Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 600
  • някъде под слънцето...
Не е под път и над път, а само в държавите, в които е позволена тази съставка. В Щатите например е разрешена, в ЕС не, съответно тук не можеш да намериш и да си купиш.
Всъщност това не е вярно.
В аптеките на Испания се продава Pigmentasa с  хидрохинон 2% или 4%  .По принцип е с рецепта, но може и без .
Изписвал  ми го е дерматолог от университетска болница в Мадрид
Испания е в Европейския съюз от самото му създаване.

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 21:15 от sl

# 601
  • London
Възможно е, те в Испания и третиноин продават без рецепта, но тук не можеш да си го купиш свободно, а в България пък изобщо го няма... Лекар може да ти изпише всичко и в аптеката може да ти забъркат всякакви отвари, но ако се разровиш, ще видиш, че хидрохинон е забранен в ЕС. Защо и как го продават в Испания, нямам представа.

Всъщност Hydroquinone as a cosmetic ingredient is banned in the European Union since 2001. Като лекарствен продукт, явно не и явно като в Бг можеш да си купиш антибиотик без рецепта, така и в Испания хидрохинон.

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 19:31 от Миоки

# 602
  • София
...По голяма глупост от това, че рускините имат проблеми с кожата, не съм чела. Даже напротив! Те генетично имат хубава кожа, така че нямат нужда и от силна козметика и каквото и да намажат е УАУ. Аз от 15 години постоянно общувам с руснаци, нито една рускиня с петна не съм видяла.

И аз от 18 години постоянно общувам с руснаци, и познавам МНОГО рускини с петна по кожата не само на лицето, а по цялото тяло, МНОГО рускини с лунички има също.

# 603
Здравейте момичета! Пролетта идва, а с нея и петната и луничките.. Досега използвах един крем, който е много ефикасен , но за съжаление го спряха от производство така и не разбрах поради какви причини. Казваше се Ориентал меджик крем от Алиекспрес. Отсега се притеснявам какво ще правя пролетта и лятото ? Ако някой има изпитано средство за изчистване на лице, моля да сподели. Вярно е , че всеки крем не помага на всяка кожа, но този който ползвах е наистина магия ! Иначе и самочувствието и настроението спадат драстично, когато се погледнеш в огледалото... Вярно е, че аптечните избелващи кремове бяха най-добрите, но за съжаление вече незнам къде може да се приготвят по рецепта. Ако някоя от Вас знае къде може да се поръчват, моля да сподели ! Поздрави !!!
Здравей ,по твой коментар от миналата година си поръчах ориенталската магия.Сега поръчах отново ,но е с различна опаковка. Мисля,че е същия ,защото е от същия търговец със същия линк.Очаквам го другата седмица да пристигне и ще пиша дали е същия или различен.Цената е същата като ориенталската магия.Много съм доволна от крема и дано не е сменен Simple Smile https://www.aliexpress.com/item/Nationawide-oriental-magic-cream … 042311.0.0.hnDjP9

# 604
Скрит текст:
Здравейте момичета! Пролетта идва, а с нея и петната и луничките.. Досега използвах един крем, който е много ефикасен , но за съжаление го спряха от производство така и не разбрах поради какви причини. Казваше се Ориентал меджик крем от Алиекспрес. Отсега се притеснявам какво ще правя пролетта и лятото ? Ако някой има изпитано средство за изчистване на лице, моля да сподели. Вярно е , че всеки крем не помага на всяка кожа, но този който ползвах е наистина магия ! Иначе и самочувствието и настроението спадат драстично, когато се погледнеш в огледалото... Вярно е, че аптечните избелващи кремове бяха най-добрите, но за съжаление вече незнам къде може да се приготвят по рецепта. Ако някоя от Вас знае къде може да се поръчват, моля да сподели ! Поздрави !!!
Здравей ,по твой коментар от миналата година си поръчах ориенталската магия.Сега поръчах отново ,но е с различна опаковка. Мисля,че е същия ,защото е от същия търговец със същия линк.Очаквам го другата седмица да пристигне и ще пиша дали е същия или различен.Цената е същата като ориенталската магия.Много съм доволна от крема и дано не е сменен Simple Smile https://www.aliexpress.com/item/Nationawide-oriental-magic-cream … 042311.0.0.hnDjP9
Здравей Петя,
В момента в който го смениха, веднага си поръчах. Получих и пробвах. НИЩО общо с ориенталската магия !
Въобще, ама въобще няма никакъв ефект. Аз пак казвам, че всяка кожа е различна. Моля се дано на теб да ти помогне, защото моето лице стана по-зле отколкото беше. Иначе опаковката е красива. Отгоре на капака на крема има някакви пръскани лъщящи украшения, хубав ама на външен вид. Пиши при теб как е . Ще чакаме резулати !

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 08:43 от bubanka

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт