"София - Ден и Нощ" - 15

  • 77 723
  • 747
  •   2
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал, излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.


# 1
  • Мнения: X
Благодаря  bouquet

Ще си повторя въпроса - как е истинското име на Стела?

# 2
  • Мнения: 1 831
Снощи ме накефи Дани като й каза ,че взима Стела хубава заплата и все не й стигали парите.Помислих си ,че ще й даде пари ,ама ...той и той от къде  Laughing Стела е най-гадното създание на планетата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Няма да купуват хостела,под наем ще е,то парите от една кола да не са милиони....голяяям бизнес нюх ooooh!
Ще ги изпукат парите за няколко месеца....какви ще настаняват в хостела,бежанци?!
И това редно ли е,да взимаш имот под наем и да го отдаваш на друг Thinking

# 4
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Истинското име на Стела беше...Михаела, обаче фамилия, нямам идея как беше  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 1 161
Това с хостела голяма глупост ми се струва , но не знам защо ,мисля ,че този с колата нещо ще ги прецака.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet

Ще си повторя въпроса - как е истинското име на Стела?
   Михаела Василева. Peace

   https://www.facebook.com/So.HardCorexx

# 7
  • Мнения: 248
Записвам се, снощи пробвах да гледам, но се отказах, реших да се наспя Simple Smile Явно не съм изпуснала нищо.
А какво стана с Дани и оная жена, която беше в офиса? Предложи ли му работа?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
май само ще си делят наема,за сега

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Снощи ме накефи Дани като й каза ,че взима Стела хубава заплата и все не й стигали.
И ме накефи обяснението, че била жена, трябвали й парцалки. Тя няма къде да живее и обикаля като бездомно куче по къщите на хората, но видиш ли била жена и не можела без дрехи.

# 10
  • Мнения: 2 299
Според мен Лили е права да се сърди, макар че още не са имали скандал (между Боби и и Лили)за какво да отидат парите от продажбата на колата.
Той знае, че тя иска семейство, брак, деца, не веднъж му го каза, че това очаква от него. Той 5 пъти ходи да я моли да се върне, предложи ѝ пръстен, сгодени са...последно като ходи да я моли се разбраха уж да има сватба...
Еми и аз да бях на нейно място бих се разсърдила, че им идват пари от някъде и той не мисли, че с тези пари може да си организират сватбата, дори не му мина през ума, че може да отидат за бала на дъщеря му...а пак бизнес да правили...

Дори Коки коментира, как толкова хора ще отговарят за едно място да се плати наем, кой какво ще върши...

Има и други сметки ток, вода...и накрая пък ще делят и оборот сигурно...то милиони се изкарват щото.
София пък щяла да използва част от парите от студиото за освежителен ремонт на хостела...
Тя ще даде повече, друг по - малко, Коки и Митко, нямало да плащат 3 наема, защото те спечелиха колата...то егати цирка ще стане накрая...този да не плаща този месец, другия да не плаща другия, защото е дал повече пари...
Ако толкова вървеше, надали някой би си продал печелившия бизнес...айде стига...

Сигурно ще си намерят просто още едно място, където да работят освен сегашната си работа, тъй като няма да е хич изгодно да имат персонал...та жените ще чистят стаите, мъжете ще ремонтират каквото трябва...на рецепцията ще се редуват...

Боби и той голям бизнесмен, сервиза ипотекира - загуби го, бар има, ама дали работи някой там...сега хостел...

Другото пък...София дете иска от мъж, който живее в хостел, тя живее с още 10човека в квартира с една баня...щяла да си дава парите за новия бизнес, вместо да си ги държи, когато се роди детето...
Такава тъпотия...нищо не знаят почти един за друг, ама дете ще правят...все едно кученце ще купуват...

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 10:54 от KaPaMeJl

# 11
  • София
  • Мнения: 1 442
Снощи ме накефи Дани като й каза ,че взима Стела хубава заплата и все не й стигали.
И ме накефи обяснението, че била жена, трябвали й парцалки. Тя няма къде да живее и обикаля като бездомно куче по къщите на хората, но видиш ли била жена и не можела без дрехи.
Аз не съм видяла да сменя кой знае какви тоалети,горе-долу си е с едни и същи дрехи Grinning

# 12
  • Мнения: 166
И какво се оказа- София плаща наема и консумативите на Коко. Каза на Коко, че й дължи 4 наема и консуативите, когато обсъждаха какво ще правят с парите от продажбата на колата.
Тези, които работят плащат наема на тези, които не работят.
Много лош пример дават на подрастващите в провинцията с този уж "реалити" сериал.
И сега като се юрнат всички в София и ще има да си чукат главите след това.
Все по-тъп става този сериал, ама като няма какво друго интересно да се гледа.

# 13
  • Мнения: 8 520
Стела е досадна и по лошото,че никога не си извлича поука,когато направи гаф

# 14
  • Мнения: 5 719
Запис и благодаря за новата тема! Hug Hug Hug

Сериала взе да става прекалено скучен и безличен.
Няма нищо, което да следя с интерес.
Нито Димо и София... нито пък Дани и новото момиче, което ми се вижда много стара за него, а и грозновата.
Стела и новата и приятелка пък ме дразнят повече и от Коко ooooh!
И аз не знам какво гледам ... просто ми стана навик.

Общи условия

Активация на акаунт