Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите) - 7 тема

  • 54 817
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
little afternoon, така на пръв поглед и ако трябва спешно да решиш - държавната. Марс е У6 и започва нов цикъл със Сатурн на К2 от към 2 дом. Очаквам да се справиш и да имаш сигурни постоянни доходи от работа.

Слънчевото затъмнение ще е в 10 дом - кариерата - на фокус Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 361
Относно височината-при мен Юпитер ми е в 1-ви дом,четох някъде,че планетата в 1-ви дом също оказва влияние върху външния вид  newsm78
/Дано да не казвам някоя глупости,все още доста разучавам,та моля за извинение,ако не е така  Blush/

# 32
  • Мнения: 924
За otlunatadoyupiter
(без транзити,прогресии,дирекции)
Успех Peace

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 14:53 от missoni

# 33
  • Мнения: 157
...

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 15:00 от otlunatadoyupiter

# 34
  • Мнения: 157
За otlunatadoyupiter
(без транзити,прогресии,дирекции)
Успех Peace



Извинявай за острата реакция. Peace Да,просто натална карта на жена,за която имам колебания в тълкуването на черти от характера. И нямам претенции ,че много ги разбирам,затова и питам.

# 35
  • Мнения: 7 736
разведени ли са родителите (питам за попълване на личната си статистика)

# 36
  • Мнения: 157
разведени ли са родителите (питам за попълване на личната си статистика)

И аз това се питам,ако имаш предвид опозицията слънце -луна може би?

# 37
  • Мнения: 2 122
otlunatadoyupiter, ако съм изпуснала, понеже видях изтрити коментари, данните на жената беше ли ги дала?
Сглобих картата, но това си е приблизително и все  трябва да се гадае в един момент.
С Меркурий на АСЦ ще трябва да е приказливка Simple Smile Какво точно те интересува от характера й?

# 38
  • Мнения: 2 485
little afternoon, така на пръв поглед и ако трябва спешно да решиш - държавната. Марс е У6 и започва нов цикъл със Сатурн на К2 от към 2 дом. Очаквам да се справиш и да имаш сигурни постоянни доходи от работа.

Слънчевото затъмнение ще е в 10 дом - кариерата - на фокус Simple Smile
Alena, от сърце ти благодаря, че отдели време да погледнеш! Всичките ми притеснения идват от това, че за позицията, за която се пътува, ще разбера първо какъв е отговорът до броени дни. И ако е положителен, разумното е да приема, защото за държавната нямам гаранции, а трябва да започна вече работа. Но не съм убедена, че това ще е най-добрият вариант. Малко избързвам, защото още нямам предложение. Grinning Току-виж не ме изберат и тогава с голямо желание ще се "боря" за държавната позиция. Една каша ми е в главата, ама съм така - премислям си всичко. Надявам се нещата да се развият по най-добрия начин за мен във времето!
Алена, благодаря още веднъж! И се извинявам, ако съм те заблудила - реално още нямам предложение от двете места, но шансът е голям и искам да си изиграя добре картите. Затова се зачудих какво се пада по хороскоп.

# 39
  • Мнения: 157
Full_moon, умишлено не ги писах като дата и час,защото не на всеки му е приятно.Но се интересува от астрология много и би искала някакъв профил да й се направи.Понякога не разбирам защо,хората ако толкова много се интересуват не се допитат до професионалните астролози.От чисто любителски интерес реших да й погледна картата,а не знам как да кача карта с изтрити рождени данни. Ако проявяваш интерес ще ти пиша на ЛС като споделя къде ми е колебанието.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
little afternoon, ами тогава - приемаш първото предложение, което получиш. А ако второто ти хареса повече - напускаш първото. Не е свръх коректно, но все пак - изборът е важен, както и да не си без работа  Peace

Пожелавам ти успех  Hug

# 41
  • Мнения: 3 118
irko_birko, нахлувам непрочела няколко страници щото днес сте се развихрили.
И не е много по темата, но ще си кажа.
Скрит текст:
Преживях преди 13 години смъртта на моето коте, почина в ръцете ми гърчейки се от болка. Имаше тумор, не можах да му помогна за болките, иначе направихме каквото можахме да живее. Сега си мисля, че е могло да му помогна с обезболяващи или да го приспим, а не да се мъчи милото създание така жестоко. Това може да го разбере само някой дето е преживял и изстрадал мъките на близък човек или животно...Надявам се, отговарям на въпроса ти, добре сте постъпили, спестили сте мъките на твоето създание. А то няма да спре да те обича, гарантирам! Heart Eyes Аз със Шефа горе съм се разбрала аз като си ида от тая земя да си ги видя всичките мои слънца, раздялата с които ми е късала парче по парче сърцето. И разбирам добре, че преди да се родя вече съм се съгласила с всичко, което ми се случва в този живот.  Tired
Сега, всъщност оттогава, имам друго коте и го обичам не по-малко, то заема важно място в живота ми.

На мен темата за животните ми е актуална от десетки години.
Сега наблюдавах влиянието на слънчевото затъмнение последното - беше ми кацнало на върха на шести дом и правеше квадрат с натална луна и тригон с натално слънце. Амиии имах си случка с мое изчезнало куче много травмираща за мен, шест дни не знаех къде е, мислех че е най-лошото, но за мое огромно щастие се намери. Та на практика установих влиянието на лунациите и затъмненията при мен и вече редовно ги изследвам.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 122
Full_moon, умишлено не ги писах като дата и час,защото не на всеки му е приятно.Но се интересува от астрология много и би искала някакъв профил да й се направи.Понякога не разбирам защо,хората ако толкова много се интересуват не се допитат до професионалните астролози.От чисто любителски интерес реших да й погледна картата,а не знам как да кача карта с изтрити рождени данни. Ако проявяваш интерес ще ти пиша на ЛС като споделя къде ми е колебанието.
Мерси, ще я погледна  Peace

# 43
  • Мнения: 1 687
Много ми беше интересно това за високия ръст, а кои са показателите за нисък ръст?

# 44
  • Мнения: 2 485
За нисък ръст знам Риби в първи дом или някаква друга връзка между Риби и първия дом. Сигурно има и други.

Общи условия

Активация на акаунт