Бременна и объркана:(

  • 12 845
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте на всички мами,за първи път пиша тук и ако бъркам някъде моля да ме извините.
Ще бъда кратка,бременна съм в 6месец,желано бебче,дори много,но както се оказа само от мен.Таткото ,който си има син от бивша жена се оказа,че ме е залъгвал с години.А все намираше оправдания,за да няма секс,но винаги в прав текст казваше,че иска.От както съм бременна всичко се влоши между нас,имах усложнения и почти от първия месец не работя.Завися от него,и той ме мачка както си иска.Прибира се пиян или изобщо не се прибира.Снощи,когато пак замина му казах да не се връща.Проблема е там,че няма на кого да разчитам ,родителите ми нямат възможност.Имам заем,малкото ми средства отиват за сметки.Не зная кой път да хвана вече.За тези 6 месеца поревах доста.Пиша ,за да ми олекне,ще се пръсна .

# 1
  • Мнения: 257
Здравей,

Не искам да прозвуча поучително или грубо ..по скоро откровенно и искренно  Thinking Thinking

Когато тръгваш да създаваш семейство особенно с човек имаш деца от предишен брак ,трябва да си наясно в даден момент ти ще си ДРУГАТА както и детето ..От това което сте написала усещам ,че още преди забременяването и в самото начало е имало проблеми. Разбирам желано дете от вас ..но аз на ваше място бих го махнала . Замисляш ли се какво те чака след около 3 месеца ??
Труден път си поела и нямаш много варианти , но като за начало отивай при родителите си. С парите от майчинство и болнични ще успяваш да се справяш с бебето а и вашите няма да те оставят .
Но оставиш ли нещата така ще стане по лошо.
Успех ти желая

# 2
  • Мнения: 2 850
Нямаш много опции. На квартира ли живееш? По-добре да отидеш при родителите си, ако има място.

# 3
  • София
  • Мнения: 24 839
Имаш ли родители и биха ли те приели?

# 4
  • Мнения: 2 850
Как се маха дете в 6 месец? newsm78

Аз лично не ща да знам. Rolling Eyes Изобщо се чудя как може да се дават такива акъли.

# 5
  • София
  • Мнения: 24 839
Как се маха дете в 6 месец? newsm78

Аз лично не ща да знам. Rolling Eyes Изобщо се чудя как може да се дават такива акъли.
Затова и изтрих въпроса- това си е живо убийство, а да даваш такъв акъл на отчаян човек, е безумно.

# 6
  • Мнения: 39 049
Не се маха. Това си е еднокилограмово детенце и само ще го увреди, ако го роди сега.
Боже, ама как ги пишете тия простотии, не знам  ooooh!

# 7
  • Мнения: 532
Natali77777, мислила ли си за осиновяване? В крайна сметка, ако решиш, че не можеш да отгледаш детето, поне да му намериш ти лично семейство, което да му осигури спокойно, доколкото е възможно, детство.

# 8
  • Мнения: 690
Завися от него,и той ме мачка както си иска.Прибира се пиян или изобщо не се прибира.Снощи,когато пак замина му казах да не се връща.Проблема е там,че няма на кого да разчитам ,родителите ми нямат възможност.Имам заем,малкото ми средства отиват за сметки.
Така звучи любящия татко, пък ти го оправдавай.
Не можеш да работиш заради бременността, не можеш да разчиташ на родителите си за пари, камо ли да останеш при пияния ти мъж, който те мачка.
Щом не живееш под наем, стой там и се разбери с таткото поне пари да ти праща, хем ще си далече от тормоза и няма да плачеш нови 6 месеца.

# 9
  • Мнения: 25
До Iaseen,не ,не съм и не бих.Явно трябва да поясня някои неща,бебчето е правено в продължение на години,просто според мен таткото не е бил на 100% откровен за това какво иска или не.Имам добра работа,но сега не мога да работя.Идеята ми беше по скоро мами ,които са били в подобни или сходни травмиращи ситуации ,да споделят опит как да се овладея.Защото всяко едно разстройване вече не касае само мен.Тревожа се ,защото мъжа от когото ще имам дете все едно превъртя и не е същия,или преди е бил лъжец.

# 10
  • Мнения: 257
Събери си багажа и отиди при вашите да видим дали ще те потърси. Ако му пука за теб и детето което уж сте направили с желание , ще те потърси . Но този тормоз се отразява не само на теб и на плода. Пробвай нищо не губиш/. Ако не те потърси обясни на вашите как стоят нещата родители са ти няма да те оставят с каквото могат ще ти помогнат особенно майка ти няма да те остави на улицата .....

# 11
  • Мнения: 690
И да я потърси, като тръгне към техните, какво? После старата песен на нов глас.

# 12
  • Мнения: 25
Вишна 123,не го оправдавам,но трябва да излъжа ако кажа,че е алкохолик.Тези неща се случват откакто съм бременна

# 13
  • Мнения: 2 850
Натали, ситуацията така описана, ми прилича на мъж, биеш отбой. Какво значи, че всяка вечер излиза и даже не се прибира? Какво значи, че те мачка и че е проблем, че си в болничен? Ти си знаеш колко можеш да търпиш подобно поведение, преди да ти светне лампичката, че ти показва как грам не му пука за теб и твоите чувства.

Вишна 123,не го оправдавам,но трябва да излъжа ако кажа,че е алкохолик.Тези неща се случват откакто съм бременна
Разговори, обяснение от негова страна?

# 14
  • Мнения: 25
Именно заради спокойствието го помолих да не се прибира,аз няма за какво да събирам багаж и т.н..Надявам се да осъзнае някои неща.Ако пък не стане ,жалко.

Общи условия

Активация на акаунт