Как да се спася от петната по лицето

  • 1 492
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Вече не знам как мога да се спася от петната по лицето newsm78.Преди да излязя на слънце винаги се мажа с слънцезащитен крем на Виши най силния фактор обаче няма спасение.Постоянно лицето ми става на кафеви лекета.Ужас как да го избегна незнам.Моля за съвет. Praynig

# 1
  • Мнения: 9 894
имам същия проблем, ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 18 542
И аз имам такива петна и особено едно доста силно изразено на едното слепоочие наследство от бременността. Единственото решение ми се струва избелващ крем + слънцезащитен с висок фактор. За сега съм само на слънцезащитен, защото късно се сетих да се мажа с избелващ продукт, но есента започвам.

# 3
  • Мнения: 398
От няколко дни ползвам избелващия на Елеа. Ако има ефект ще кажа.  Praynig

# 4
  • Мнения: 416
Такива петна ми се появиха по време на бременността.Заличих ги с.............бълг.крем "Кокона и майка"..........колкото и да е странно - крема действа!От тогава не съм имала такъв проблем!Опитайте - може и на вас да помогне!Мисля,че струваше към 2 лв.,но не съм много сигурна.При всички случаи обаче не е скъп.

# 5
  • Мнения: 298
Има един крем Ахромин, български е, струва около 2 лв., но върши страхотна работа. И аз, и мои приятелки се оттървахме от петната с него.  Peace

# 6
  • Мнения: 242
Майка ми също има такива петна и освен крем с висок слънцезащитен фактор се мажеше и с краставичен крем, от който беше доволна.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този крем "Ахромин" май съдържаше живак  newsm78 и бяха съобщили, че е отровен!

# 8
  • Мнения: 298
Този крем "Ахромин" май съдържаше живак  newsm78 и бяха съобщили, че е отровен!
Shocked Сериозно??? Факт е, 4е има ефект от него, но дано не е истина това  Praynig И защо ако наистина е отровен не са го изтеглили от пазара  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 2 956
Има един крем Ахромин, български е, струва около 2 лв., но върши страхотна работа. И аз, и мои приятелки се оттървахме от петната с него.  Peace

На мен и той не ми помогна..преди години се мажех доста с него ,но уви  Rolling Eyes
а за живака незнам...ама уж нищо ми няма  newsm78

# 10
  • Мнения: 903
Аз използвам детски с много силен фактор. За сега помага.

# 11
  • Мнения: 2 609
От една приятелка знам, че козметичката и беше препоръчала "Здраве" или "Бочко", избелвали петната без проблем.  Thinking

# 12
  • Мнения: 181
Този крем "Ахромин" май съдържаше живак  newsm78 и бяха съобщили, че е отровен!
преди е имал живак и може би затова е и действал,сега  няма и следователно ефекта е нулев,бях си взела преди да си взема на мелабел пълен боклук е тоя ахромин само може да ти навреди

# 13
  • Мнения: 18 542
Аз мисля да заложа на Мелабел на Биотрейд ама на есен чак.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 16:54 от Чета

# 14
  • Мнения: 181
Аз мисля да заложа на Мелабел на Биотрейд ача на есен чак.
 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт