Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ноем. 2004, 15:38 ч.

mami,otgovorete spe6no molq!!!

• 1 245
  • 14
  •   1
Отговори
Zdraveite!Na6ata beba e na mesec i polovina i ot 2 dni akoto i e zelenikavo Shocked Samo na kurma sme!Davam i ot vreme na vreme 4ai na HIPP ot kopur!Prividno e mnogo dobre!Qde si kakto obiknovenno,ne e otpadnala.Izob6to ne izglejda da e bolna osven tova zeleno ako!Pritesnena sum!Kakvo da pravq?Dali da ne se konsultiram s lekar?Blagodarq vi predvaritelno! Neutral Face

# 1
  • София
Обади се на лекар за твое успокоение. На моя син такова му ставаше акото, когато е настинал.

# 2
Ако си много притеснена - обади се на лекаря.
Но това не е страшно - просто може храната да се е позабавила по-дълго преди да излезе или в памперса.
Най-напред му премери Т - ако няма всичко си е наред.
Други причини може да са прегряване, нова храна и тн.
Но щом като детето е видимо добрре, ако няма Т и няма признаци за разтройство, не се тревожи прекалено.
Поговори и с д-ра, за да си по-спокойна.

# 3
# 4
  • Добрич
За успокоение се обади на лекаря!
Както са ти казали и другите, щом е без Т, спокойно и без диария- сигурно всичко е наред, а може пък да е и от копъра.
Знай, че и моят син постоянно зелено акаше.
Сега има и други цветове Grinning  покрай пюренцата.
И аз се притеснявах, но нищо му нямаше на детенцето. Grinning

# 5
  • София
И аз знам,че става зеленикаво когато детето е настинало.
На Иво му ставаше такова понякога, без да има каквито и да е други симптоми. Тогава просто го обличах малко по-добре и се оправяше от самосебе си. Не се тревожи! Grinning

# 6
  • СОФИЯ
Спокойно! Щом бебка изглежда добре не се притеснявай. Нашият лекар казваше, че акото става зеленикаво когато има колики.

# 7
Цитат на: anuschka
...., а може пък да е и от копъра.....

При нас беше така  Laughing
Също и когато започнахме да пием сок от ябълки  Laughing  Laughing  Laughing

# 8
Blagodarq vi priqteli!Mejdu drugoto i dadoh vednuj 2 luji4ki sok ot qbulka Embarassed Na sina mi sum davala sled 1-q mesec,no sega tati mi se nakara 4e bilo mnogo rano!Ama az nali vse burzam Confused Sega ve4e nqma da davam ni6to osven mlqko da vidim kakvo 6te stane!4ao za sega i kusmet na vsi4ki! Grinning

# 9
  • До хладилника, който обичам
Щом е толкова малко бебето, от никакви сокове няма нужда още.
Нормално е да ака зелено (и други цветове пак са нормални). Това, както казва педиатърката ми, идва не от настинка, а от по-бързата перисталктика.
Папайте кърма, сега няма закъде да бързаш със сокове. Ако имаш време и желание, разрови стари теми тук, ще намериш много обсъждани неща.

# 10
Цитат на: DANY_SP
Спокойно! Щом бебка изглежда добре не се притеснявай. Нашият лекар казваше, че акото става зеленикаво когато има колики.

И моята лекарка така ми каза.

# 11
  • Кори Селести
напълно нормално е да е зелено...дори ярко зелено...може жълто да е....
при моите поне няма нищо общо с настинка това...просто си е такова понякога при кърмачетата...
СПОКО:)

# 12
Blagodarq vi mami!Ve4e si smenihme cveta Laughing Iavno ne e bilo ni6to stra6no,ama az nali sum si panika Embarassed

# 13
ДАВАЙ ДА ПИЕ КОПЪРЕНА ВОДА ВМЕСТО ОБИКНОВЕНА.

# 14
  • в края на града
То доста време е минало откакто си пуснала темета, но друга причина е, ако си яла храна богата на желязо, акото на кърменото бебче става зеленикаво.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт