Бременност и биричка

  • 18 370
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 35 951
една бира през вечер ще ти се отрази чудесно Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 271
Пийвах си по няколко глътки само.Ей така да опитам.Повече не ми се е пило дори.

# 92
  • Мнения: 1 930
Много обичам бира и през бремеността си си пиех бира почти през вечер. То едно лято, едни жеги, аз с корем...удоволствието от студената бира ме изкушаваше  Wink

# 93
  • Мнения: 884
Само веднъж си позволих половин малка бира за цялата бременност и мъжът ми ме гледаше ,все едно бутилка ракия пиех  Laughing. ,а на мене така ми беше сладкооо .преди това не съм харесвала бира ,ама пуста бременност  Joy

# 94
  • Мнения: 229
Биричката обаче има един недостатък - ВДИГА КРЪВНОТО налягане. За нас по-добре чаша бяло вино. Червеното също вдига кръвното. Но разбира се по нищо не бива да точим лиги - като ни се пие или яде си го позволяваме, само че в умерени количества  smile3503
Идва обаче лято и по мъничко може newsm08

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Освен това вижте какво добавяли към бирата:

Sulfites                        Сулфитите са клас химикали, които помагат откъснати плодове и зеленчуци да изглеждат свежи. Също така те не позволяват на кайсии, грозде и други сушени плодове да се обезцветят. Пречат на образуването на черни точки/петна по пресно хванати скариди. Предпазват от обезцветяване, от развитие на бактерии и от ферментация виното. До началото на 80-те години те са считани за безопасни, но CSPI финансира шест научни изследвания, които доказват, че сулфитите понякога могат да провокират сериозни алергични реакции. CSPI и FDA идентифицират поне дузина нарушения, причинявани от сулфитите, а смъртните случаи се отнасят за астматици. През 1985 конгресът в крайна сметка задължава FDA да спре употребата на сулфити  в повечето плодове и зеленчуци. Особено ако имате астма, следете дали вашите кризи не са свързани с употреба на сулфити. Но забраната на сулфитите не се отнася за пресни картофи, сушени плодове и вина.                Сулфитите се добавят към храните като избелващо средство, антиоксидант и консервант. Сулфитите се считат за алергени. Типични реакции, причинени от сулфити са изчервяване, замайване, недостиг на въздух и затруднено (хриптящо) дишане. Сулфитите могат да провокират астматични пристъпи и някои от тези кризи са се оказали смъртоносни. Сулфитни спрейове са широко използвани върху пресните продукти на щандове и в ресторанти за да се предотврати потъмняването от съприкосновението с въздуха. Пържените картофи чипс се обработват по същия начин. Като консерванти сулфитите се срещат в обработените храни, в алкохолните питиета (вино и бира), и в лекарствата. Даже аерозолите използвани за облекчаване на астматици са съдържали сулфити като консерванти! Нарасналата лоша слава на сулфитите доведе през 1985 г. до нови закони, лимитиращи използването им. FDA забрани ползването на шест сулфитни консерванта за пресните плодове и зеленчуци. Но това отхвърляне все пак не забранява на производителите на обработени храни, сушени плодове и бира да ползват сулфитите, и все пак ако тези производители са предпазливи, те доброволно ще спрат или поне ограничат използването на сулфити.


Ей от тука е това :
http://www.vegetarian.viavita.net/materiali/razimniat_vegetarianec.html

# 96
  • София
  • Мнения: 3 064
Абе то ако четеш такива статии, ще излезе, че нищо не можеш да ядеш. Айде без вманиячаване, живеем в града, това е положението....

# 97
  • Мнения: 200
Бях на лекция на 9 месеца за храненето и дамата, която беше достойна за уважение възрастна дама, ни каза, че хмелът е доста полезен за червата и обработката на храната. Това си е хранителна добавка. Тук видях, че лекарят на една мама й казал да пийва сутрин на гладно - същото каза и диетоложката. Странно  newsm78 ... аз пия доста бира, но чак сутрин на гладно  newsm78 ...

Така че наистина няма проблем - естествено с мярка  Grinning. НАЗДРАВЕ!

# 98
  • Мнения: 394
Абе то ако четеш такива статии, ще излезе, че нищо не можеш да ядеш. Айде без вманиячаване, живеем в града, това е положението....
newsm10 newsm10 newsm10
Хапвайте си,пийвайте си и хич да не ви пука.То иначе ще си ходиме гладни hahaha

Общи условия

Активация на акаунт