Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 801
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 361
Страхотно, благодаря ви, момичета! Нямам търпение да я започна. Hug

# 691
  • Мнения: 3 118
Момичета, да ви питам за календара.
Аз не получих парола за този месец и се чудя дали вече е станал платен, дали въобще го има или аз нещо не съм подала като хората от съгласията, които всички избълваха покрай промяната на закона за личната информация.

И също тези програми, за които говорите не намирам в сайта й, дори заключени. Трябва абонамент ли?

# 692
  • Мнения: 402
Аз получих мейл от нея, че през лятото няма да има календар. Да тренираме по старите програми.

# 693
  • София
  • Мнения: 361
Момичета, да ви питам за календара.
Аз не получих парола за този месец и се чудя дали вече е станал платен, дали въобще го има или аз нещо не съм подала като хората от съгласията, които всички избълваха покрай промяната на закона за личната информация.

И също тези програми, за които говорите не намирам в сайта й, дори заключени. Трябва абонамент ли?

Аз също получих имейл, в който Руми обясняваше, че лятото ще почива и няма да има нови календари до септември.
А тези 2 програми, които коментирахме последно, са платени и се купуват от магазина й.

# 694
  • Мнения: 3 118
Не знаех, че няма да има през лятото, тоя мейл съм го проспала. Благодаря ви, момичета.
Намерих и платените, те били в магазина, а аз очаквах да са някъде по тренировъчните програми.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Безплатен календар вече изобщо няма да има. В момента снима нова тримесечна програма, която също ще е платена.

# 696
  • Мнения: 3 118
Безплатен календар вече изобщо няма да има. В момента снима нова тримесечна програма, която също ще е платена.
И на мен нещо такова ми се въртеше.
Жалко.
Ами тя беше пуснала опция за плащане кой колкото може, но явно не е било удачен вариант.
Все пак всеки труд се заплаща.

# 697
  • Мнения: X
Ами тя беше пуснала опция за плащане кой колкото може, но явно не е било удачен вариант.

Не знаех, че е имало такава опция.  Thinking
Някои нейни колеги практикуват следното- пускат нещо безплатно, или пак на основа "доброволно плащане кой колкото може" и след като мине месецът или периодът и съответната програма/ календар добие популярност- му слагат фиксирана цена. И така си практикуват- примерно новият е всеки месец е  по минимум един долар и в началото на следващия- става 10.

Все пак всеки труд се заплаща.

Съгласна. Но пък си направи прекрасна реклама, досега такъв интерес към нейна програма, която се планира да излезе след повече 3 месеца /в момента на анонсирането на новината/, никога не е имало. Дори към 90 ДП преди години, когато го обяви, интересът беше в пъти по малък.  Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 361
Дайте повече информация каква ще бъде програмата.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
По спомен от фейсбук три пирамиди седмично ,плюс две тренировки за разтоварване. Според Румяна за 10 дни е повишила сериозно издържливостта си и откъм отслабване и стягане има невероятен ефект. За сега друго не е споделяла.
ТиЛи, практиката на тези треньори е чудесна, дано се наложи. Не бях чувала, че за календара на Руми се плаща на доброволен принцип.
А 90 ДП правила ли си цялото? Бях преглеждала преди 2-3 месеца първите две тренировки, видяха ми се с ужасно бързо темпо и много трудни тогава.

# 700
  • Мнения: X
А 90 ДП правила ли си цялото? Бях преглеждала преди 2-3 месеца първите две тренировки, видяха ми се с ужасно бързо темпо и много трудни тогава.

Таня, ако въпросът ти е към мен- не, не го изкарах цялото /навремето като излезе/. Май до към средата някъде стигнах и тогава и... не помня вече какво стана, че го спрях. Но сега се чудя дали от Септември да не го започна.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Да, ТиЛи, благодаря за отговора. Аз отдавна съм му хвърлила око, ама не знам дали съм готова за него.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 737
Да, ТиЛи, благодаря за отговора. Аз отдавна съм му хвърлила око, ама не знам дали съм готова за него.

Ако искаш заедно да започнем 3-месечното предизвикателство.Аз го бях почнала преди време,но го прекъснах и почнах календара,но и него спрях... Да се мотивираме заедно Blue Heart

# 703
  • Мнения: X
Да, ТиЛи, благодаря за отговора. Аз отдавна съм му хвърлила око, ама не знам дали съм готова за него.

Ако искаш заедно да започнем 3-месечното предизвикателство.Аз го бях почнала преди време,но го прекъснах и почнах календара,но и него спрях... Да се мотивираме заедно Blue Heart

Група ли се заформя? Хайде! Но аз мога най- рано от 20 август някъде, или идеално би било- от Септември. 3ти Септември е понеделник- за сведение само.  Laughing
Аз лично най- късно тогава ще отметна Ден Първи.  Wink
Таня, не зная дали си член в групата на Руми във ФБ, но там момичетата масово споделят, че календарите са някъде посредата между 2ро и 3то ниво на 90 ДП.  Peace

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ехааа, супер! Навита съм за началото на септември. Ще е много готино да се мотивираме заедно.
ТиЛи, в групата съм, но от скоро и съм пропуснала коментарите явно. Абе ще гледам от време на време някоя тренировка, за да се подготвя психически какво ме чака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт