Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 162 943
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Препоръките от моята бяха: да не ги мокря, мазане няколко пъти на ден с крема,  когато усетя че изсъхва ги изтривах с мокра антибактериална кърпичка и мажех нов слой, избягвах слънцето само 3-4 дена. И май най-важното да не белиш люспичките сама.
+1

# 31
  • Мнения: 1
Здравей те момичета от много отдавна следя темата.Ето и моето изживяване с перманентен  грим бях си направила от преди четири години,реших да се доверя на 'ЦИТМЕД'.Много съм доволна днес даже бях на ретуш който според мен въобще не се налагаше .Но знаете за да издържи повече и да е наистина уникален е задължително. Hug БЛАГОДАРЯ ТИ ДЕСИ !

# 32
  • Мнения: 3 023
Може ли снимки?

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, може ли да дадете отзиви за процедурата микроблейдинг. При кой сте я направили или смятате да си направите. Flutter Flutter Flutter

# 34
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
И моите станаха добре при Бисерка,доволна съм!По-различни са от преди-но аз така исках.Мисля да отида и на ретуш-да добави няколко "косъмчета" още.Не съжалявам че и се доверих отново,аз си харесвам"новите" вежди.

# 35
  • Мнения: 2 805
И моите станаха добре при Бисерка,доволна съм!По-различни са от преди-но аз така исках.Мисля да отида и на ретуш-да добави няколко "косъмчета" още.Не съжалявам че и се доверих отново,аз си харесвам"новите" вежди.

Браво Simple Smile

И аз така, много ми харесва как ми направи веждите този път. Чу ме какво искам Simple Smile И се държа много добре, но аз съм при нея вече 3 г и тя знае, че  й се доверявам.
Аз с всичко съм така - не сменям, ако съм доволна от някой - лекар, зъболекар, козметик и т.н Simple Smile Експерименти не правя. И съответно си печелим доверието взаимно Simple Smile

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 49
Здравейте, днес и аз си направих микроблейдинг и съм много доволна. Малко са тъмни, но ще изсветлеят. Направих си ги при Силвия Бутева в Пловдив!

# 37
  • Мнения: 41
Здравейте,искам да благодаря на момичетата,които ме подкрепиха за идеята да започна да се занимавам с това ,което ми е страст-именно веждите bouquet извинявам се ,че толкова време не успях да пиша по темата. EmbarassedЖивот и здраве септември ще преминавам курса и отсега го мисля всеки ден! Знам,че ще е трудно,знам че конкуренцията е голяма,но това няма да ме откаже,даже напротив!
 А на всички,пожелавам прекрасни,естетични вежди и много поводи за усмивки!

# 38
  • Мнения: 785
Тиара, успех и смело нагоре от мен!

# 39
  • Мнения: 41
Тиара, успех и смело нагоре от мен!
Много благодаря!!! Hug Hug Hug bouquet

# 40
  • Мнения: 41
Добро утро от мен!  Simple Smile Мъчи ме един въпрос от известно време насам и реших да питам тук,защото най-ясно ще мога да погледна нещата.За вас ,като клиенти,или бъдещи такива до каква степен е важно специалистът по микроблейдинг къде е преминал обучението? Дали,ако чуете че курса е проведен от международна академия,или от някои от известните имена,спрягани в Бг ,това как повлиява на решението ви.Или най-вече гледате работата на въпросният специалист,без да е от такова значение къде се е обучавал.Отговорите ви,на мен лично и съвсем честно ще ви кажа,че ще са ми от голяма полза,защото съм на кръстопът и много се колебая(а времето ме притиска) и искам да взема вярното решение.

# 41
  • Мнения: 106
Здравей, разбита се, че е важно къде е обучен въпросния специалист, но за мен е по важно е да видя работата му.

# 42
  • Мнения: 41
Благодаря ви,разколебана съм,защото едва ли не всеки,който е изкарал мастър клас може да преподава,издават се някакви сертификати,които изобщо не знам ок ли са? Някои ми изглеждат като ксерокопирани едва ли не,разликите в цените на обучение са доста големи,също.Първоначално се бях спряла на една академия,но искам да взема правилното решение...

# 43
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Тиара,важно е при кой се обучаваш.Това е като образованието-важни са заложбите и положеният труд,но е важно и учебното заведение,начинът на преподаване,традициите в обучението,школата и преподавателите.Все пак отиваш там за да научиш нещо и да го прилагаш във практиката.Не се подлъгвай да запишеш курс  само за сертификат.Имай си желанието и заложбите,но наблегни на доброто обучение! Положи основата и после надграждай!:peace:

# 44
  • Мнения: 785
Моето мнение е, че за мен лично е по-важно ти как се справяш. Давам пример: моя приятелка изкара курс за професионален грим в чужбина, но нито я влече, нито и се отдава и... знаеш какво следва. Друга жена (съпруга на колега на мъжа ми) без курс работи на частна практика и има адски много клиенти, прави невероятен грим и е една от най-добрите в цялата област Констанца, Румъния. Никой не я пита къде е изларала курс, при кого, а всеки гледа работата и. Моето мнение е такова. Ти имаш желанието и където и да си с необходимата практика и информация ще постигнеш много. Опита се трупа с времето, да обучителя е важен, но "четките и боичките" са в твоите ръце! Вярвам в теб и с удоволствие ще бъда твоя клиентка  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 15:00 от danaya.d

Общи условия

Активация на акаунт