Търся добър детски ортопед

  • 3 323
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 614
Здравейте.
Търся наистина добър детски ортопед. На синът ми му се появи някаква бучка/кост/хрущял и аз не знам какво е, от вътрешната старана на десния крак точно до коляното. Според една доцентка е и със обущарски гърди. Има и крива ръчичка, която не може да отвори докрай от лакътя.
Водила съм го два пъти на преглед при Венелин Алексиев и трети път нямам намерение да го "преглежда". 
Детето е на 4 г. и 8 м.

# 1
  • Мнения: 1 404
Бих ти препоръчала от личен опит д-р Яблански в Токуда.
Доколкото знам не е специализиран детски ортопед, но съм виждала да водят много деца при него.

# 2
  • Мнения: 27
Дъщеря ми има друг ортопедичен проблем ,когато ми се наложи ходих първия път при 1 лекар,който сериозно ме изплаши за състоянието и.После си записах час при професор Владимиров,който работи в Горна баня,но посещава и други клиники.Доктора е със над 50 год. стаж и ми ги представи нещата по съвсем различен начин .

# 3
  • Мнения: 4 614
Някой със скорошен опит с доктор Сашо Асьов и доктор Кацаров?

# 4
  • Мнения: 37
Аз попаднах в пирогов при един млад доктор май беше Георгиев в детската травматалогия (много компетентен) и той ме насочи към д-р Кацаров. Доволна съм като цяло.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте!  Попаднах случайно на тази статия, в която се споменава проф. Владимиров. Аз съм момиче на 18год, преди около 16години въпросния човек ми е сложил диагноза двустранна луксация. Следват редица операции, през които той не само НЕ ми е помогнал, а нарочно с действията си е целял да имам нужда от още и още операции, защото тогава му се е плащало на ръка и то в долари. Майки,МОЛЯ ВИ не водете децата си при този "лекар". Не позволявайте да навреди и на тях, така както е навредил на мен. Никое дете не заслужава това!
П.с. относно добри ортопеди мога да препоръчам професор Тифчеф, който не само има златни ръце, а и отношението му към пациентите е отлично,както и доц. Георгиев,който също работи в Горна Баня. На тези хора дължа факта, че след 14 години и 11 операции най-после съм здрава!

# 6
  • Мнения: 1

Моля кажете ми мнение за д-р Янакиев от Пловдив.Някой ходил ли е при него? Има ли впечатление?

Общи условия

Активация на акаунт