След депозитите накъде?

  • 115 469
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 16 024
Делтасток, Бенчмарк, Варчев брокерс, Карол, Елана, Трейдър и др.
Дано не го приемат за реклама тук.
Ако изтрият - напиши в гугъл форекс търговия и ще ти излезат имена.
Всеки брокер има демо версия на сайта, безплатна е и е еднаква с реалната.
Разгледай и пробвай.
Но на реала има и загуби понякога.

# 721
  • Мнения: 9 868
Aisha , кое е по доходно, ако не е тайна, разбира се - имотите или трейда

# 722
  • София
  • Мнения: 16 024
зависи от инвеститора.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 871
Aisha  А с каква сума е добре да се започне?

# 724
  • София
  • Мнения: 16 024
Сума, която си прежалила и готова да загубиш.
Минималната е около 200 лв, може 300 - 400 лв.
Е няма да стигнат за повечето модерни криптовалути.

# 725
  • Мнения: 14
Инвестиция в имот, или доброволна пенсия.
Аз съм привърженик на идеята да се подсигурим на старини- не се знае, какво ще се случи. А, ако има някакъв вариант да се подсигуриш с пенсия от чужбина (че не се знае, какъв ще е процента на работещите, когато остареем)- още по-добре.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 995
А как става второто?

# 727
  • Мнения: 2 681
А как става второто?

Като си намериш легална работа в чужбина.
Дойде ли време за пенсия се връщаш тук и с 1000 Е си богаташ пред местните пенсионери.   Party

# 728
  • София
  • Мнения: 2 995
Имах предвид дали има легална възможност да внасям И в чужд пенсионен фонд, докато работя в България, например.

# 729
  • Мнения: 54 408
Имах предвид дали има легална възможност да внасям И в чужд пенсионен фонд, докато работя в България, например.

Много добра идея.

# 730
  • Мнения: 14 489
Като, и ако, направят европейския общ доброволен пенсионен фонд.

# 731
  • Мнения: 480
Всъщност трябва още малко и това, което търсите ще е факт!

http://www.consilium.europa.eu/bg/press/press-releases/2018/06/1 … -pension-product/

# 732
  • Мнения: 9 868
Имам позната, която съзнателно не работеше тук няколко години, докато си внасяше осигуровките в Англия за да може да взема Пт там пенсия. Като станаха 10 години ли, колко, и почна работа тук

# 733
  • Мнения: 480
Здравейте, позаспа малко темата  - ама то с тоя бум при НИ няма как Simple Smile
Влизам, защото искам да споделя какво се случи с инвестицията ми във ВФ ДСК РАСТЕЖ - бях вложил с цел месец юни, но за съжаление както става в инвестирането краткия период не е предвидим!

Заради корекцията на БФБ и моето вложение за сега не ми носи успех и  съм около -6% доходност. Ето защо оставям паричките там и удължавам срока на очакване на бъдещите печалби за лятото на 2019 Wink Продължавам да купувам ежемесечно на по-ниски цени.

Каквото стане - очаквам съживяване на БФБ на есен, а и ЕРМ2 догодина ще е доста позитивна новина  - търпение...

Успех на всички!

 

п.п. дано след написаното от мен, да няма вече съмнения че работя или рекламирам продукта!

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 21:28 от kokopapa

# 734
  • София
  • Мнения: 16 024
Не бих добавяли към губеща позиция.

Общи условия

Активация на акаунт