Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците?-3

  • 100 347
  • 588
  •   1
Отговори
# 480
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Така е, но и бирата трябва да е достатъчно студена !  Party

# 481
  • Мнения: X
Към тези, които ползваха рол он на Ревлон Мичун с какво го заменихте от както трудно се намира?

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Пуффф няма намиране, с доставки от англия не ми се занимава. Още не мога да му намеря заместител. Купувам...и нищо..

# 483
  • Мнения: 518
А ти да видиш,изтрито ми е писанието

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дай го пак в скрит текст, че явно нещо им е накривило калпака😉

# 485
  • Мнения: 72
Имам на разположение два Мичъма на Ревлон, които са ми излишни. Ако някой ги иска да ми пише на лс.

# 486
  • Мнения: 99
Здравейте,

Да бъда честна няма как да прочета 3те теми и просто ще питам - някой ползвал ли е  био спрейчетата от Зоя био магазин?

Имам гадно изпотяване най-вече през зимата, гледам да слагам дезодоранди, но тези на рексона и Dove са ужасни. Някак си миризмата се слива с тази на потта и става дори по-зле. Наскоро си правих изследвания за ЩЖ и нищо нередно нямаше.

Предполагам, че просто не съм попаднала на правилния део. Сега съм решила да пробвам тези, които са био, но съм отворена и за други предложения. И ако може да не е нещо до 12-13лв., че нямам възможност да отделя повече. Nature High Brightness

# 487
  • София
  • Мнения: 982
Здравейте,

Да бъда честна няма как да прочета 3те теми и просто ще питам - някой ползвал ли е  био спрейчетата от Зоя био магазин?
Привет, нужно е само да прочетеш предходните 2-3 странички  от тази тема,
обсъждаме домашен дезодорант...

# 488
  • Мнения: 5 405
Какви са тия био спрейчета? Аз от Зоя си поръчвам спрейовете или камъчетата на Salt of the earth и съм много доволна. С камъчето съм най-доволна, няма никаква миризма и държи по 24 часа.

# 489
  • Мнения: X
Има ли продукт подобен на Одорекс?
Не мога да го ползвам,защото получавам алергия от него... Спрях за половин година и опитах пак, но нещата са все същите...

# 490
  • Мнения: 99
Какви са тия био спрейчета? Аз от Зоя си поръчвам спрейовете или камъчетата на Salt of the earth и съм много доволна. С камъчето съм най-доволна, няма никаква миризма и държи по 24 часа.

Мисля, че говорим за същото нещо - 50-100мл. део кристал с различни аромати.
 
Имаше намаление в Лилито на рол-оните на Гарние и си купих един. Ще го пробвам тези дни и ще дам мнение. Ако не ми свърши работа ще пробвам и от Зоя.

# 491
  • Мнения: 5 405
Аз от камъчето си взимам 50гр и изкарва повече от година. Изключително икономично е. 8 и нещо струваше. Simple Smile Спрея също е икономичен, пръскам по веднъж. Не държи без аромат като камъка обаче. Simple Smile

# 492
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Има ли продукт подобен на Одорекс?
Не мога да го ползвам,защото получавам алергия от него... Спрях за половин година и опитах пак, но нещата са все същите...

Преди години съм ползвала Одабан,на същия принцип като одорекса е.Вършеше добра работа,но беше по-скъп.

# 493
  • Мнения: 99
Включвам се отново за оде-колон на Гарние - използвам го от няколко дни. По-добър е от дезодорантите на Рексона и Dove, но не мога да кажа и, че съм и много впечатлена. Засега не мисля да го сменям, пък да видим. Според мен за някой, който не се поти много би бил перфектен! Само да кажа, че говоря за този оде-колон, на който пише до 96h ActionControl+ защита. Чак малко ме навива на смях, кой въобще ще реши да не се къпе или измие тялото 3 дни подред. Kissing

# 494

Общи условия

Активация на акаунт