Моля кажете как да стопираме наченките на астма при малко бебе

  • 900
  • 5
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 072
Астмата по принцип е признак на някаква алергия, или на незряла система, също както екземата. начин за стопиране не мога да ти кажа, най-вероятно детето ще си я израсте с времето. Кой ти каза, че става въпрос за астма? Колко е голямо бебето?

# 2
  • Мнения: 1 942
При малко бебе няма начин да знаеш дали става дума за астма. Виж ако в рода имате асматици, то може да имаш такива съмнения, но при бебоците са си бронхити, а не асматични пристъпи. След годинката може да се направи такова предположение. Лечението на упорит бронхит и астма при дете са почти еднакви, така че не се тревожи. Ако наистина смяташ, че се опитва да прави астма мисля, че можеш единствено да се обърнеш към хомеопат и да видиш дали може да почнете да се лекувате от сега. Боби е асматик, пробвахме много неща и сега чакаме пубертета да си каже думата и дай Боже да премахне проблема /както при чичовците му/. Стискам ти палци да ти се размине, че е голямо ходене по мъките  Peace

# 3
  • Мнения: 1 111
 Големият имаше астматичен бронхит,слава богу, израстна го.Давахме противоалергични сиропи, вашият педиатър ще ви изпише подходящите.

# 4
  • Мнения: 417
С класическа хомеопатия. Видях резултата на при поснато детенце, което сега е на десет месеца.

# 5
  • Мнения: 350
Дано си израсте проблемите детенцето, но аз лично водя  детето на хомеопат, много съм доволна от резултатите.
 А то и медицината не може трайно да лекува алергиите и астмата /доколкото съм чувала/.

И да ходите често на планина!!

Общи условия

Активация на акаунт