Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 763
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 854
Аз писах на Руми за да си изтегля тренировките от Дупемания, взех си ластик,  но нещо ме е страх да не се откажа бързо. До края на лятото почти няма да съм вкъщи и съответно ми е трудно да разполагам с времето си. Затова докато се чудех и аз какво предизвикателство да подхвашам междувременно , започнах 90 дни. Първият ден ми беше шок,  не съм тренирала с Руми повече от две години,  а тези тренировки,  които правих доскоро от предизвикателството за диастазата явно са били доста леки. Но след това почнаха да ме радват много и с кеф си тренирам вече Simple Smile.

Здравей може ли линк на предизвикателството с диастазата.

# 721
  • Мнения: 1 495
http://www.fitbabyhotmama.com/%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Програмата е добра, но сега виждам, че драстично са вдигнали цените.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, Чудя се от известно време дали и аз да не се впусна в някое от приключенията, които предлага Руми.
Искам да сваля 3-4 максимум килограма - знам, че може да е нищо за някой, но мен ужасно ме дразнят...
и да се стегна.., защото нещо не ме кефят тези месца тук таме.
И имам целулит Simple Smile

Ходя два пъти седмично на танци от пет години и вкъщи трудно се организирам, но все си мисля, че ако си платя ще правя редовно тренировките.

Дали, като по-опитни с режимите, може да ми препоръчате нещо, или да се попитам направо Руми?
Примерно Дупеманията?
Благодаря предварително, бъдете здрави.

# 723
  • Мнения: 5 405
Дупемания е страхотна, отново да кажа. Няма да съжаляваш! Simple Smile Има и режим към нея, може да си го адаптираш към твойте нужди, много е лесно. Simple Smile
Дали преди или след това ще й пробваш индивидуалните услуги, е твое решение. И двете са добър избор. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 6 697
Не знаех, че към Дупемания има режим.
А иначе тренировките как са като трудност?

# 725
  • Мнения: 5 405
Според мен са нещо средно между Напреднали и Супер напреднали, клонящи към Супер-а. Joy Има и малко екранче с по-лесен вариант. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 6 697
Хм, ясно.Не е за мен тогава.
Аз си ползвам За из път - начинаещи и ми е добре.

# 727
  • Мнения: 5 405
Е, малкото екранче е с лесен вариант, точно за начинаещи. Simple Smile Така винаги ще имаш няколко възможности под ръка - ако лесния вариант ти е много лесен, ше правиш за напреднали. И обратно. Simple Smile

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз малко непланирано подхванах Дупеманията. Само на 2 тренировки съм, но мога да кажа, че много ми харесва. Правя по-лекия вариант, тренирам от около 5 месеца, тренировките ми действат страхотно, не са ми тежки. Смятам, че ако не си съвсем начинаеща, ще са ти добре.

# 729
  • Мнения: X
Някой от вас правил ли е упражненията от програмата за плоско коремче? Само упражнения за корем ли са или са съчетани с други?

# 730
  • Мнения: 5 405
Колкото и дадена програма да е съсредоточена в определена зона, Руми ВИНАГИ тренира И всичко останало. Руми=баланс. 😁❤️

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Някой от вас правил ли е упражненията от програмата за плоско коремче? Само упражнения за корем ли са или са съчетани с други?

Съчетани са с други упражнения. Както и Мери е казала, при нея винаги се тренира всичко. В случая има включени допълнителни упражнения за корем.

# 732
  • Мнения: 135
Момичета, има ли сред вас правили програмата "За из път"? След 3 седмици и половина си приключвам дупеманията и се чудя какво да подхвана. Иска ми се нещо малко по-леко, защото дупеманията доста ме товари (правя ниво 3), а и момента на приключването ѝ, съвпада с много чакана почивка, където не ми се иска да отделям 50-60 мин. дневно за тренировки.

# 733
  • Мнения: 1 203
Аз я имам "За из път" и я правя като съм в командировки.
Лека не е Wink Дълга също не е - около 25-30 мин тотал. Мисля, че след Дупемания ниво 3 ще ти е ок и тази, но по-лека няма да е, освен, ако не правиш ниво 2 де Simple Smile

# 734
  • Мнения: 9 515
Пробвай с 90-дневното предизвикателство, на мен тренировките много ми допадат и определено има ефект от тях.

Общи условия

Активация на акаунт