръбове. Все още става, но съм разочарована от вида й. Не е експлоатирана толкова много, че да изглежда зле след две години ползване. Сега се чудя каква да купя, защото не вярвам да издържи много.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт