Женска консултация, Слатина и Гео милев

  • 3 987
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте на всички  Wink Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог в Слатина и Гео Милев , който да води женска консултация и да работи с НЗОК? Трудно ми е с пътуването по другите квартали и искам да е наблизо, но не намирам конкретни мнения в мрежата за някой добър гинеколог.

# 1
  • Мнения: X
От личен опит казвам че в тези райони няма читав и кадърен, свестен и добър АГ по НЗОК   Hug

# 2
  • Мнения: 39 248
Аз се следих, но основно проформа в 22 ДКЦ при д-р Узунова. Супер некадърна лекарка  Mr. Green Ползвах я основно да ми пусне изследванията.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз съм в кв. Редута. Наистина не знам да има читав АГ в района. ooooh!

# 4
  • Мнения: 851
Доктор Мадлен Китанова има частен кабинет в района. Тя е шеф на родилното в Шейново и е прекрасна. Реално в частния си кабинет води консултациите на пациентките си по ЗК, а в Шейново са й платенте приеми. Но има много народ, което е нормално при читавите доктори. Ако я харесаш хем ще те следи, хем може да си раждаш при нея.

# 5
  • Мнения: 18
Благодаря Ви . В 6 г.с. съм (считано от последната менструация) и това е много важно решение, не искам да попадна на безотговотен гинеколог. Ще по събера още мнения и се записвам при някого и се надявам всичко да е на ред Simple Smile Казаха ми да поизчакам малко за ЖК и имам малко време да събера мнения

# 6
  • Мнения: 297
Окръжна Болница далече ли ти е ?

# 7
  • Мнения: X
Знам за д-р Иванова от 17 ДКЦ, бягай от 22 ДКЦ  Hug

# 8
  • Мнения: 18
Окръжна Болница далече ли ти е ?
   Да устройва ме....

# 9
  • Мнения: 297
Д-р Красимира Жекова от Окръжна Болница. Не я знам как е с графика, но лично тя оперира моя позната и спаси моя друга позната от абразио и наблюдаваше бременността на жената на мой роднина. Сега се сетих, обаче, че тя има и частен кабинет. Шеф е на родилното отделение в Окръжна Болница. Другите в Окръжна Болница не ги знам и не ги препоръчвам.

# 10
  • Мнения: 18
Д-р Красимира Жекова от Окръжна Болница. Не я знам как е с графика, но лично тя оперира моя позната и спаси моя друга позната от абразио и наблюдаваше бременността на жената на мой роднина. Сега се сетих, обаче, че тя има и частен кабинет. Шеф е на родилното отделение в Окръжна Болница. Другите в Окръжна Болница не ги знам и не ги препоръчвам.
   Благодаря много

# 11
  • Мнения: 18
Знам за д-р Иванова от 17 ДКЦ, бягай от 22 ДКЦ  Hug
   Аз се бях насочила към 22 ДКЦ, но прочетох много негативни мнения за там...
 

# 12
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Иванова от 17то ДКЦ е с много пациенти и не приема лесно нови.Две мои приятелки се следиха при нея и не бяха много доволни. Thinking

# 13
  • Мнения: 178
Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос, но не съм от София, от скоро живея тук и си търся добър гинеколог.
 Интересува ме дали мога да отида с направление в окръжна болница за профилактичен гинекологичен преглед и цитонамазка?

# 14
  • Мнения: 192
Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос, но не съм от София, от скоро живея тук и си търся добър гинеколог.
 Интересува ме дали мога да отида с направление в окръжна болница за профилактичен гинекологичен преглед и цитонамазка?
Би трябвало да можете да отидете. Но е най-сигурно да звъннете там и попитате, за да не се разкарвате напразно.

Общи условия

Активация на акаунт