Колко време да сме навън ???

  • 727
  • 4
  •   1
Отговори
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Дари е на 1 месец и досега прекарвахме навън по цял следобед (от 12 до 17 ч.) и той се чувстваше прекрасно на въздух.Само че, от няколко дни захладня и незнам колко време да стоим навън.То не,че е чак толкова студено,но той е доста мъничък.А тепърва ще става още по- студено.Първото ми дете е родено през май и си беше по цял ден навън,та за нея не съм се притеснявала,но сега ме е страх да не го изстудя навън, или пък да не го изнежня вътре.Моля споделете опит. Rolling Eyes

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Щом няма силен вятър и температурата е над -10*С, стойте си навън колкото ви е приятно  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 274
Да го изстудиш, едва ли...виж - да го калиш - ДА!
 Grinning

# 3
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Да , знам ,  много е  гадно.Големия син е роден края на декември , беше голям студ , и не съм го извеждала много.Само гогато има слънце , макар и по малко.Поне докато поотрасне мисля , да го изкарваш по помалко.А иначе ако няма мъгла или вятър , вътре в количката завит да уши Grinning е добре да поизлиза за кратко.То като е лошо времето как да се излиза за повече , като не можеш да седнеш в някой парк или пейка , така че една обиколка малка из махалата не била зле за бебето.

# 4
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Godzilla
Да го изстудиш, едва ли...виж - да го калиш - ДА!
 Grinning
 

   202uu   202uu  202uu

Общи условия

Активация на акаунт