Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 авг. 2016, 10:34 ч.

Бременни майчета от Добрич (тема 2)

• 29 482
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
# 211
Здравейте, мамчета. Препоръчайте ми при кого да отида на 4D. Стоилов или Милев ? Само за първия съм чувала разни неща, за Милев не знам нищо....
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 212
  • NE
Стоилов има най-добрата техника.

# 213

Това са ми го казвали познати, но само техниката му била добра.

# 214
  • NE
Два пъти съм ходила при него. Преглежда над 30 минути, обяснява и огледа всичко подробно. Позна и двата пъти пола на бебетата в 12 г.с.

# 215
  • Дубай

Това са ми го казвали познати, но само техниката му била добра.
Да спор няма техниката е добра,но той не може да я ползва по предназначение.Смисъл,че ако има даден проблем той не може да го види.Да не забравяме факта,че той е само гиниколог, а не  специалност ФМ
тоест ехография Hands VПрепоръчвам Балев във Варна!
Хубав ден

# 216
  • Dobrich, Bulgaria
Здравейте.Можете ли да препоръчате добър педиатър или общопрактикуващ лекар?

# 217
Нашата педиатърка е Майя Калчева. Доволна съм от нея. Обяснява, направление никога не ми е отказвала. Не ме притиска да слагам ваксини и дори сама ги отлага при съмнение или когато е много горещо. Личен лекар на мен и съпруга ми е Павлета Илиева. И с нея не сме имали проблеми, дава направления, ако не може да помогне с нещо дава съвети при кого да отида. И двете са в първа градска.

# 218
Здравейте,
Знаете ли каква е цената на секциото в МБАЛ Добрич с избор на екип доктор Петев?

# 219
Мисля че е 600 лева.

# 220
  • БГ
Здравейте, от къде може да се намери информация за дни на отворените врати в родилното Simple Smile Тъй като ми предстои раждане следващия месец и бих искала да се запозная с обстановката Simple Smile

# 221
  • Добрич
Здравейте, от къде може да се намери информация за дни на отворените врати в родилното Simple Smile Тъй като ми предстои раждане следващия месец и бих искала да се запозная с обстановката Simple Smile
https://www.facebook.com/Uchiliste.za.roditeli.Dobrich/
и на този номер- Обаждане 088 823 5328.Взех го от страницата

# 222
Здравейте майчета!
 Искам да попитам има ли някоя майка от  групата, която е успяла да роди нормално след секцио? И при кой лекар?
 Ако има, моля споделете как мина нормалното раждане след секцио!

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 11:41 от eli_to90

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт