заешка мас

  • 24 821
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Казаха ми,че много помага за стиите.Даже и за вече появили се стрии.Имате ли опит.И каде да я търся? Hug
А какжо ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 5 312
Ха,интересно,не съм чувала за заешка мас.

# 2
  • Мнения: 9 892
ще следя темата с интерес  Mr. Green
даже ако се разгърне, може да я включа тук

# 3
  • Мнения: 5 312
ще следя темата с интерес  Mr. Green
даже ако се разгърне, може да я включа тук

Да,само за заешка мас не се е писало. Party Party Party

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
На мен ми звучи зловещо като знам какви са сладки и мили зайченцата..
Абсурт да се мацотя с мас от зайче.. Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
На мен ми звучи зловещо като знам какви са сладки и мили зайченцата..
Абсурт да се мацотя с мас от зайче.. Crazy

Аз пък много обичам да ям зайче, даже утре ще си купя, защото ми се дояде... Peace

# 6
  • Мнения: 249
И аз не съм чувала за заешка мас newsm78

# 7
  • Мнения: 4 546
за вече появли се не ми се вярва  Thinking
иначе може да предодвратява образуване, но то много ясно - щом е мас  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 9 374
Аз съм чувала/чела преди време ама нещо за лекуване ставаше дума със заешка мас. За загряване или нещо такова. Thinking

# 9
  • Мнения: 1 215
Преди време редовно се ''обзавеждах'' с пришки от неудобни обувки. Веднъж цели рани имах. Една комшийка ми даде малко заешка мас-  зараснаха ми раните за няколко дена. Знам, че много помага също и при изгаряния. Може и за стриите да помогне- но по- скоро като превантивна мярка.

# 10
  • Мнения: 328
Чувала съм,че заешката мас (чиста) заличава белези.Предполагам,че и при стриите ще има ефект.Мой познат преди години претърпя катастрофа,имаше шевове по цялото лице.Мажеше се около 2-3 месеца със заешка мас и всички белези се заличиха.
Мила84,опитай!Ако не ти помогне,поне няма да ти навреди!После да не забравиш да споделиш!

# 11
  • Мнения: 678
Реших да пробам сас заешката мас,но дано не мерише като свинската че няма да се мажа.Аз и сега си се мажа с какво ли не така че още нещо няма да ми навреди.
А вапроса е откаде да си намеря заешка мас newsm78

# 12
  • Мнения: 583
.
А вапроса е откаде да си намеря заешка мас
едва ли ще намериш по магазините. потърси от познати, които гледат зайчета-като го заколят/милото Sad/ да ти отделят-така е най сигурно. аз сега се сещам, че нашите винаги имат в хладилника заешка мас и си мажеха ръже и пети, когато са напукани.ще взема да пробвам-от тях знам, че е много полезна!но ако трябва продължително да се мажа-що зайци ще трябват Joy
малко офф: като се заговорихме за мас искам да ви споделя нещо дето е малко гадно и не знам доколко вярно, но може някой да е чувал нещо подобно. значи баба/лека и пръст/ ми е разказвала, че навремето нейни дружки се мазали с мас от смок smile3555 и им растяла много бързо коса и много хубава ставала, но тя самата никога не е опитвала, защото изпитвала ужас само при мисълта за това. аз също, докато пиша  no

# 13
  • Мнения: 5 312
значи баба/лека и пръст/ ми е разказвала, че навремето нейни дружки се мазали с мас от смок smile3555 и им растяла много бързо коса и много хубава ставала, но тя самата никога не е опитвала, защото изпитвала ужас само при мисълта за това. аз също, докато пиша  no

 #Puppy dog #Puppy dog #Puppy dog

# 14
  • Мнения: 1 934
Чувала съм,че заешката мас (чиста) заличава белези.Предполагам,че и при стриите ще има ефект.
Мила84,опитай!Ако не ти помогне,поне няма да ти навреди!После да не забравиш да споделиш!

newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт