Da se pohvalya :))

  • 1 987
  • 25
  •   1
Отговори
Momicheta, tva studentskiyat jivot mi vliyae mnogo dobre- pochti bez ogranicheniya sam 5 kilca nadolu i sam mnogo, mnogo shtastliva, osobeno ot fakta, che vlizam v dynki 25 nomer:))

I poneje ne znam koga otnovo shte sedna zad kompa- cunkam vi vsichki i da znaete, ne swm vi zabravila!:))

P.S. Uspeh na slabeeshtite mami!  Peace

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
 Ами честито. Hug
То затова и аз се опитвам да стана студентка, ама ще видим. Mr. Green

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мдаааа, не е лошо да си студентка. За съжаление не може да е вечно.

# 3
  • Мнения: 7 430
Браво Peace....ех студентски години Party...и аз бях слабичка по нехо време, но както казва мартисън - не може да е вечно Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 3 795
Дори и не подозирах,че има дънки 25 номер. Иначе за слабеенето през студентските години е относително, защото аз и всичките ми колежки драстично напълняхме  Embarassed

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Браво на теб!И аз студенските години бях многооооо слабичка

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Вие сега за какво се размечтахте? За студетските години или за слабеенето? Simple Smile
Аз до забременяването си бях 38 килца, сега съм малко повече Simple Smile
Ама тогава тренирах акробатичен рок,, ходех насам-натам по страната, гаджета и т.н. Simple Smile
Браво Ароус Simple Smile

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Дори и не подозирах,че има дънки 25 номер. Иначе за слабеенето през студентските години е относително, защото аз и всичките ми колежки драстично напълняхме  Embarassed


Как да няма дънки 25 номер. Аз само такива нося. За съжаление, обаче, тъй като повечето са турски боклуци и съответно кройката им е калпава, някои даже са ми големи.
Уф, мн. трудно си намирам дънки. Confused

Иначе, хубави бяха студентските години, ама бързо минаха. Crazy

# 8
  • Мнения: 10 758
Малиии, аз като бях 50 кила преди да забременея с щерката и влизах в 28-ми номер дънки, а представям си 25-ти колко са малки.

# 9
  • Мнения: 597
Леле...и аз имам спомен,като носех 26 номер...толкова се харесвах...ама сега докато пак вляза в такъв номер ..много салатки ще има да хрупам до тогава...тази мечта за мен минава през свалянето на 10 кг.... newsm45

# 10
  • Мнения: 1 063
И аз като студентка си бях много добре, също носех дънки 26 -ти номер и бях много добре организирана! А сега така съм се отпуснала, че все не ми достига време.

# 11
  • Мнения: 1 934
Ами честито за свалените килца.

# 12
  • Мнения: 6 889
Аз пък откакто съм станала студентка съм напълняла безобразно много. Не го отдавам на това, разбира се, но все пак...

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Вие сега за какво се размечтахте? За студетските години или за слабеенето? Simple Smile
Аз до забременяването си бях 38 килца, сега съм малко повече Simple Smile
Ама тогава тренирах акробатичен рок,, ходех насам-натам по страната, гаджета и т.н. Simple Smile
Браво Ароус Simple Smile

е, направо ми скри шапката  Whistling, какви са те3 номера, бе мацки Crazy
 arrows:), smile3501  smile3501 smile3501 и а3 искам, ама Tired

# 14
  • София
  • Мнения: 9 456
Аз като бях студентка, а и като ученичка е хранех изключително нередовно и нездравословно и бях поне 10 кг. над това, което съм сега в момента Wink. И, хем, бях много ангажирана- тичах наляво надясно по задачи, на работа ходех, нощен живот вилнях и все към 60-те кг. си бях. Crazy
Като си гледам дънките от оня период, чак не ми се вярва това да съм била аз. Rolling Eyes
Най-много отслабнах след раждането, и първият път и сега. И дано съм си все на тези кг. -50. Wink

Общи условия

Активация на акаунт